انگلستان PM جانسون را در عمل جنایی بیش لینک کلیک کنید برای ما بازرگان

مستقل اداره پلیس انجام (IOPC) تحقیقات در سپتامبر گذشته پس از گزارش روزنامه است که جانسون زمانی که شهردار لندن تا به حال موفق به افشای شخصی خود لینک کلیک کنید برای جنیفر Arcuri که دریافت هزاران پوند در بودجه عمومی و مکان در تجارت رسمی و سفر.

جانسون هرگونه تخلف و گفت همه چیز انجام شد و با نزاکت و که وجود دارد هیچ علاقه ای به اعلام.

این IOPC مدیر کل Lockwood, Michael وجود دارد گفت: هیچ شواهد نشان می دهد جانسون تحت تاثیر هر گونه پرداخت به Arcuri و یا تحت تاثیر او مشارکت در ماموریت های تجارت.

اما Lockwood گفت: “وجود دارد شواهد نشان می دهد که آن دسته از افسران تصمیم گیری در مورد حمایت پول و حضور در ماموریت های تجاری فکر می کردم که وجود یک رابطه نزدیک بین آقای جانسون و Ms Arcuri و این تاثیر خود را در تصمیم گیری”.

جانسون سخنگوی استقبال این واقعیت است که “این انگیزه های سیاسی شکایت شده بود پرتاب” گفت: این زباله بود پلیس زمان.

“چنین مضطرب ادعای بی مناسبتی در دفتر بودند نادرست و بی اساس” سخنگوی گفت.

مهم بود با اشاره به watchdog چون جانسون رئیس دفتر شهردار برای پلیس و جرم و جنایت نقش معادل یک کمیسر پلیس در 2008-2016 مدت به عنوان شهردار.

بیشتر لندن اقتدار در گفت و گو با هشدار IOPC چون Innotech, Arcuri را پس از آن شرکت دریافت کرده بود 11,500 پوند ($14,000) از London & Partners, شهردار آژانس تبلیغاتی برای دو رویداد در سال های 2013 و 2014.

او با حضور در یک ماموریت تجاری به مالزی و سنگاپور در سال 2014 از طریق Playbox یکی از شرکت ها حتی اگر یک نرم افزار اولیه از طریق Innotech شده بود کاهش یافته است.

در ماه اکتبر گذشته دولت حسابرسی داخلی آژانس حکومت تصمیم به جایزه 100 ، 000 پوند کمک مالی به یک شرکت اجرا شده توسط Arcuri مناسب بود.

Arcuri به تعدادی از مصاحبه های تلویزیون پس از اتهام به نور آمد و گفت او و جانسون لذت می برد “بسیار ویژه رابطه” داشتن پیوند بیش از ادبیات کلاسیک اما گفت که او تا به حال نشان داده شده است هرگز او را از هر گونه پارتی بازی.

او بارها و بارها حاضر به گفتن نیست که آیا او تا به حال تا به حال یک امر با جانسون اما گفت که او تا به حال بازیگران کنار او مانند “برخی از وهمی” پس از گزارش منتشر شده است.

“ما بررسی تاسیس وجود ارتباط نزدیک بین آقای جانسون و Ms Arcuri و ممکن است وجود یک رابطه صمیمی” به IOPC گفت.

آن گفت: این امر شده اند عاقلانه برای جانسون اعلام کرده اند این را به عنوان یک تضاد منافع و ممکن است یک نقض GLA کد رفتاری.

شورای شهر لندن گفت: این امر در ادامه تحقیقات خود را به جانسون انجام شده است.

“پیام من به نخست وزیر است که این موضوع نیست رفتن دور فقط رتبهدهی نشده است” عضو مجمع لن دووال گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de