ما مرتکب $1.2 میلیارد دلار به امکان, انگلیسی, Covid-19 واکسن

واشنگتن, مارس 21

ایالات متحده به پمپ تا $1.2 میلیارد دلار به توسعه AstraZeneca بالقوه COVID-19 واکسن و گفت: این امر سفارش 300 میلیون دوز که کاخ سفید به دنبال راه حل برای این بیماری همه گیر کوروناویروس.

تعهد می کند ممکن است ما بر اساس کارآزمایی بالینی در تابستان امسال مربوط 30,000 داوطلبان و می افزاید: سوخت به انگلیسی, داروسازی تلاش به منظور توسعه یک واکسن برای این بیماری یکی از حدود 100 که در راه هستند و در سراسر جهان.

ما بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت که امیدوار است اولین دوز واکسن است که در حال توسعه با دانشگاه آکسفورد در انگلستان در دسترس خواهد بود در ماه اکتبر با نظم کامل تحویل داده شده توسط در اوایل سال 2021.

اما AstraZeneca تاکید کرد که این واکسن ممکن است کار نمی کند و آن را هنوز هم در حال انتظار برای نتایج حاصل از مراحل اولیه آزمایشی در جنوب انگلستان قبل از هر گونه حرکت به سمت اواخر مرحله تست است.

وجود دارد تا کنون هیچ درمان تایید شده یا واکسن برای COVID-19 در میان کسانی که در حال آزمایش توسط غول دارویی در سراسر جهان است و کارشناسان پیش بینی امن و موثر برای جلوگیری از این بیماری می تواند 12 تا 18 ماه به منظور توسعه.

تحت قرارداد با دولت ایالات متحده آن پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان (بردا) خواهد پرداخت تا $1.2 میلیارد دلار برای حمایت از پیشرفته مطالعات بالینی و دیگر فعالیت های توسعه از جمله مقیاس بالا تولید برای سرعت بخشیدن به رول از پتانسیل واکسن.

AstraZeneca در حال حاضر به امضا قرارداد برای تامین 100 میلیون دوز واکسن به دولت بریتانیا و در آن تصریح کرد: این امید به شروع تحویل در ماه سپتامبر.

شرکت انگلیسی نیز در بیانیه ای گفت که این بانک انتظار دارد که قادر به ارائه یک میلیارد دوز از پتانسیل این واکسن در سال آینده اگر در آزمون موفق هستند.

آن گفت که آزمایش نیز شامل اطفال محاکمه و که از آن شده بود تعامل با نهادهای بین المللی از جمله سازمان بهداشت جهانی به صورت عادلانه تخصیص و توزیع پتانسیل واکسن در سراسر جهان است.

دیگر داروسازان از جمله Pfizer Inc, Johnson & Johnson و شرکت سانوفی در مراحل مختلف توسعه واکسن.

ما بر اساس Inovio دارو گفت: آن واکسن آزمایشی تولید محافظ آنتی بادی ها و سیستم ایمنی بدن پاسخ در موش و خوکچه هندی.

یکی دیگر از ایالات متحده شرکت مدرن این هفته منتشر مثبت داده های بالقوه آن واکسن که در آن گفت: تولید محافظ آنتی بادی در یک گروه کوچک از افراد داوطلب سالم قرار دادن آن جلوتر از دیگران در مسابقه. — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de