ما باید پایان اعتماد در چین: نیکی هیلی

واشنگتن ممکن است 20

Coronavirus همه گیر شده بر نیاز برای ایالات متحده به حرکت به دور از وابستگی آن به چین کمونیست های هندی-آمریکایی جمهوری خواه سیاستمدار نیکی هیلی گفت: در روز سه شنبه.

“در حالی که پکن شدید بازار آزاد به منظور از بین بردن آن آمریکا باید مهار بازار آزاد برای حفاظت از آزادی و امنیت ملی” هیلی, فرماندار سابق کارولینای جنوبی و سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد گفت: در یک op-ed در رسانه است.

ایالات متحده, او گفت:, باید شروع به راه اندازی قوی تر guardrails برای جلوگیری از چین از استفاده آمریکا باز بودن اقتصادی و مجازات آن درنده اقدامات است.

“آن شامل هل دادن در برابر پکن دستکاری در مجامع بین المللی مانند سازمان تجارت جهانی. به این معنی تضمین این که ما مهم ترین امنیت-صنایع — از ضروری پزشکی برای نیمه هادی ها — را آمریکایی پسند زنجیره تامین به جای توجه به یک مستبد رقیب دولت,” او نوشت.

آمریکایی ها او نوشت: همیشه قابل درک است که امنیت ملی پایه از امنیت اقتصادی است.

“به عنوان ما در تلاش برای از طریق coronavirus بحران قوی تر و امن تر ما باید شجاعانه و خلاقانه عمل برای محافظت از مردم ما از چین کمونیست دورویی و پرخاشگری,” او اضافه شده است.

هیلی پیشنهاد کرد که ما باید با اتخاذ یک رویکرد شبیه به جنگ سرد بار هنگامی که آن را در طراحی سیاست های جدید برای بررسی نظامی شوروی پیشرفت فن آوری که شامل کنترل صادرات و توسعه تجارت.

“در حال حاضر از آن زمان به گرفتن یک رویکرد مشابه با کمونیست چین است. Coronavirus همه گیر نشان داده که چقدر وابسته ما در آن کشور حیاتی برای تجهیزات پزشکی از داروهای خاص به مقدار مورد نیاز تجهیزات حفاظت شخصی. این بحران به عنوان خطرناک به عنوان coronavirus خود و پرداختن به آن باید یکی از اولویت های ما,” او نوشت.

سفیر آمریکا در سازمان ملل گفت که این کشور با تکیه بر چین برای تجهیزات پزشکی روشن بود از مراحل اولیه این بیماری همه گیر به عنوان مردم با عجله به خرید ماسک و دستکش و بیمارستان سعی کردم به سهام تا در همه چیز مورد نیاز آنها و در نتیجه کمبود.

“چین که کنترل نزدیک به نیمی از همه ما-وارداتی تجهیزات حفاظت شخصی بود و احتکار مواد برای خود در حالی که ممنوعیت شرکت از صادرات محصولات خود را,” او ادعا.

“همه از این موضوع ما را کمتر امن و خطر می اندازد آمریکا زندگی می کند در یک زمان بحران” هیلی گفت: این ادعا آن را بخشی از برنامه استراتژیک چین کمونیست بوده است.

“پکن در حال حاضر مناظر خود را در تسخیر جهان مهم ترین زنجیره تامین به آن لبه بیش از امریکا و جهان آزاد با” هیلی نوشت.

او گفت: برای به انجام رساندن این هدف حزب کمونیست چین با استفاده از آن دولت led مدل اقتصادی برای دستکاری در بازار به نفع خود اغلب به طور غیر قانونی.

“در میان چیزهای دیگر, چین یارانه رقبای ما به شرکت های و دستور سرقت از اسرار تجاری و مالکیت معنوی” او ادعا کرد.

وی در ادامه گفت: در آینده نزدیک چین است که به خصوص با تمرکز بر کنترل برش لبه صنایع 5G, پیشرفته, ساخت, هوش مصنوعی و رباتیک.

“چین کمونیست تصور خودکامه جهان که در آن آنها تماس بگیرید عکس ها و فرمان های بی نظیر فن آوری لبه. آنها در حال کار اضافه کاری را که دید یک واقعیت است. این است که امریکا باید پاسخ دهند — و سرب” او گفت:. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de