آنچه که همه از آن زمان روی صفحه نمایش انجام به پوست شما?

این چیزی است که ما می دانیم: در مقایسه با به خوبی درک خطرات ناشی از نور ماوراء بنفش (پیری پوست و سرطان) علم نیست حل و فصل این اثر از منابع داخلی از نور آبی بر روی پوست. آن می تواند باعث هیپرپیگمانتاسیون و پیری زودرس اما بقیه — چه دوز آن باعث مشکل برای نمونه مورد بحث قرار گرفت و قبل از ما بودند محدود به خانه های ما.

اینجا ما به بررسی در با برخی از نور آبی و متخصصان پوست برای کمک به توضیح خطرات واقعی.

چه آبی نور ؟

هنگامی که ما فکر می کنم در مورد اثرات مضر نور ما معمولا فکر کردن نور ماوراء بنفش (UV) که نامرئی است. اما ما می توانید ببینید نور آبی. شما ممکن است درک آن به عنوان یک باب روز سرد نور سفید (همانطور که با یک رهبری نور لامپ) و یا شما ممکن است آگاه از حد آبی در همه. چرا که محیط داخلی خود را منابع نور ساطع شده را تغییر طول موج است که ترکیب برای ایجاد رنگ های شما را درک.

هر چند اثرات نور آبی بر روی پوست هنوز به طور کامل درک نور است مهم سلامتی به دلیل خطرات دیگر. “نور آبی خسارت شبکیه چشم را کاهش می دهد و خود را دفع ملاتونین پس از آن وقفه چرخه خواب خود را گفت:” میشل هنری, یک متخصص پوست در نیویورک است.

نزدیکی است, البته یک عامل زمانی که فکر کردن در مورد خطر است. “شما کمتر نور آبی از خود تلویزیون از از کامپیوتر شما به دلیل آن را دورتر,” هنری گفت. “و نور بیشتری را از گوشی خود را از کامپیوتر خود را به دلیل گوشی خود را بسیار نزدیک به خود ،

چگونه نور آبی آسیب پوست من است ؟

در حالی که نور ماوراء بنفش خسارت سلول های DNA به طور مستقیم نور آبی از بین می برد کلاژن از طریق استرس اکسیداتیو. یک ماده شیمیایی در پوست به نام فلاوین جذب نور آبی. واکنش طول می کشد که در آن جذب تولید ناپایدار مولکول های اکسیژن (رادیکال های آزاد) که آسیب پوست.

“آنها در رفتن و در واقع فشار با نوک انگشت سوراخ در خود کلاژن” هنری گفت.

قرار گرفتن در معرض نور آبی است که بیشتر مشکل ساز برای پوست رنگ. در سال 2010 مطالعه منتشر شده در مجله Investigative Dermatology آن نشان داده شد به علت هیپرپیگمانتاسیون در متوسط تا تیره پوست در حالی که ترک سبک پوست نسبتا بی پیرایه.

جامعه پزشکی categorises رنگ پوست بر اساس آن واکنش نشان می دهد به نور ماوراء بنفش. نوع 1 است سبک ترین رنگ با بیشترین اشعه ماوراء بنفش حساسیت. “این خواهد بود نیکول کیدمن و کانن اوبراین” گفت: Mathew M. Avram, مدیر بیمارستان عمومی ماساچوست پوست لیزر و زیبایی مرکز در بوستون. مقیاس بالا می رود به نوع 6 است که در تاریک ترین و به احتمال زیاد حداقل برای سوزاندن.

در سال 2010 مطالعه نوع 2 پوست در معرض نور آبی اما نمی توسعه رنگدانه. پوست رنگ تاریک است و تاریکی همچنان ادامه داشت برای چند هفته.

“چیزی است که وجود دارد در مورد رنگ در انواع 4, 5 و 6 است که در واکنش متفاوتی نسبت به بيماران با پوست روشن” Avram گفت. “باید وجود داشته باشد بیشتر در مقیاس بزرگ مطالعات به این دلیل رنگ یکی از بزرگترین نگرانی بیمار و یکی که در آن درمان کمتر ایجاد رضایت بیمار.”

اما نور آبی برای درمان آکنه?

بله آبی نور لامپ های درمان آکنه و precancerous ضایعات. “این خسارت, پوست, اما, از سوی دیگر, آن می تواند در درمان آکنه” Avram گفت. “این می تواند کمک به خلق و خوی خود را و حافظه نیز هست. پس از آن پیچیده تر از فقط گفتن ” خوب ” یا ” بد است.’ “

چگونه می توانم جلوگیری از آسیب های پوستی?

ساده ترین مداخله به منظور محدود کردن میزان نور آبی ساطع شده از دستگاه های خود را. محصولات اپل را “شیفت شب” است که باعث ایجاد بخار روی صفحه نمایش تن. مبادله خود را استاندارد لامپ های LED برای نسخه منتشر می کنند که کمتر نور آبی.

معدنی ضد آفتاب با اکسیدهای آهن هستند, استاندارد طلا در نور آبی حمایت می کند. اکسیدهای آهن نشان داده شده است بیشتر و محافظ در برابر نور مرئی از اکسید روی و دی اکسید تیتانیوم به تنهایی.

“خوب تقلب برای این است که هر رنگی کرم های ضد آفتاب است که معمولا به اکسید آهن” هنری گفت. Skinbetter علم Sunbetter تن هوشمند SPF کرم های ضد آفتاب 68 جمع و جور $55 است یکی از این مواد معدنی sunblock. فرمول ترکیبی از اکسید دی اکسید تیتانیوم و اکسید آهن و مخلوط آن هموار حتی در قهوه ای پوست.

موضعی آنتی اکسیدان ها باید به کمک اهلی رادیکال های آزاد نور آبی ایجاد می کند اما دوباره علم نیست به طور کامل شکل گرفته است.

“من نمی توانم توصیه آنتی اکسیدان ها از صرفا دیدگاه علمی” گفت: الکساندر گرگ ارشد استادیار در دانشکده پزشکی نیپون در ژاپن و یک متخصص در چگونه نور و اکسیداتیو استرس باعث پیری زودرس است. “اما قطعا وجود دارد بسیاری از آزمایش ها نشان می دهد که آنتی اکسیدان ها به خوبی کار می کنند در کشت سلول است. ویتامین C وارد سلول ها به طور مستقیم و اگر شما انجام برخی از آسیب اکسیداتیو به سلول های ویتامین C یا برخی از آنتی اکسیدان قطعا کمک می کند.”

“اما یک ظرف با برخی از سلول است نه پوست” گرگ اضافه شده است.

به عنوان طولانی به عنوان شما در حال روشن است که آنتی اکسیدان ها نیست و ثابت شده است به کار بر روی نور آبی اما احتمالا کار آنها یک جایگزین خوب برای کرم های ضد آفتاب اگر شما احساس عجیب و غریب در مورد نشستن در خانه و با چهره ای پر از مواد معدنی است. این احتمال وجود دارد که آنتی اکسیدان ها را نیز به حداقل رساندن آسیب نور LED آبی دستگاه در خانه استفاده می شود برای درمان آکنه است. (یک ماده معدنی ضد آفتاب را مسدود نور آبی و جلوگیری از آن-باکتری عمل کشتن.)

تا آنجا که رفتن آنتی اکسیدان ها و ویتامین C است یک انتخاب خوب از آنجا که مولکول است و در واقع به اندازه کافی کوچک به پوست نفوذ می کند. بیش از حد پوست بیش از حد پاک کننده, پاکسازی ویتامین C سرم $36 حاوی 15% ویتامین C زوج با ویتامین E و مواد تشکیل دهنده افزایش پتانسیل یکدیگر به مبارزه با رادیکال های آزاد.

وزوز در اطراف نور آبی باعث شده است تا به خطوط جدید مانند Goodhabit. آن نجات من تب و تاب بودن معجون نفت سرم $80, ترکیب دریایی-منابع پروتئین با exopolysaccharides — است که پلیمرهای ترشح شده توسط میکروارگانیسم ها است که ایجاد یک سد محافظ بر روی پوست. این پلیمرها عمل مانند کرم های ضد آفتاب است که بلوک های نور آبی (به جای خنثی سازی رادیکال های آزاد مانند یک آنتی اکسیدان).

اگر آلفا-لیپوئیک اسید است نه برای تبلیغ خود نور آبی ویژگی های محافظ گرگ به بررسی اثر آن بر روی استرس اکسیداتیو (در پوست موش) و فکر می کند آن است که امیدوار کننده برای پوست انسان است.

“کار می کند متفاوت از یک آنتی اکسیدان,” او گفت:. “این فعال های دفاعی پوست همراه با فریب سلول های پوست به فکر می کنم” من وجود دارد این است که استرس اکسیداتیو.’ سلول تا نوبت خود دفاع میکنند ، من فکر می کنم که یک راه بسیار ظریف به دفاع از خود.”

Perricone MD قدرت بالا کلاسیک: در صورت به پایان رساندن و برطرف کننده افتادگی پوست مرطوب کننده و $69 حاوی ویتامین C و آلفا-لیپوئیک اسید.

یک واقعیت مهم است که اغلب سمت چپ از نور آبی مکالمه: خورشید دور ما فراوان ترین منبع نور آبی.

“روشنایی چیزی است که چشم انسان خوب است در اندازه گیری از آنجا که دانش آموز را تنظیم می کند,” گرگ گفت. “شما ممکن است فکر می کنم خود را, قرص, و یا گوشی های هوشمند روشن است اما تا آنجا که مقدار نوری که به پوست شما آن بسیار ضعیف است به خصوص نسبت به خورشید است.”

همه چیز در نظر گرفته, سپس, آبی خود را قرار گرفتن در معرض نور به خوبی ممکن است که در مقایسه با قبل از همه گیر زندگی به این دلیل ساده است که شما صرف زمان بیشتری را در داخل خانه.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de