بانک جهانی نام استاد دانشگاه هاروارد به عنوان اقتصاددان ارشد

واشنگتن, مارس 21

گروه بانک جهانی رئیس جمهور David Malpass اعلام کرد که دانشگاه هاروارد استاد کارمن رینهارت منصوب شده است به عنوان معاون جدید رئیس جمهور و رئیس اقتصاددان موثر در ژوئن 15.

“من بسیار خوشحال به استقبال کارمن برای گروه بانک جهانی, به عنوان ما افزایش تلاش های ما برای بازگرداندن رشد و دیدار فوری بدهی و رکود اقتصادی بحران در مواجهه با بسیاری از مشتری های ما در کشورهای” Malpass گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه.

“کارمن اختصاص داده است کار خود را به درک و surmounting بحران های مالی در هر دو پیشرفته و اقتصادهای در حال توسعه به منظور دستیابی به رشد و بالاتر, استانداردهای زندگی,” او گفت:.

Reinhart یک اقتصاددان در امور مالی بین المللی و بحران های مالی است که به طور گسترده ای شناخته شده برای او برنده جایزه علمی تاریخچه کتاب در مالی حوادث “این بار متفاوت است: هشت قرن مالی حماقت” نوشته شده با دانشگاه هاروارد اقتصاددان کنت روگوف, گزارش, Xinhua news agency.

انتصاب پس از بانک جهانی اعلام کرد که در آن عملیات اضطراری در برابر COVID-19 رسیده اند 100 کشورهای در حال توسعه به 70 درصد از جمعیت جهان است.

کمک نشانه یک نقطه عطف در اجرای بانک جهانی تعهد را در دسترس 160 میلیارد دلار در کمک های مالی و حمایت مالی بیش از 15 ماه دوره برای کمک به کشورهای در حال توسعه پاسخ به بهداشت اجتماعی و اقتصادی اثرات COVID-19 و اقتصادی shutdown در کشورهای پیشرفته.

در مصاحبه با هاروارد روزنامه منتشر شده در چهارشنبه, Reinhart هشدار داد که بحران بهداشتی ناشی از COVID-19 همه گیر شد و به شکلگیری یک بحران مالی است.

“اگر آن را بیش از در این بیماری بیش از این نمی اجتماعی فاصله و کسب و کار را تعطیل کرده و آن را بیش از در ترازنامه اثر است.

“که باعث می شود آن را یک بحران مالی تا هسته بهداشت مشکل حل و فصل شود,” او گفت:. —IANS

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de