در عین حال یکی دیگر از تهدید برای برنامه های پیام رسانی; WolfRAT اهداف Facebook Messenger, WhatsApp کاربران

زمانی که WhatsApp Messenger شد در حال اجرا ، trojan دیده می شد ضبط صفحه نمایش است.

کاربران از برنامه های پیام رسانی هستند که فریب به نصب یک تروجان بر روی تلفن های آندروید خود را که جاسوس بر روی آنها را با جمع آوری عکس و فیلم و پیام های صوتی و ضبط شده است. سیسکو Talos محققان آن را “WolfRAT”. آن اهداف Whatsapp, Facebook Messenger و خط کاربران در پوشش از Google Play و یا به روز رسانی فلش و آنها را برای نصب trojan بر روی تلفن های خود را پس از آن نه تنها جمع آوری داده های مختلف انواع بلکه آنها را می فرستد به سرور از بین بردن Trojan فرماندهی و کنترل (C2).

محققان گفت: WolfRAT یک تروجان دسترسی از راه دور (RAT) است که یک نسخه اصلاح شده از نرم افزارهای مخرب DenDroid. DenDroid کد منبع به بیرون درز شد در سال 2015 و نرم افزارهای مخرب دیگر مانند WolfRAT آمده است برای حمله به unsuspecting کاربران از. از برنامه های پیام رسانی در رادار خود در خاص است. زمانی که WhatsApp Messenger شد در حال اجرا ، trojan دیده می شد ضبط صفحه نمایش است.

اخبار مرتبط

به گفته محققان WolfRAT اهداف تایلندی مصرف کنندگان است. برخی از C2 سرور نیز بر اساس خود را در تایلند است. این نام دامنه در C2 سرور همچنین شامل مواد غذایی تایلندی نام. علاوه بر این, تایلندی نظرات نیز بر روی C2 چارچوب است.

گرگ تحقیقات یک سازمان استفاده می شود که برای ساخت نظارت و جاسوسی مبتنی بر نرم افزارهای مخرب است که به احتمال بسیار زیاد به کار WolfRAT. در حالی که این شرکت ممکن است رسما عامل رهبران آن قطعا کار گرفته شود. این تروجان همچنین می توانید بازی در نقش “یک ابزار برای جمع آوری اطلاعات.”

علاوه بر این محققان دریافتند که کار در trojan انجام شد lazily. وجود دارد مقدار زیادی از منبع کپی/چسباندن مرده, کد, شکسته, کد باز و پانل های ، اما آنها نیز اضافه شده است که توانایی جمع آوری اطلاعات از تلفن عمده پیروزی برای اپراتور به مردم ارسال بسیاری از اطلاعات محرمانه از طریق پیام و اغلب ترس از حریم خصوصی خود و حفاظت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de