34 کشته و پاکستان هواپیما با 107 در هیئت مدیره تصادفات در منطقه مسکونی در کراچی

کراچی, مارس 22

حداقل 34 نفر فوت کرده اند که خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) هواپیما با 107 نفر در هیئت مدیره سقوط یک پر جمعیت منطقه مسکونی در نزدیکی میدان هوائی بین المللی کراچی در اینجا در روز جمعه خبر داد.

پرواز PK-8303 از لاهور به زمین در کراچی هنگامی که آن را سقوط در جناح باغ در نزدیکی منطقه مستعمره مدل در Malir فقط یک دقیقه قبل از فرود خود را گفتند.

نجات کارگران جمع آوری در محل پس از خطوط هوایی بین المللی پاکستان پرواز سقوط کرد در یک مجتمع مسکونی در محله کراچی در 22 مه سال 2020 است. — AFP

این PIA ایرباس A320 حامل 99 مسافر و هشت خدمه سقوط فرود آمد به جناح جامعه مسکن واقع در نزدیکی فرودگاه سخنگوی دولت گفت: حامل.

“کاپیتان مطلع ترافیک هوایی در برج او را با داشتن مشکلات با دنده فرود قبل از ناپدید شدن از رادار” او گفت:.

سند وزیر بهداشت Azra Pechuho گفت که 34 بدن شده منتقل شده به بیمارستان.

“تاکنون 19 جسد منتقل شده به جناح بیمارستان و 15 به بیمارستان مدنی” او گفت:.

وزیر گفت که سه بازماندگان شده اند برگرفته از باقی مانده است.

سعد Edhi یک سخنگوی Edhi رفاه اعتماد گفت که حدود 25 تا 30 ساکنان خانه که آسیب دیده بودند با هواپیما نیز به بیمارستان منتقل و عمدتا با زخم سوختگی.

وزیر همچنین گفت که دو مسافر را به طور معجزه آسایی جان سالم به در سقوط هواپیما با جراحات جزئی.

همچنین بخوانید: ‘میدی ما از دست داده اند موتورهای: پاکستان هواپیما خلبان گریه برای کمک به لحظات قبل از سقوط

رئیس کل بانک مرکزی پنجاب ظفر مسعود جان سالم به سقوط. او به مادرش به او اطلاع خود را به خوبی بودن.

“اولویت اول این است که برای نجات مردم است. مانع اصلی این است که خیابان های باریک و حضور مردم عادی که با حضور در محل پس از تصادف شده است اما پراکنده است”.

ستونی از دود دیده می شود پس از سقوط از یک PIA هواپیما در کراچی پاکستان 22 مه سال 2020 است.

با توجه به PIA رسمی کاپیتان مطلع کنترل ترافیک هوایی است که او با داشتن مشکلات با دنده فرود قبل از اینکه این هواپیما از رادار ناپدید شد.

عمده سقوط هواپیما صورت گرفت نزدیک به یک هفته پس از پروازهای تجاری از سر گرفته شد در مقیاس محدود است میان COVID-19 همه گیر در کشور است.

رئیس جمهور عارف Alvi ابراز غم و اندوه از دست دادن زندگی در سقوط هواپیما از حادثه.

نخست وزیر عمران خان در حالی که ابراز غم و اندوه عمیق از دست دادن ارزش زندگی به عنوان یک نتیجه از PIA مسافر سقوط هواپیما در کراچی دستور فوری پرس و جو به این حادثه.

رئیس ارتش پاکستان ژنرال قمر جاوید Bajwa اسبق از دست دادن زندگی و کارگردانی نظامی برای ارائه کمک به دولت مدنی در نجات و امداد رسانی.

نجات کارگران و مردم جمع آوری نزدیک به سایت پس از خطوط هوایی بین المللی پاکستان پرواز سقوط کرد در یک مجتمع مسکونی در محله کراچی در 22 مه سال 2020 است. — AFP

پرواز PK 803 بود که از لاهور به کراچی پس از سازمان هواپیمایی کشوری (CAA) محدود مجاز از سرگیری پروازهای داخلی آخرین شنبه هفته بعد از مستند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

کانال های تلویزیونی نشان داد چندین خانه و اتومبیل آسیب دیده در جامعه ای که در آن هواپیما سقوط کرد.

امداد و نجات و پلیس گفته است که حداقل چهار بدن بازیافت شده از خانه های آسیب دیده تا کنون در حالی که چندین نفر زخمی شدند نیز گرفته شده به بیمارستان.

وجود دارد گزارش های ضد و نقیض درباره تعداد دقیق افراد در هیئت مدیره هواپیما.

ارشد مشترک با وزیر حمل و نقل هوایی ستار Khokhar گفت: پاکستان تلویزیون است که 99 مسافر و هشت خدمه در هیئت مدیره اما PIA سخنگوی عبدالله حافظ گفت که 91 مسافر و هفت خدمه پرواز.

هواپیما را از دست داده تماس با فرودگاه در 2.37 PM (به وقت محلی), حافظ, گفت:, و اضافه کرد که آن را خیلی زود در مورد مشکلات فنی مواجه شده و هواپیما.

او گفت که این مسافران شامل 31 زن و نه فرزند.

آن خواهد شد که چگونه بسیاری از مردم مجروح شدند روی زمین. گزارش های رسانه ها نشان داد که تا 10 خانه ها و برخی از وسایل نقلیه آسیب دیده بودند.

نجات کارگران جستجوی قربانیان در محل پس از خطوط هوایی بین المللی پاکستان هواپیما در یک منطقه مسکونی در کراچی در 22 مه سال 2020 است. — AFP

حمل و نقل هوایی وزیر غلام سرور گفت که ارابه فرود هواپیما مشغول به کار شد.

PIA رئیس Arshad ملک گفت که خلبان گفت: برج کنترل در مورد داشتن یک مشکل فنی. خلبان اطلاع داده شد که دو فرودگاه در دسترس بود برای فرود او تصمیم گرفت برای رفتن در اطراف و سقوط کرد.

خلبان از سقوط جت با ارسال میدی یک گزارش رویترز گفت.

دوازده ثانیه بعد خلبان به نام “میدی, میدی, میدی” و دوباره پاک به استفاده از هر دو باند است.

هیچ ارتباط بیشتر از هواپیما, گزارش یک هواپیمای ایرباس A320 با توجه به صوتی از liveatc.net یک منبع معتبر برای پرواز ضبط شده است.

ارتش پاکستان و نیروی هوایی خود را فرستاده اند تیم برای انجام امداد و عملیات های کا گفت.

این PIA هواپیما به پرواز شد توسط کاپیتان سجاد گل.

یکی از ساکنان مستعمره که شاهد این تصادف گفت: Ary News channel که این هواپیما تا به حال آتش که از آن بال که سقوط به پشت بام برخی خانه ها قبل از آن سقوط فرود آمد.

“خیلی زود است که به می گویند که چگونه بسیاری از مردم فوت کرده اند در این حادثه غم انگیز اما… از آن خواهد شد یک معجزه اگر مسافران و خدمه جان سالم به این وحشتناک فرود” یک مقام ارشد پلیس گفت که خواست نامش فاش نشود.

آمبولانس و آتش نشانی وسایل نقلیه جمع آوری و در سایت یک مسافر سقوط هواپیما در یک منطقه مسکونی در نزدیکی یک فرودگاه در شهر کراچی پاکستان 22 مه سال 2020 است. — رویترز

این اولین بار است که عمده سقوط هواپیما در پاکستان پس از دسامبر 7, 2016 زمانی که یک PIA ATR-42 هواپیما از چترال به اسلام آباد سقوط کرد میدوی. تصادف جان تمام 48 مسافر و خدمه از جمله خواننده-تقدیر-مبلغ Junaid Jamshed.

“همه نماز من با خانواده. ما ادامه خواهد داد به ارائه اطلاعات شفاف” حافظ گفت.

فیلم نشان داد plumes دود از محل سقوط. آمبولانس و نجات مقامات در صحنه وارد شده برای کمک به ساکنان.

نجات کارگران جستجوی قربانیان در محل پس از خطوط هوایی بین المللی پاکستان هواپیما در یک منطقه مسکونی در کراچی در 22 مه سال 2020 است. — AFP

یک بیانیه ارتش پاکستان بال رسانه اینتر-خدمات روابط عمومی (ISPR) گفت که ارتش نیروی واکنش سریع را و سند پاکستان رنجرز رسیده نقطه برای انجام عملیات نجات و امداد عملیات در کنار مدنی دولت.

ارتش پاکستان هوانوردی, هلی کوپتر نیز پرواز برای ارزیابی آسیب ها و تلاش های نجات.

نجات کارگران جمع آوری در محل پس از خطوط هوایی بین المللی پاکستان پرواز سقوط کرد در یک مجتمع مسکونی در محله کراچی در 22 مه سال 2020 است. —AFP

وزیر بهداشت و درمان و جمعیت رفاه اعلام کرده اضطراری در تمام بیمارستان های کراچی پس از حادثه, سپیده دم, اخبار نقل Meeran یوسف رسانه های هماهنگ به سند وزیر بهداشت عنوان کرد و گفت.

این حادثه رخ داده است در یک روز زمانی که پاکستان را به وزارت کشور اعلام عید از 22 مه مه 27.

Coronavirus موارد در کشور عبور کرده اند 50,000-علامت گذاری پس از یک رکورد 2,603 بیشتر بیماران تشخیص داده شد. مرگبار سرایت جان 50 نفر در 24 ساعت گذشته, گرفتن مرگ و میر به 1,067 وزارت بهداشت ملی خدمات گفت.

نخست وزیر نارندرا پیوست و دیگر رهبران جهان در condoling مرگ در کراچی سقوط هواپیما.

“عمیقا غمگین از دست دادن زندگی به دلیل سقوط هواپیما در پاکستان است. تسلیت ما را به خانواده مرحوم و آرزوی بهبودی سریع برای کسانی که مجروح” نخست وزیر توییتی.

بر خلاف اکثر تسلیت, پیام, این اشاره نمی کند رهبر این کشور مربوط می شود در این مورد نخست وزیر پاکستان عمران خان اما منتقل به مردم در مقیاس بزرگ است.

PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de