یک زن جوان باعث می شود COVID-19 هشدار پدر نهایی هدیه به جهان

نیویورک, مارس 22

این می تواند هر یک از ما. در این مورد آن بود که خوزه Holguin. او 50.

هنگامی که او درگذشت در آوریل 28, مرگ او فقط یک ذره در یک لوله طوفان از اعداد تعریف جهانی COVID-19 بیماری همه گیر. به دنیای او فقط یک شماره اضافه شده به شمارش قرائت روزانه توسط دولت ها و سازمان های خبری.

به خانواده او نوجوان که زده برای ایالات متحده از جمهوری دومینیکن به زندگی خود را بهتر. او مشغول به کار در یک فروشگاه مواد غذایی در یک آرایشگاه و به عنوان یک نوکر. او با استفاده از پول او به دست آورده به بازسازی مادر خود را در خانه و کودکان خود رفت و به دیدار او تقریبا هر تابستان است.

به عنوان ایالات متحده باز می شود تا خوزه خانواده موافقت کرد به عکس و مصاحبه زیرا آنها فکر خود را روده غم انگیز واقعیت ممکن است کمک به صرفه جویی در زندگی می کند.

“من احساس می کنم برخی از مردم در حال شکست به درک که این جدی است” گفت: دختر جسیکا Holguin, 25. “این واقعی است. آن را به معنای واقعی کلمه کشتن مردم است. آن را به قتل جوامع ما عزیزان ما دوستان ما ما اعضای خانواده, مادران, پدران, برادران, خواهران.”

“آیا زندگی خود را برای اعطا. پوشیدن ماسک” گفت: جسیکا. “اقدامات احتیاطی.”

این یک چیز عجیب و غریب به اجازه یک روزنامه نگار سند غم و اندوه خود را. این بدان معنی است که شما به عنوان ضربه گیر در کف خود را در کنار پدر تابوت و دعا, کسی, خوراکی یک عکس. این بدان معنی است که هنگامی که پدر خود را می میرد شما بگویید یک غریبه در مورد آنچه که او ناتمام مانده.

جسیکا گفت که او احساس وظیفه به صحبت کردن. خوزه دیگر دختر به توافق تصاویر اما آماده نیست به بحث در مورد چگونه او احساس می شود.

ایالات متحده انتظار می رود به تصویب تلفات از 100 ، 000 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در روزهای آینده. حدود یک سوم از کسانی که شده اند در ایالت نیویورک است. بزرگترین شهر در نیویورک – New York City – شکسته است آن داده ها با نژاد و قومیت.

به عنوان یک Latino, خوزه بود 40 درصد احتمال بیشتری برای گرفتن COVID-19 خود را به عنوان سفید هموطنان که داده ها را نشان می دهد. او بیش از دو بار به عنوان به احتمال زیاد به مرگ است. عفونت و مرگ و مير به طور مشابه گریم برای آفریقایی-آمریکایی است.

مقامات شهر می گویند که چون این گروه نگه دارید و بیشتر از این پایین پرداخت می شود و ضروری است که نمی توان از راه دور انجام می شود بیشتر احتمال دارد به زندگی شلوغ آپارتمان و بیشتر احتمال دارد که شرایط بهداشتی اساسی به دلیل موجود بهداشت و درمان نابرابری.

پشت سمت چپ

درست قبل از سپیده دم در عید پاک, خوزه نبود احساس خوبی است. او مبتلا به سرطان است بنابراین شریک زندگی خود را از یک دهه و نیم با عجله او را به بیمارستان است.

او آزمایش مثبت برای coronavirus سپس قلب خود را متوقف — دو بار. حداقل یکی از آن زمان او بدون اکسیژن به مغز به مدت 15 دقیقه. به عنوان کارکنان بیمارستان در مبارزه برای احیای او دنده او شکست. او انتوبه قرار داده و در حمایت از زندگی.

هنگامی که مشخص شد او بعید است که برای زنده ماندن, New York پروتستان گفت: سه نفر از اعضای خانواده می تواند پنج دقیقه برای خداحافظی. بیمارستان به آنها زرد مناسب با دستکش hairnets ماسک صورت و سپر.

“این یک کمی طولانی تر از پنج دقیقه به دلیل آنها قابل درک باشد. ما فقط خراب شد با گریه گفت:” جسیکا. “من فقط به یاد داشته باشید من ماسک پر از اشک است.”

خوزه تا به حال می خواستم به خاک سپرده شود که او به دنیا آمد اما خانواده ندارد پول را به کشتی خود را در پشت بدن به جمهوری دومینیکن. شریک زندگی خود را نمی صحبت به زبان انگلیسی است و همه از مقدمات فرار از دختران خود را.

به عنوان بیمار به عنوان او بود جسیکا در واقع هرگز انتظار خوزه به مرگ است.

او با صدای بلند و شاد. او دوست داشت موسیقی. گاهی اوقات او را به نوشیدن آبجو و رقص bachata. خانواده اش را شوخی که شکم خود را آنقدر بزرگ بود که پس از آن وارد یک اتاق آن را به یکی دیگر از ده دقیقه برای استراحت بدن خود را به دنبال.

این عجیب و غریب بود که او مشاهده شد به طوری سکوت گفت: جسیکا.

این عجیب و غریب بود که او مرده پدر گفت: مطلقا هیچ چیز.

آن زمان در حالی که برای او و خواهر او را به پیچ شجاعت در او را در تابوت. آنها شروع به در پشت نمازخانه و به آرامی رشد شاخص راه خود را به جلو. آن را در زمان یک ساعت و دو دقیقه مشاهده آنها را به آن را به ردیف جلو صندلی و سپس در نهایت رو به جلو است. آنها wailed. ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de