Akhilesh Yadav Mayawati, Arvind Kejriwal, به, پرش مگا مخالف دیدار با ریاست سونیا گاندی

opposition meeting, coronavirus opposition meeting سونیا گاندی به صندلی مگا مخالفان ملاقات در شب جمعه است. (فایل)

مخالفان جلسه امروز: دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, Mayawati و Akhilesh Yadav ملی رئیس جمهور Bahujan Samaj و Samajwadi حزب بود نمی خواهد در این مگا مخالفت جلسه برای امروز برنامه ریزی شده بود ، در این جلسه برگزار شده توسط حزب کنگره به بحث در مورد وضعیت حاکم در این کشور در پی شیوع کروناویروس و پس از آن مستند. در این نشست خواهد بود به ریاست کنگره رییس جمهور موقت سونیا گاندی.

در مجموع 18 همفکر احزاب تمدید شد دعوت کنگره برای جلسه امروز. احزاب از جمله شیو سنا Trinamool کنگره NCP چپ احزاب, RJD, DMK, Jharkhand Mukti مورچا, IUML همایش ملی و دیگران را تایید کرده اند به حضور مجازی ملاقات آن آغاز خواهد شد در 3 ساعت.

اخبار مرتبط

سه طرف — Aam Aadmi Party, BSP و SP که خواهد جست و خیز دیدار خود مسائل سیاسی با کنگره است. با توجه به تلویزیون, گزارش Kejriwal حزب ادعا کرد که دعوت نشده است و تمدید آن و در نتیجه آن را از دست ندهید این کنفرانس است.

جالب شیو سنا که از قلم یک جلسه مشابه در ماه ژانویه برگزار شده توسط کنگره در تابعیت (متمم) قانون حضور خواهد نشست. این اولین باری خواهد بود که زمانی که سنا دیده خواهد شد جانبداری با ایران مخالفت کردند ، شیو سنا بود BJP متحد برای 35 سال قبل از Uddhav راه جدا در ماه نوامبر سال گذشته پس از داد و بیداد, بیش از سانتی متر و صندلی.

از شیو سنا, Maharashtra وزیر Uddhav Thackeray که سران اتحاد دولت از شیو سنا-کنگره-NCP و Rajya سبها MP سانجی Raut حاضر خواهد بود در این دیدار است.

West Bengal سانتی متر Mamata نوری است که از منتقدان مودی دولت شرکت خواهد کرد این دیدار ساعت پس از یک در یک با نارندرا نخست وزیر است که در یک روز, West Bengal مراجعه به ارزیابی خسارت ناشی از طوفان Amphan.

دستور کار روز جمعه جلسه شامل مرکز تومان 20 lakh اقتصادی بسته دست زدن به آن از coronavirus همه گیر و کارگران مهاجر گلایه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de