Amphan زخمی به 22 در بنگلادش

مقامات گفت: بیشترین مرگ و میر ناشی بودند ریشه کن شدن درختان و سقوط خانه به عنوان گردباد کوبیده کشور در سواحل با gusting باد و بارش باران های سنگین در روز چهارشنبه از بین بردن بی شماری در خانه پاره کردن قطب برق و جاری شدن سیل وسیعی از زمین در مناطق کم ارتفاع.

دوازده نفر در Jashore سه در پیرجپور در حالی که Patuakhali ثبت نام دو مرگ و میر در حالی که Jhenaidah, ستخیرا, بهلا, چندپور و Barguna ثبت یک مرگ در هر.

پنج کشته شده بودند Jashore را Manirampur Upazila از جمله یک زن و شوهر مسن همراه با یک مرد و پسرش, مقامات گفت. دو مرگ و میر گزارش شده در Sharsha هل دادن منطقه کشته شدگان به 12 با توجه به پلیس.

مرده در Manirampur Upazila شناخته شدند Khokon داس 70 و همسرش بیژن تخت, 60, Wazed علی, 50, پسر او محمد عیسی, 15 و آسیا بگوم و 70 و گفت: Manirampur ایستگاه پلیس رئیس Rafiqul اسلام است.

Khokon و بیژن تخت خرد شد به مرگ توسط یک قطع درخت در حالی که در راه خود را به یک پناهگاه گفت تا رئیس ابوالقاسم حسین.

“Wazed و پسرش عیسی پناه در یک مرغداری اما آنها فوت کرد زمانی که یک درخت سقوط کرد و در مزرعه.”

آسیا بگوم خواب بود در بالکن در طول طوفان اما پس از کشته شدن دفن شده زیر آوار باقی مانده از سقف آن فرو ریخت و پس از یک بی خانمان درخت فرود آمد در آن کمک ابوالقاسم حسین.

مقامات نمی تواند ثبت نام پنج مرگ و میر در Manirampur قبل از آن به عنوان طوفان زدم به برق و اتصال شبکه تلفن همراه در منطقه گفت: معاون کمیسر Shafiul عارف.

“ما ترس وجود دارد می تواند مرگ و میر بیشتر در مناطق دور افتاده گفت:” Upazila Nirbahi افسر Ahsanullah شریفی Abu.

کلی خاطرات ثبت شده است با توجه به پنج مرگ و میر گفت: SI Fateur رحمان از Manirampur ایستگاه پلیس.

دو قربانی در Sharsha شناخته شدند Gopal چاندرا از Jelepara و Mizanir رحمان بومی Mahipura ایجاد کرد گفت: اونو Pulak کومار Mondal.

پیش از این دولت های محلی گزارش مرگ Khanto بگوم و 45 و دخترش Rabeya, 13 در Chougachha Upazila, Muktar علی, 35, از Bagachra اتحادیه و Moyna خاتون, 25, از Goga Pashchimpara و Doly بیگم, 48, از Bagharpara.

حداقل 72 نفر در هند قبل از طوفان فروکش کرده به زمین افسردگی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de