ورود به صورت 14 روز در قرنطینه تحت دولت طرح

لندن, مارس 21

مردم از ورود به انگلستان را به قرنطینه خود را برای 14 روز و می تواند جریمه 1000 پوند (تومان 1,220) اگر آنها موفق به رعایت تحت یک برنامه که جمعه اعلام کرد دولت بریتانیا.

دبیر خانه Priti پاتل مجموعه ای از جزئیات این اقدامات است که در حال حاضر موجب سردرگمی و انتقاد از شرکت های هواپیمایی فرودگاه ها و مستند-خسته انگلیسی بدانم که آیا آنها را برای تعطیلات روی این تابستان.

بریتانیا نیست که مرزها در طول بدترین کشور شیوع کروناویروس است که مربوط به بیش از 36 ، 000 مرگ و میر در انگلستان است.

آن است که معرفی آن قرنطینه فقط به عنوان بسیاری از دیگر کشورهای اروپایی شروع به باز دوباره.

دولت بریتانیا قبلا گفته قرنطینه شروع خواهد شد در اوایل ماه ژوئن اعمال خواهد شد برای ورود از همه جا به جز ایرلند است که دیرینه رایگان-جنبش توافق با انگلستان است. وجود دارد به احتمال زیاد به معافیت برای برخی از مسافران از جمله كانون و پزشکان.

انگلیسی ها از بازگشت از خارج از کشور را نیز به خود منزوی به مدت 14 روز تحت اقدامات خواهد بود که بررسی هر سه هفته.

شده است وجود دارد سردرگمی در مورد انگلستان سیاست دولت در ابتدا گفت: آن را نمی خواهد به مردم اعمال می شود پس از رسیدن از فرانسه است.

که باعث ملامت از اتحادیه اروپا که می خواهد یک سیاست هماهنگ در سراسر 27-ملت بلوک.

بریتانیا بعد گفت: فرانسه نمی خواهد معاف.

خطوط هوایی هشدار داده اند که انگلیسی ها حرکت می داد و بیداد تلاش خود را برای بازسازی یک کسب و کار را ویران کرد همه گیر مربوط به محدودیت های مسافرتی.

کارن دی, مدیر اجرایی بریتانیا فرودگاه اپراتورهای ارتباط گفت: دولت تا به حال گفته نشده فرودگاه چگونه قرنطینه خواهد اجرا شود.

“من باور دارم که مسافران خواسته خواهد شد که به یک آدرس در انگلستان وجود خواهد داشت و نقطه کنترل و جریمه برای این افراد, اما من نمی دانم که این جزئیات که چگونه است که اجرا خواهد شد,” او گفت: مجلس خانه کمیته امور. AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de