حداقل 45 کشته و پاکستان سقوط هواپیما در منطقه مسکونی در کراچی

کراچی, مارس 22

حداقل 45 نفر کشته شدند که خطوط هوایی بین المللی پاکستان هواپیما با 99 سرنشین سقوط کرد یک پرجمعیت منطقه مسکونی در نزدیکی میدان هوائی بین المللی کراچی در اینجا در جمعه مقامات گفت: روز پس از COVID-19 ناشی از محدودیت های مسافرتی برداشته شد.

پرواز PK-8303 از لاهور به زمین در کراچی هنگامی که آن را سقوط در جناح باغ در نزدیکی منطقه مستعمره مدل در Malir فقط یک دقیقه قبل از فرود خود را گفتند.

نجات کارگران جمع آوری در محل پس از خطوط هوایی بین المللی پاکستان پرواز سقوط کرد در یک مجتمع مسکونی در محله کراچی در 22 مه سال 2020 است. — AFP

این PIA ایرباس A320 حامل 91 مسافر و هشت خدمه سقوط فرود آمد به جناح جامعه مسکن واقع در نزدیکی فرودگاه یک سخنگوی حامل ملی گفت.

“کاپیتان مطلع ترافیک هوایی در برج او را با داشتن مشکلات با دنده فرود قبل از ناپدید شدن از رادار” او گفت:.

قبلا یک PIA سخنگو و بسیاری از گزارش های رسانه ها گفت که 107 نفر در هیئت مدیره این هواپیما.

فیصل Edhi از Edhi رفاه اعتماد به خبرنگاران گفت که تا کنون 45 بدن بازیافت شده است.

“نجات ما کارگران گرفته اند 45 بدن از بقایای هواپیما,” او گفت:.

سند وزیر بهداشت Azra Pechuho گفت که 19 بدن منتقل شده از محل سقوط به جناح بیمارستان و یکی دیگر از 20 به بیمارستان مدنی. نمرات مجروح شدند همچنین با عجله به بیمارستان.

سند وزیر بهداشت Azra Pechuho گفت که 19 بدن منتقل شده از محل سقوط به جناح بیمارستان و یکی دیگر از 20 به بیمارستان مدنی.

وزیر گفت: با وجود بازماندگان از جمله رئیس کل بانک مرکزی پنجاب ظفر مسعود. او به مادرش به او اطلاع خود را به خوبی بودن.

Edhi گفت که حدود 25 تا 30 ساکنان خانه که آسیب دیده بودند با هواپیما نیز به بیمارستان منتقل و عمدتا با زخم سوختگی.

روی بال هواپیما هنگام فرود سقوط آمار خانه های مسکونی مستعمره قبل از توفنده.

“حداقل 25 خانه ها شده و آسیب دیده در این حادثه” Edhi گفت.

“اولویت اول این است که برای نجات مردم است. مانع اصلی این است که خیابان های باریک و حضور مردم عادی که با حضور در محل پس از تصادف شده است اما پراکنده است”.

با توجه به PIA رسمی کاپیتان مطلع کنترل ترافیک هوایی است که او با داشتن مشکلات با دنده فرود قبل از اینکه این هواپیما از رادار ناپدید شد.

رئیس جمهور عارف Alvi ابراز غم و اندوه از دست دادن زندگی در سقوط هواپیما از حادثه.

نخست وزیر عمران خان در حالی که ابراز غم و اندوه عمیق از دست دادن ارزش زندگی به عنوان یک نتیجه از PIA مسافر سقوط هواپیما در کراچی دستور فوری پرس و جو به این حادثه.

رئیس ارتش پاکستان ژنرال قمر جاوید Bajwa اسبق از دست دادن زندگی و کارگردانی نظامی برای ارائه کمک به دولت مدنی در نجات و امداد رسانی.

نارندرا نخست وزیر اسبق از دست دادن زندگی در سقوط هواپیما و آرزوی بهبودی سریع برای کسانی که مجروح شده اند.

همچنین بخوانید: ‘میدی ما از دست داده اند موتورهای: پاکستان هواپیما خلبان گریه برای کمک به لحظات قبل از سقوط

رئیس کل بانک مرکزی پنجاب ظفر مسعود جان سالم به سقوط. او به مادرش به او اطلاع خود را به خوبی بودن.

نارندرا نخست وزیر اسبق از دست دادن زندگی در سقوط هواپیما و آرزوی بهبودی سریع برای کسانی که مجروح شده اند.

ستونی از دود دیده می شود پس از سقوط از یک PIA هواپیما در کراچی پاکستان 22 مه سال 2020 است.

پرواز بود که از لاهور به کراچی پس از سازمان هواپیمایی کشوری (CAA) محدود مجاز از سرگیری پروازهای داخلی آخرین شنبه هفته بعد از مستند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

کانال های تلویزیونی نشان داد چندین خانه و اتومبیل آسیب دیده در جامعه ای که در آن هواپیما سقوط کرد.

هواپیما را از دست داده با کنترل ترافیک هوایی در 2.37 pm (به وقت محلی) PIA سخنگوی عبدالله حافظ گفت:, و اضافه کرد که آن را خیلی زود در مورد مشکلات فنی مواجه شده و هواپیما.

او گفت که این مسافران شامل 31 زن و نه فرزند.

نجات کارگران و مردم جمع آوری نزدیک به سایت پس از خطوط هوایی بین المللی پاکستان پرواز سقوط کرد در یک مجتمع مسکونی در محله کراچی در 22 مه سال 2020 است. — AFP

آن خواهد شد که چگونه بسیاری از مردم مجروح شدند روی زمین. گزارش های رسانه ها نشان داد که تا 10 خانه ها و برخی از وسایل نقلیه آسیب دیده بودند.

Edhi گفت که مردم شنیده انسان صدای آمدن از هواپیما را دم بالا بردن امید پیدا کردن بازماندگان.

حمل و نقل هوایی وزیر غلام سرور گفت که ارابه فرود هواپیما مشغول به کار شد.

نجات کارگران جستجوی قربانیان در محل پس از خطوط هوایی بین المللی پاکستان هواپیما در یک منطقه مسکونی در کراچی در 22 مه سال 2020 است. — AFP

PIA رئیس Arshad ملک گفت که خلبان گفت: برج کنترل در مورد داشتن یک مشکل فنی. خلبان اطلاع داده شد که دو فرودگاه در دسترس بود برای فرود او تصمیم گرفت برای رفتن به دور و سقوط کرد.

خلبان از سقوط جت با ارسال میدی یک گزارش رویترز گفت. دوازده ثانیه بعد خلبان به نام “میدی, میدی, میدی” و دوباره پاک به استفاده از هر دو باند است.

هیچ ارتباط بیشتر از هواپیما, گزارش یک هواپیمای ایرباس A320 با توجه به صوتی از liveatc.net یک منبع معتبر برای پرواز ضبط شده است.

ارتش پاکستان و نیروی هوایی خود را فرستاده اند تیم برای انجام امداد و عملیات های کا گفت.

این PIA هواپیما به پرواز شد توسط کاپیتان سجاد گل.

“خیلی زود است که به می گویند که چگونه بسیاری از مردم فوت کرده اند در این حادثه غم انگیز اما… از آن خواهد شد یک معجزه اگر مسافران و خدمه جان سالم به این وحشتناک فرود” یک مقام ارشد پلیس گفت که خواست نامش فاش نشود.

آمبولانس و آتش نشانی وسایل نقلیه جمع آوری و در سایت یک مسافر سقوط هواپیما در یک منطقه مسکونی در نزدیکی یک فرودگاه در شهر کراچی پاکستان 22 مه سال 2020 است. — رویترز

یکی از ساکنان مستعمره که شاهد این تصادف گفت: Ary News channel که این هواپیما تا به حال آتش که از آن بال که سقوط به پشت بام برخی خانه ها قبل از آن سقوط فرود آمد.

این اولین بار است که عمده سقوط هواپیما در پاکستان پس از دسامبر 7, 2016 زمانی که یک PIA ATR-42 هواپیما از چترال به اسلام آباد سقوط کرد میدوی. تصادف جان تمام 48 مسافر و خدمه از جمله خواننده-تقدیر-مبلغ Junaid Jamshed.

فیلم نشان داد plumes دود از محل سقوط.

آمبولانس و نجات مقامات در صحنه وارد شده برای کمک به ساکنان.

نجات کارگران جستجوی قربانیان در محل پس از خطوط هوایی بین المللی پاکستان هواپیما در یک منطقه مسکونی در کراچی در 22 مه سال 2020 است. — AFP

یک بیانیه ارتش پاکستان بال رسانه اینتر-خدمات روابط عمومی (ISPR) گفت که ارتش نیروی واکنش سریع را و سند پاکستان رنجرز رسیده نقطه برای انجام عملیات نجات و امداد عملیات در کنار مدنی دولت.

ارتش پاکستان هوانوردی, هلی کوپتر نیز پرواز برای ارزیابی آسیب ها و تلاش های نجات.

نجات کارگران جمع آوری در محل پس از خطوط هوایی بین المللی پاکستان پرواز سقوط کرد در یک مجتمع مسکونی در محله کراچی در 22 مه سال 2020 است. —AFP

وزیر بهداشت و درمان و جمعیت رفاه اعلام کرده اضطراری در تمام بیمارستان های کراچی پس از حادثه.

این حادثه رخ داده است در یک روز زمانی که پاکستان را به وزارت کشور اعلام عید از 22 مه مه 27.

Coronavirus موارد در کشور عبور کرده اند 50,000-علامت گذاری پس از یک رکورد 2,603 بیشتر بیماران تشخیص داده شد. مرگ و میر می ایستد در 1,067. PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de