بنگلادش انبه کشاورزان را ویران کرد به عنوان طوفان گلابتون برداشت امیدوار است

طوفان barrelled به این کشور در سواحل جنوب از خلیج بنگال در روز چهارشنبه و حک شده یک دنباله از تخریب به آن منتقل داخلی در شب تولید بادهای قوی و بارش باران های سنگین.

حداقل 22 و میر گزارش شده از هشت مناطق ساحلی در بنگلادش تا پنج شنبه ظهر به عنوان طوفان پاره کردن خانه ها و شاخ و برگ در حالی که ظهور قدرت عرضه است.

اولیه دولت برآورد قرار داده و این رقم از خسارت وارده توسط مسکن و زیرساخت شیلات و دام و منابع آب و کشاورزی در بنگلادش در Tk 11 میلیارد دلار است.

در چند منطقه در غرب و جنوب غرب کشور, هزار هکتار از اراضی برای کشت انبه.

به طور معمول کشاورزان آغاز برداشت انبه میدوی را از طریق هر سال ممکن است در حالی که مقامات تنظیم زمانبندی خاص خود را برای برداشت محصول در مناطق مختلف.

اطلاعات اولیه نشان می دهد طوفان گذاشته زباله به 176,000 هکتار از محصول در سراسر کشور, وزیر کشاورزی Abdur Razzaque گفت: رسانه های آنلاین جلسه. دولت تخمین می زند که این طوفان آسیب دیده 10 درصد از 7,384 هکتار استفاده می شود به کشت انبه.

باغ در ستخیرا با مته سوراخ کردن فشار از طوفان خشم با 60-70 درصد از منطقه در مجموع کشت دروغ گفتن در ژنده پوش. مقامات محلی خواسته شد برای خرید انبه منفجر کردن درختان توسط gusting بادها و توزیع آنها در میان فقرا به عنوان کمک با توجه به Razzaque.

Rajshahi وزارت کشاورزی (DAE) معاون مدیر Shamsul Haque تخمین می زند که حدود 15 درصد از انبه برداشت شده است از دست رفته به دلیل طوفان. اما معاون کمیسر Hamidul Haque معتقد است آسیب به گسترش حدود 20 درصد از کشت.

Rajshahi ثبت نام حداکثر سرعت باد از 59 kmph در ساعات اولیه پنجشنبه و ثبت میانگین بارندگی 81 متر بیش از 24 ساعت کشش از 6 صبح چهارشنبه.

کشاورزان در Chapainawabganj گفت: 20 تا 40 درصد انبه سقوط از درختان اگر چه DAE ادعا می کند تنها پنج درصد از میوه ها آسیب دیده بودند در این منطقه است.

ترین باغ در نگن این کشور بزرگترین انبه-تولید منطقه نیز وضعیتی وخیم به کشاورزان گفت: درختان ریخته و حدود 10 تا 25 درصد از انبه در طول طوفان که برابر است با از دست دادن تقریبا یک میلیارد takas به گفته مردم محلی است.

نگن DAE اما گفت: تنها سه تا پنج درصد انبه سقوط از درختان اما آنها هنوز برای ارزیابی مقیاس واقعی از آسیب.

در ضمن با وجود یک مولد عملکرد این سال در Meherpur انبه کشاورزان در حال حاضر در مشکل پس از coronavirus همه گیر قطع تجارت خارجی است. خود گلایه داشتند تشدید تاثیر Amphan که خرد هر امیدوار است که آنها تا به حال با قریب الوقوع برداشت.

محلی انبه باغ داران و معامله گران گفت: این بدترین بحران آنها مواجه ایم در حافظه اخیر است.

با توجه به Meherpur DAE رسمی Akhteruzzaman منطقه بنادر حدود 12000 باغ از اندازه های مختلف. اما طوفان و ravaging بادها کوتاه 90 درصد از انبه از درختان.

Meherpur معاون کمیسر Ataul Gani گفت که مقامات در حال کار بر روی ارزیابی خسارت و به دنبال اقداماتی که می توان برای کاهش ضرر و زیان است.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de