مغلوب ساختن پیشی جستن در چند هفته گذشته بوده است بسیار مهم از چین را عدم توانایی در کنترل گسترش از رمان coronavirus در قلمرو آن است.

مرگبار coronavirus از چین آمد و ما در حال رفتن به آن را به آرامی رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز پنج شنبه. “آن را از چین آمد. ما خوشحال هستند در مورد آن. ما فقط امضا یک قرارداد تجاری جوهر نیست خشک و ناگهانی این شناور در. ما در حال رفتن به آن را به آرامی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: شرکت در یک گوش دادن به جلسه با رهبران آمریکایی آفریقایی تبار در میشیگان.

مغلوب ساختن پیشی جستن در چند هفته گذشته بوده است بسیار مهم از چین را عدم توانایی در کنترل گسترش از رمان coronavirus در قلمرو آن است. توسط پنجشنبه بیش از 94,000 آمریکایی ها فوت کرده اند با توجه به کروناویروس و بیش از 1.6 میلیون نفر در حال آزمایش مثبت است.

اخبار مرتبط

او تا کنون داده نشده هیچ نشانه ای از مراحل است که او در نظر گرفتن در برابر چین است. در ضمن فشار در حال ساخت در دولت او به طور عمده از قانونگذاران جمهوری خواه در این. روز پنجشنبه سناتور تد کروز و ریک اسکات, همراه مایک براون, Marsha بلکبرن جونی ارنست مارتا McSally و تام پنبه معرفی COVID-19 واکسن قانون حفاظت برای جلوگیری از حزب کمونیست چین از سرقت و یا تخریب آمریکایی COVID-19 واکسن پژوهش است.

این لایحه نیاز به کامل امنیت ملی ارزیابی و ترخیص کالا از گمرک توسط وزارت امنیت داخلی وزارت خارجه و دفتر تحقیقات فدرال از تمام چینی دارندگان ویزای دانشجویی در نظر گرفتن بخشی در فعالیت های مربوط به COVID-19 واکسن پژوهش است.

“همان چینی از حزب کمونیست که تحت پوشش coronavirus شیوع همچنین به طور معمول درگیر در دولت حمایت سرقت مالکیت معنوی” کروز گفت. “ما نمی توانیم اجازه می دهد چین به سرقت و یا با دخالت آمریکا تحقیق و توسعه یک واکسن او اضافه شده است. “کمونیست چین است مسئول بیماری همه گیر کوروناویروس و دروغ و اطلاعات غلط هزینه زندگی آمریکایی” Scott گفت.

“ما نمی توانیم اجازه کمونیست چین قلاب برای این و ما کاملا نمی توانیم اجازه کمونیست چین به سرقت و یا هر خرابکاری آمریکا تلاش های تحقیقاتی مرتبط با Coronavirus واکسن. این COVID-19 واکسن قانون حفاظت محافظت از تلاشهای آمریکا برای ایجاد یک واکسن که ما کار را برای پایان دادن به این بیماری همه گیر” او اضافه شده است.

این COVID-19 واکسن قانون حمایت از, در میان دیگران نیاز به افزایش یک بررسی همه جانبه از اتباع اتباع چینی در آمریکا به عنوان nonimmigrants تحت J و M ویزای دانشجویی برای تعیین اگر هر دارندگان ویزای دانشجویی در حال یک تهدید امنیت ملی.

پس از بررسی کامل است اجازه Department of Homeland, منشی, در مشاوره با سازمان های دیگر به طور مداوم نظارت بر تمام غیرمهاجرتی دارندگان ویزای دانشجویی (F, M, J) که اتباع چینی در حالی که در آمریکا مشغول هستند و یا دسترسی به این تحقیقات از هر گونه پتانسیل COVID-19 واکسن یا COVID-19 مربوط به مواد.
جمهوریخواه و عضو ارشد انتخاب فرعی در Coronavirus بحران استیو Scalise ادعا که چین به دروغ جهان در coronavirus.

“در طول یک دوره بحرانی در دسامبر و ژانویه چین نکردن شواهدی از ویروس: شواهد تایید کرد که انتقال انسان به انسان این ویروس شواهد از حد گسترش یافته است. چین همزمان با ورود آمریکا و دیگر کارشناسان پزشکی از سراسر جهان برای هفته, او گفت:.

و در طول این زمان چین احتکار لوازم پزشکی مانند ماسک ، روپوش و دیگر صرفه جویی در زندگی PPE. چینی-صادرات فولاد ماسک ، روپوش و دستکش بودند خفه توسط حزب کمونیست چین در طول این دوره است. چین می دانستند که خطر ناشی از این ویروس و در حالی که آنها مخفی حقیقت آنها با استفاده از زمان به سهام تا در حیاتی تجهیزات پزشکی Scalise گفت.

در حالی که مقامات چینی محدود پروازهای داخلی از ووهان به دیگر شهرهای چین مانند پکن و شانگهای, چین, دولت خواست بین المللی حامل خود را برای حفظ برنامه پرواز بذر این ویروس در سرتاسر جهان او ادعا.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de