Coronavirus موارد در سنگاپور پیش افتادن از 30000

سنگاپور, مارس 22

Coronavirus موارد در سنگاپور در صدر 30,000 روز جمعه به عنوان دولت شهر گزارش صدها نفر از عفونت های جدید در تنگ مهاجر کارگر خوابگاه هر روز.

پست پرداخت کارگران به نمایندگی از اکثریت قریب به اتفاق 612 مورد جدید گزارش شده در جمعه روزانه عفونت رای دادن که یکی از بالاترین در آسیا در نظر گرفتن سنگاپور مجموع موارد به 30,426. مرگ و میر باقی مانده است 22.

سنگاپور مدارس بسته و اکثر محیط های کاری در ماه آوریل به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از عفونت. این هفته دولت منتشر شده قصد دارد برای برخی از کسب و کار به رزومه در آغاز ماه ژوئن با توجه به نرخ پایین از عفونت خارج کارگر خوابگاه.

کسب و کار با انتقال کمتر در معرض خطر مانند تولید و سرمایه گذاری خواهد بود و مجاز به بازگشایی همراه با مدارس است.

مغازه های خرده فروشی و رستوران ها بسته باقی خواهد ماند.

گسترش سریع این بیماری در میان گروههای کارگری جمعیت به نظر می رسد به گرفتن سنگاپور مقامات بهداشت ،

این کشور حدود سه ماه از پایان ماه ژانویه به گزارش اول خود را 10,000 موارد بر اساس یک همشهری چوب خط حساب کردن بر اساس داده های رسمی. بعدی 20,000 موارد گزارش شده در یک ماه به عنوان تست شد افزایش در کارگر خوابگاه.

وجود دارد بیش از 300,000 کارگران از دیگر کشورهای آسیایی از جمله بنگلادش و هند و چین زندگی در محکم بسته بندی شده اقامت در سنگاپور است.

روزانه میزان عفونت های جدید کند شده است به حدود 600 طی هفته گذشته پایین از بالا از 1,426 موارد در مارس 20.

Coronavirus موارد و مرگ و میر هنوز هم به خوبی زیر وزارت بهداشت تخمین می زند که حدود 20 درصد از 5.7 میلیون جمعیت است که مبتلا به آنفلوانزای فصلی هر سال به طور متوسط سالانه 600 مرگ و میر. — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de