Coronavirus: پونا بیمارستان به استفاده از داروی جدید برای COVID-19 درمان

"After the ethical team gave approval for the use of tocilizumab, we started procuring it for 25 patients in the first phase," Gaikwad said. The civic body had received protocols for using the drug.“پس از اخلاقی تیم به تایید برای استفاده از توکلیزوماب ما شروع به تهیه آن برای 25 نفر در مرحله اول” Gaikwad گفت. بدن مدنی دریافت کرده بود پروتکل برای استفاده از مواد مخدر است.

حداقل 25 COVID-19 بيمار که در یک نیمه-وضعیت بحرانی در پونا دولت-اجرای ساسون بیمارستان عمومی اداره خواهد شد توکلیزوماب مواد مخدر است که ثابت شده است موثر در درمان عفونت رسمی گفت: در روز جمعه. جدید مخدر, تزریق که هزینه حدود 20 ، 000 تومان خواهد بود با توجه به 25 نفر در مرحله اول و با توجه به نتایج پونا شهری شرکت تصمیم خواهد گرفت که در آن بیشتر استفاده شهری کمیسر Shekhar Gaikwad گفت.

ویژه نیروی کار متخصص, پزشکان, مجموعه تحت ریاست Dr D B Kadam, توصیه می شود توکلیزوماب برای COVID-19 بيمار در مورد وضعیت آنها بدتر است.

اخبار مرتبط

“پس از اخلاقی تیم به تایید برای استفاده از توکلیزوماب ما شروع به تهیه آن برای 25 نفر در مرحله اول” Gaikwad گفت. بدن مدنی دریافت کرده بود پروتکل برای استفاده از مواد مخدر است.

“توکلیزوماب اجرا شد یک anganwadi کارگر بستری در Bharti بیمارستان در یک وضعیت بحرانی که ساخته شده قابل توجه بازیابی,” او گفت:. مدنی بیمارستان در بمبئی نیز با استفاده از این دارو برای درمان COVID-19 بيمار و آن را به نتایج خوب است. T

او نیروی کار توصیه کرده است استفاده از این دارو در بیماران زیر 50 سال سن کسانی که با مدارک و شواهد از سايتوکين طوفان نیاز به اکسیژن و داشتن تب مداوم. منطقه پونا دوم بدترین ضربه از coronavirus در ماهاراشترا بعد از بمبئی تا کنون گزارش 4,809 موارد از جمله 242 مرگ و میر.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de