Covid-19: FMCG فروش قطره 34% در تجارت الکترونیک, پول نقد و حمل نشان می دهد بهبود در مستند 2.0

نیلسن گفت: همچنین وجود رکود در فروش محصولات تازه — میوه ها و سبزیجات و تخم مرغ و گوشت و مواد غذایی دریایی در مدرن تجارت است.

این صنعت FMCG شاهد تیز 34 درصد افت در فروش در ماه آوریل به علت تحرک محدودیت عرضه و چالش های جانبی در طول این مستند پس از ثبت نام در تک رقمی رشد در سه ماهه اول با توجه به بازار بینش شرکت Nielsen. این کاهش عمدتا در حساب از کاهش فروش در خرده فروشی سنتی کانال های چنین به عنوان فروشنده داروخانه ها محله های مغازه ها و فروشگاه های لوازم آرایشی در حالی که مدرن تجارت مانند hypermarkets و زنجیره های خرده فروشی به رشد خود ادامه داد و در آوریل سال 2020 است.

خرده فروشی سنتی شاهد کاهش 38 درصدی در ماه آوریل با توجه به منطقه/فروشگاه تعطیلی. به طور متوسط سنتی فروشگاه خرده فروشی بسته شد و به مدت 12 روز در ماه آوریل با توجه به محدودیت های مختلف و محدودیت. این تعداد به طور قابل توجهی بالاتر برای رسانه های دیگر از داروخانه ها و grocers, نیلسن گفت: در سومین نسخه از گزارش خود را در بخش FMCG پس از COVID-19.

اخبار مرتبط

از سوی دیگر مدرن تجارت به رشد خود ادامه داد و در حدود 5 درصد در ماه مارس سال 2020 اگر چه مصرف کننده در خرید رفتار در سازمان تجارت دیدم شیفت از پیش مستند دوره پی در پی مستند مراحل (مستند 1 : مارس 23 مارس 12 و مستند 2: مارس 13 مه 3) به آن اضافه شده است.

این صنعت FMCG افزایش فروش در هفته قبل از این مستند اعلام سراسر سازماندهی خرده فروشی و سازمان یافته فروشی کانال. “…همانطور که ما وارد این مستند فاز ما شاهد یک شیب تند کاهش فروش در سراسر کانال های. این ناشی از تحرک محدودیت های عرضه و طرف چالش ها” نیلسن گفت. “مدرن تجارت فروش در ادامه به کم کردن سرعت به عنوان ما نقل مکان کرد و از فاز اول به فاز دوم از مستند.”

پول نقد و حمل و e-commerce, کانال های از سوی دیگر به شدت نهفته در مستند 1 اما نشان داد برخی از نشانه هایی از بهبود در مستند 2 این گزارش اضافه شده است. علاوه بر این رشد فروش به خصوص در غیر غذاهای بخش شروع به کوچک شدن آن را به عنوان طبقه بندی شده به عنوان غیر ضروری است.

“در غیر غذاهای رکود شد و شاهد در سراسر مراقبت در منزل و مراقبت های شخصی دسته بندی. تنها تحول بهداشت دسته بندی متشکل از دست شستن و ضد عفونی کننده دست و کف پاک کننده ها به رشد خود ادامه داد در مستند فاز من و باقی مانده تخت در مستند فاز دوم حساب افزایش تمرکز در سراسر سلامتی و بهداشت” آن را گفت.

نیلسن گفت: همچنین وجود رکود در فروش محصولات تازه — میوه ها و سبزیجات و تخم مرغ و گوشت و مواد غذایی دریایی در مدرن تجارت است. “این به نظر می رسد رانده شده توسط هر دو عرضه و طرف تقاضا و عوامل” به آن اضافه شده است.

با استناد به یک مصرف کننده در مطالعه انجام شده از مارس 10 تا 14 در میان 1,330 پاسخ دهندگان در سراسر 23 شهرستانها نیلسن گفت: “بیش از نیمی از پاسخ دهندگان گفت: آنها اجتناب خواهد non-veg مواد غذایی به عنوان یک اقدام احتیاطی.” این درصد بود هنوز هم در 37 درصد در مارس 17 تا 19 دور از مطالعه. چهل درصد از پاسخ دهندگان در آوریل اعلام کرد آنها را خرید کمتر از گوشت قرمز و ماهی به آن اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de