Covid اثر: RBI گسترش EMI مهلت قانونی برای دیگر ماه

Experts point out that move by RBI may pose a liquidity challenge for NBFCs in near term.کارشناسان اشاره می کنند که حرکت توسط RBI ممکن است مطرح نقدینگی چالش برای NBFCs در کوتاه مدت است.

بانک مرکزی هند (RBI) فرماندار Shaktikanta Das روز جمعه مجاز وام گیرندگان به توقف بازپرداخت وام برای سه ماه بیشتر تا ماه اوت 31. بانک مرکزی اعطا کرده است یک مهلت قانونی به جای ارائه یک زمان توزیع مجدد از وام.

با زمان فرمت تنظیم کننده ارائه شده در شش ماه استراحت به وام گیرندگان — هر دو شرکت های بزرگ و خرده فروشی — که cashflows شده ضربه گیر. مانند قبل از وام دهندگان ادامه خواهد داد تا هزینه بهره در طول دوره توقف از وام گیرندگان. برای کاهش فشار بر پرداخت بهره برای وام گیرندگان شرکت ها RBI مجاز است بازپرداخت سود متعلقه در تراشه ها جای دادند تا مارس سال 2021.

اخبار مرتبط

RBI ترجیح داده به تمدید مهلت قانونی و در ادامه به ارزیابی وضعیت نسبت به انتظارات بازار از یک بار تجدید ساختار بسته می گوید: Karthik Srinivasan, گروهی, سر, بخش مالی, رتبه بندی Icra.

آن است که روشن نیست که آیا غیر بانکی موسسات مالی را به نفع حتی به عنوان آنها را مجبور به دادن یک توقف به وام گیرندگان خود را. کارشناسان اشاره می کنند که حرکت توسط RBI ممکن است مطرح نقدینگی چالش برای NBFCs در کوتاه مدت است.

کریشنان Sitaraman مدیر ارشد Crisil, رتبه بندی گفت که نقدینگی چالش برای NBFCs ممکن است برجسته اگر بانک نمی گسترش مهلت قانونی به آنها. با توجه به شرایط اعتباری بازارهای NBFCs ادامه خواهد داد تا در صورت محدودیت بودجه.

NBFCs ارائه شده در مهلت قانونی به وام گیرندگان خود را, اما آن بانک های وام دهنده ارائه مهلت قانونی به NBFCs بر اساس مورد به مورد تنها. SBI رئیس Rajnish کومار روز جمعه گفت که بانک ادامه خواهد داد به اتخاذ انتخابی در مورد روند گسترش مهلت قانونی به غیر از بانک وام دهندگان. “ما باید در مهلت قانونی کمتر از 10 درصد از قرار گرفتن در معرض ما به بانک ها با وجود درخواست برای آن” یک NBFC رسمی گفت: FE.

وام دهندگان می گویند که این قوانین برای availing مهلت قانونی برای خرده فروشی وام گیرندگان خواهد بود مانند همان سه ماه گذشته است. SBI رئیس کومار گفت: این بانک را گسترش مهلت قانونی به مشتریان با سه ماه از تاریخ 1 ژوئن.

“مشتریان باید تنها فایده این طرح اگر آنها به آن نیاز دارید همانطور که وجود خواهد داشت هزینه بهره” یک مقام ارشد بانکی گفت: با توجه به ف. این به این معنی یک مشتری را مجبور به تحمل اضافی بهره هزینه اگر او تصمیم می گیرد به سود توقف. بانک ها ادامه خواهد داد به تجمع بهره در طول دوره عدم پرداخت و همان خواهد بود اضافه شده به مانده اقساط ماهانه آسان (EMIs).

شش ماه مهلت قانونی نیز ممکن است تحت تاثیر اعتبار و انضباط از وام گیرندگان ، با توجه به این که فعالیت های اقتصادی ادامه خواهد داد تا ديگر با توجه به همه گیر توانایی وام گیرندگان برای شروع به پرداخت وام ممکن است تاثیر وام دهندگان و اتحاد از دارایی های غیر نمایشی ممکن است افزایش یابد. Icra را Srinivaasan می گوید: “با این فرمت از مهلت قانونی و دارایی طبقه بندی وخامت در گزارش کیفیت دارایی ها خواهد شروع به تبدیل شدن به قابل مشاهده با Q3FY2020 نتایج.”

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de