DRDO COVID-انتقال تکنولوژی برای MSME تولید: دانستن بیشتر در مورد ضوابط و شرایط

The terms and conditions are very specific for the ToT to the private sector, MSMEs and others.ضوابط و شرایط بسیار خاص برای ToT به بخش خصوصی MSMEs و دیگران.

به تازگی دفاع از تحقیقات و توسعه سازمان (DRDO) ذکر شده است 35 نفر (حدود 13 عمده موارد) فن آوری های مرتبط با COVID-19 pandemic برای تولید و بازاریابی و فروش طبق مشخصات ذکر شده در وب سایت خود را. مفهوم دقیق وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که DRDO توسعه ‘ضد Covid-19 فن آوری در دسترس هستند در هر بخشی از کشور برای مبارزه با COVID-19. DRDO برنامه ای برای انتقال این فناوری به صنایع از طریق صدور مجوز و توافق نامه انتقال تکنولوژی (LATOT) به امضا روی یک تومان 500/- تمبر کاغذ بین صنایع و نگران آزمایشگاه DRDO با هیچ هزینه و به صورت جمع و یا برای خانواده سلطنتی که فروخته شده در هند است. این قبیل موارد باید جذب یک خانواده سلطنتی از دو درصد از فاکتور ارزش زمانی که صادر می شود.

انتظار می رود که امضای LATOT باید فراهم صنایع هند مزایای مانند تبدیل شدن به لب گنده ToT دارنده DRDO و استفاده از DRDO لوگو بر روی محصول نهایی. اما DRDO را محدود کرده است خود را برای انتقال تکنولوژی مقالات تنها (viz. بیل از مواد تکمیل دانش فرآیندها فرآیندهای با کیفیت و غیره.). هر گونه ارتقاء تکنولوژی باید در دسترس ساخته شده به این صنعت بدون هیچ گونه هزینه. در مورد انتخاب توسط یک خارجی مشتری صادرات این محصولات بیش از حد باید آسان تر است. در حال حاضر چند صنایع ذکر شده برای ساخت این موارد تعدادی مشاهده شده است به پایین در مقایسه با زمانی که به کلی از نیاز کشور است.

اخبار مرتبط

ضوابط و شرایط بسیار خاص برای ToT به بخش خصوصی MSMEs و دیگران.

تحقیقات سازمان آمده است که با توجه به اضطراری در تولید آن می توانید در نظر بگیرید که به تولید و حمایت از آن جمع شرکت شریک و بیش از مسئولیت های تست و مشخصات چک را برای همه COVID تولیدی مرتبط با خود ambit. یک دست کردن رویکرد با صنعت ممکن است مایوس کننده به تولید کننده. سفر مایل اضافی برای حمایت از این کشور در زمان بحران مورد نیاز است در حالی که DRDO کارکنان در حال حاضر در دسترس بر حضور در دفاتر مربوطه.

آن همچنین آمده است که برای هر گونه کمک های فنی داده شده فراتر از این تکنولوژی انتقال دوره نمایندگی در خارج از کشور “نام شرکت” باید پرداخت مشاوره هزینه از $ 500 (پانصد دلار) هر مرد و روز به DRDO. “نام شرکت” نیز باید تحمل حمل و نقل و مسکن هزینه از دانشمندان و کارکنان به عنوان در هر دولت با قوانین.

“این شرایط در طول COVID بحران به نظر می رسد در برابر منطق را در هند پشتیبانی و ذکر اتهامات در دلار است که فراتر از درک و بالاتر برای DRDO پرسنل (در حال حاضر در دولت و حقوق),” مدعی شد یک صنعت منبع.

با توجه به شرایط و ضوابط یک محصول توسعه یافته توسط DRDO و تولید و به بازار عرضه شده توسط “نام شرکت” باید زیر نشانه گذاری “محصول توسعه یافته توسط DRDO” و یا کلمات به این اثر DRDO آرم باید مشخصه ها نمایش داده می شود.

به اشتراک گذاری نظرات خود را در صنعت منبع اظهار داشت: “این محصولات که تولید شده توسط MSMEs یا بخش خصوصی با جمع از DRDO به راحتی در دسترس هستند در بازار است. این به این معنی است که بازاریابی جنبه ای از محصولات از جمله نیاز به توجه بیشتر تمرکز است.”

“ما وزیر دفاع Rajnath Singh شده است اصرار به DRDO و OFB برای به اشتراک گذاشتن تکنولوژی برای فعال کردن بخش خصوصی و MSMEs به انجام تولید انبوه است. بازاریابی مناسب تر و راحت تر روش برای ToT از هر دو DRDO و OFB کمک خواهد کرد که در ساخت این کیت پزشکی, PPE, sanitizers یک موفقیت بزرگ است.”

فورس ماژور بند

تحت این نه حزب خواهد بود مسئول برای هر شکست عملکرد با توجه به علل فراتر از چنین حزب را کنترل معقول و منطقی شامل اما محدود به اعمال خدا و آتش سوزی و سیل و یا دیگر فجایع طبیعی; هر قانون و نظم و مقررات جهت اقدام از هر گونه مدنی یا نظامی اقتدار ملی اضطراری insurrections شورش و جنگ و حملات قفل-outs توقف کار و یا دیگر کار مشکلات ارائه شده با این حال این حزب به آن نیروی majeure اتفاق افتاده باید استفاده تجاری تلاش های معقول و منطقی برای از بین بردن چنین یک رویداد.

جالب فورس ماژور بند و در عین حال حاوی ‘اپیدمی’ به عنوان یک اصطلاح و تجاری شریک ToT ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن از جمله این برای موفقیت کسب و کار خود را.

با توجه به منبع نقل قول شده در بالا ، “ToT توافق می تواند بیشتر صنعت دوستانه در چنین اضطراری بار به جای اینکه نوشته شده به عنوان در ‘عادی’ شرایط. حساسیت در درک وضعیت زمین و تجدید ساختار ToT توافق نظر قطعا تشویق صنایع در MSME سطح برای کشف و تولید از تکنولوژی ساخته شده توسط DRDO برای COVID-19. این مهم است که به عنوان DRDO است نه یک واحد تولیدی برای هر محصول است.”

با وزارت دفاع خواسته همه DPSUs, DRDO و OFB به کار با هم در این دوران سخت و شاید آن را نیز تشویق که DRDO و OFB ممکن است در نظر دلگرم کننده MSMEs به استفاده از فضاهای خود را به طوری که به روح واقعی ToT اجرا شده است. “این یک گام نیز خواهد شد یک راه طولانی در کمک به MSMEs که در حال تبادل با تولید انبوه از COVID-محصولات مرتبط ممکن است صرفه جویی در هزینه های خود را در, اجاره, سفر به اتهام DRDO پرسنل و غیره. برای چنین اقدامات و صنعت باید به استقبال این مفهوم جدید از بستن دست نگه داشتن در این تست زمان,” منبع خواست.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de