EMI مهلت قانونی برای وام های بلند مدت تمدید 3 ماه: شما باید برای انتخاب کردن این گزینه است ؟

EMI moratorium on term loans, RBI extends EMI moratorium, term loans, home loan, car loan, personal loan, credit scoreبا گسترش وام توقف تاسیسات در تمام مدت وام (از جمله کارت اعتباری خود را حق) سه ماه دهندگان را در شش ماه EMI تعطیلات برای حق عضویت افتادن بین 1 مارس سال 2020 به تاریخ 31 اوت سال 2020 است.

آیا شما یک وام مسکن یا وام خودرو وام گیرنده ؟ در اینجا خبر خوب برای شما. در یک پیشنهاد به برخی از کمک به وام گیرندگان در مواجهه با مشکلات مالی در زمان Covid-19 بانک مرکزی هند (RBI) در روز جمعه تمدید EMI مهلت قانونی 3 ماه تا 31 اوت سال 2020 است.

کارشناسان صنعت می گویند RBI فرماندار Shaktikanta دس’ آخرین اعلام به قطع مخزن رای 40 واحد به 4 درصد و فرمت از توقف گزینه در همه وام های بلند مدت سه ماه ارائه خواهد شد برخی از اضافی کمک به وام گیرندگان بی شماری که در حال حاضر در تلاش برای مدیریت امور مالی خود را با توجه به اقتصادی fallout آورده و به آنها در حال انجام Covid-19 بحران است. کاهش در سیاست های کلیدی رای خواهد ترجمه برای کاهش وام و تربیه به سرعت به خصوص اگر شما در حال حاضر در حال سرویس دهی یک repo rate-مرتبط وام. اگر شما یک MCLR مبتنی بر وام شما ممکن است مجبور به صبر کمی طولانی تر می شود قادر به لذت بردن از پایین و تربیه در وام خود را.

اخبار مرتبط

“در حال حاضر با گسترش وام توقف تاسیسات در تمام مدت وام (از جمله کارت اعتباری خود را حق) سه ماه دهندگان را در شش ماه EMI تعطیلات برای حق عضویت افتادن بین 1 مارس سال 2020 به تاریخ 31 اوت سال 2020 است. اما آن ارزشمند خواهد بود تا دوباره بر این گسترش وام و تربیه است که به هیچ وجه چشم پوشی در بازپرداخت بهره ادامه خواهد داد به تعلق اصلی برجسته می گوید:” Adhil Shetty, مدیر عامل, BankBazaar.com.

باید به شما فایده EMI توقف ؟

به عبارت ساده, شما به خوبی توصیه به توقف تنها گزینه اگر شما در حال پیدا کردن آن بسیار دشوار است به بازپرداخت وام خود را در طول این شش ماه. شما نیاز به حتی محتاط تر اگر شما در حال برنامه ریزی برای تسلیم خود را کارت اعتباری غرامت به دلیل آن حمل برخی از بالاترین نرخ های بهره در میان تمام امکانات مالی.

از سوی دیگر “اگر شما احساس می کنید شما نمی توانید بدون امید بستن برای وام توقف شما در حالت ایده آل نیاز به کشف کردن برنامه قادر خواهید بود به جلو دادن سود انباشته شده در مهلت قانونی به زودی پس از مهلت قانونی به پایان می رسد. امید بستن برای این توقف می تواند خود را گسترش تصدی وام ده و تربیه قابل توجهی اضافه کردن به وام خود را به خصوص اگر شما فقط شروع به بازپرداخت وام خود را. نقطه بودن محاسبه سود انباشته قبل از اینکه شما را توقف کنید و ببینید که آیا شما می توانید پرداخت آن را به عقب در علاوه بر این به خود و تربیه ، اگر نه, شما می توانید نگاه برای دیگر البته کمی دشوار است, راه هایی برای جمع آوری پول نقد مانند شکستن بودجه اضطراری خود را و یا گرفتن یک وام از اعضای خانواده به طوری که شما می توانید خود را بازپرداخت و تربیه بدون توقف حمایت” توصیه شتی.

در نهایت فراموش نکنید که برای بررسی نمره های اعتباری خود را به صورت ماهانه و حتی اگر آن را قرار است به ضربه اگر شما را به توقف فقط برای اطمینان از شما در بالای امور مالی خود را. اگر شما نقطه هر گونه شیب بلافاصله در تماس با وام دهنده خود را و آژانس رتبه بندی اعتباری خود برای اصلاح آن را به سرعت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de