پدال پا جای دکمه در بانکوک مرکز آسانسور

بانکوک, مارس 21

پدال پا جای معمولی دکمه در آسانسور از یک مرکز خرید در بانکوک با هدف شامل گسترش COVID-19.

این خلبان دستگاه است که مورد تمجید و ستایش از مشتریان برای سادگی آن است و یکی از سلامت اقدامات ایمنی ترویج شده توسط Seacon میدان بازار پس از بازگشایی دو فروشگاه های بزرگ در روز یکشنبه.

“با توجه به همه گیر از COVID-19, Seacon مربع, ما تصمیم به نصب در ابتدا پدال پا در یک آسانسور به عنوان یک نمونه اولیه و بعد از آن ما را نصب کنید در یکی دیگر از 15 دستگاه آسانسور پس از آن را امن تر برای خریداران به ویروس” ا Sosothikul معاون رئیس جمهور از Seacon شرکت توسعه محدود است که مدیریت گفت: منطقه تجاری, Efe گفت, اخبار روز پنج شنبه.

با دو پدال قرار داده شده در مقابل آسانسور, خریداران می توانید از آن استفاده کنید برای حرکت به بالا یا پایین.

شما خریداران می توانید یک سری از هفت پدال مربوط به طبقه از مرکز خرید و پارکینگ همراه با دو نفر دیگر برای باز و بسته شدن درب.

داخل آسانسور که دارای ظرفیت محدود از شش نفر در یک زمان وجود دارد چند برچسب بر روی زمین است که یادآوری خریداران از حفظ فاصله ایمن میان یک دیگر.

محا گفت که کسانی که با استفاده از آسانسور “واقعا آن را دوست دارم”.

هزینه هر واحد می ایستد در حدود 20000 بات (حدود 630).

تایلند که تایید کرده 3,037 عفونت و 56 مرگ و میر تا کنون در حال حاضر در فاز دوم سهولت در اقدامات میان کاهش تعداد موارد تازه.

برای ورود به مراکز, مردم نیاز به پر کردن یک سری فرم و نظارت بر دما ،

مقامات نیز ترویج یک برنامه تلفن همراه تایلندی Chana است که اجازه می دهد تا ردیابی و گزارش تعداد خریداران در مراکز.

علاوه بر این موسسات نیز به تصویب رسید بهداشت اقدامات ایمنی توسط خود مانند محدود کردن ظرفیت قرار دادن دست ضد عفونی کننده ژل و پارتیشن بندی رستوران ها برای جدا کردن فضاهای بین مشتریان.

ماسک اجباری نیست در خیابان با این حال آنها اجباری در مکان هایی مانند پارک های حمل و نقل عمومی و سوپر مارکت ها و مراکز و تقریبا همه از آن استفاده می کند در حالی که بیرون رفتن از خانه خود را.

IANS

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de