خبر خوب! Facebook Messenger در حال حاضر خواهد شد به شما هشدار می دهند از پتانسیل کلاهبرداری

Facebook, messenger, facebook messenger, facebook messenger chats encryption, facebook new features, facebook privacy, facebook safety features, facebook news updates, facebook latest updatesFacebook تأکید بر این واقعیت است که نگه داشتن افراد زیر سن قانونی امن شده است یکی از عمده آن هدف.

Facebook Messenger: Facebook در روز پنج شنبه اعلام کرد که آن رسول جدیدی از ویژگی های ایمنی برای جلوگیری از مردم را از مضر تعاملات و ممکن است کلاهبرداری است. در بیانیه ای که رسانه های اجتماعی غول گفت که این ویژگی باعث می شود ایمنی اعلامیه به پاپ آپ در چت و آنها را راهنمایی در مورد چگونه به نقطه فعالیت های مشکوک و بلوک و یا چشم پوشی از یک فرد که به طور بالقوه ممکن است باعث آسیب به کاربر. آن اضافه شده است که نورد از این ویژگی برای اندروید مبتنی بر سیستم عامل تا به حال شروع در ماه مارس و در هفته آینده این ویژگی همچنین می تواند نورد برای کاربران iOS در سراسر جهان است.

این شرکت اعلام کرد که آن را در حال آمدن است با ابزارهایی برای حفظ حریم خصوصی کاربران خود را بدون دسترسی به پیام های آن را به عنوان حرکت به سوی پایان به پایان رمزگذاری چت از طریق مسنجر. Facebook گفت که این قابلیت توسعه داده شده است از طریق یادگیری ماشین است که به نظر می رسد برای سیگنال مانند یک فرد بالغ ارسال درخواست دوستان برای بسیاری از افراد زیر سن قانونی. از طریق این ویژگی در دسترس خواهد بود و موثر پس از پایان به پایان رمزگذاری بر روی مسنجر در ضربات.

اخبار مرتبط

در این بیانیه Facebook تأکید بر این واقعیت است که نگه داشتن افراد زیر سن قانونی امن شده است یکی از اهداف مهم این شرکت با چندین ویژه حمایت در حال حاضر در محل برای افراد زیر سن قانونی برای محدود کردن تماس خود را با بزرگسالان است که نه دوستان با آنها در این برنامه است. جدای از آن, یادگیری ماشین نیز استفاده می شود برای تشخیص و غیر فعال کردن حساب از این افراد است که در تعامل با افراد زیر سن قانونی نامناسب در مکالمات.

این ویژگی های جدید خواهد شد در حال حاضر افراد زیر سن قانونی آگاه مورد نیاز برای احتیاط باقی می ماند در حالی که صحبت کردن به بزرگسالان هستند که به آنها شناخته شده و توانمند سازی آنها به عمل قبل از پاسخ به یک پیام است.

Facebook همچنین اظهار داشت که گاهی اوقات مردم ارتباط برقرار کردن با یک فرد در مسنجر تفکر است که آنها می دانند که شخص دیگر و یا به آنها اعتماد آنها, اما آنها به نوبه خود از scammers یا کلاهبرداران. در حالی که رسانه های اجتماعی غول پیکر در حال حاضر برخی از چک به جای فیلتر کردن پتانسیل دادن و یا نرم افزارهای مخرب و یا ارائه راهنمایی برای جلوگیری از کلاهبرداری های رایج. این ویژگی های جدید را به کاربران آگاه از راه های ممکن به نقطه کلاهبرداری یا شبه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ru