چگونه یک شرکت هندی می تواند جهان را به COVID-19 واکسن

سرم موسسه بزرگترین تولید کننده واکسن با حجم در حال کار بر روی چندین نامزد برای این رمان coronavirus – از جمله به طور بالقوه تولید انبوه این AstraZeneca/دانشگاه آکسفورد است که به دست آورد عناوین جهانی – به عنوان به خوبی به عنوان در حال توسعه خود را.

تلاش هستند تا حدی که shepherded توسط Umesh Shaligram رئیس پژوهش و توسعه است. خود کارفرمای یک شرکت خصوصی اما هر روز مدت کوتاهی قبل از نیمه شب او دریافت یک پیام WhatsApp از دولت درخواست برای به روز رسانی و در مورد هر گونه موانع چهره او است.

این پیام معمولا از K Vijay Raghavan نخست وزیر نارندرا بالا مشاور علمی – نشانه ای از بحرانی و حتی مهم استراتژیک طبیعت از مسابقه به توسعه واکسن تمام دنیا در انتظار.

Shaligram بی درنگ پاسخ با گزارش پیشرفت و جزئیات هر تنگناها.

“هر گونه تاخیر شما فقط به آنها بگویید” گفت: Shaligram اضافه کردن دولت انجام شده است همه چیز می تواند به سرعت در مسیر پاکسازی و حل و فصل واردات تاخیر و مسائل دیگر.

“ما شروع به دیدن مصوبات از طریق آمده در روز حتی در یکشنبه شب برای محاکمه و چیزهایی مانند این که” او گفت: با اشاره به برخی از این فرآیند به طور معمول در زمان 4 تا 6 ماه.

در حالی که بسیاری از توجه واکسن به طور معمول می رود به دارویی توسعه هند بی سر و صدا نقش کلیدی در تولید 60 تا 70 درصد از تمام واکسن های فروخته شده در سطح جهان با سرم موسسه بازی نقش سرب گفت: این شرکت اجرایی اژدر helen clark.

A research scientist works inside a laboratory of India's Serum Institute, the world's largest maker of vaccines, which is working on vaccines against the coronavirus disease (COVID-19) in Pune, India, May 18, 2020. Reuters

یک دانشمند محقق با این نسخهها کار در داخل یک آزمایشگاه هند سرم موسسه بزرگترین سازنده واکسن که در حال کار بر روی واکسن در برابر بیماری کروناویروس (COVID-19) در پونا هند, مارس 18 سال 2020 است. ایسنا

در این شرکت وسیع و 150 هکتار پردیس در غرب هند در شهر پونا Shaligram و تیم او در حال کار صاف کردن. ده ها تن از اتوبوس کشتی در صدها نفر از کارگران در هر روز, به این دلایل است که وزوز با فعالیت و حتی به عنوان شهر در اطراف آن باقی می ماند تا حد زیادی تحت مستند.

فشار می آید که تعداد موارد COVID-19 هر دو در سطح جهان و در داخل کشور در ادامه به افزایش و رهبران جهان از نگاه به واکسن به عنوان تنها راه واقعی برای راه اندازی مجدد خود را متوقف اقتصاد حتی اگر هیچ کدام هنوز ثابت شده است موثر باشد در برابر coronavirus.

Helen clark که خانواده صاحب او واکسن ساز گفت: دانشمندان و داروسازان و تولید کنندگان شد و همکاری در بی نظیر مقیاس به خار توسعه و در دسترس بودن.

“همه ما در یک مسابقه به نبرد با این بیماری وجود ندارد و پیش گیری در اینجا” او به رویترز گفت نشستن در دفتر کار خود در کنار خانواده اش 74 ساله و مزرعه گل میخ.

واکسن نامزدها

سرم تاسیس در سال 1966 توسط اژدر پدر کوروش helen clark, همکاری با ما, زیست فناوری شرکت Codagenix آن آمریکا رقیب Novavax و اتریش Themis به طور بالقوه تولید سه COVID-19 واکسن نامزدها که هنوز هم در حال توسعه است.

نامزد دیگری در کار است واکسن آزمایشی طراحی و توسعه توسط یک تیم در دانشگاه آکسفورد و در حال حاضر مجوز برای داروسازی AstraZeneca با آنها سرم در حال مذاکره برای تولید انبوه واکسن است که در حال حاضر در این کارآزمایی بالینی مرحله.

ایالات متحده امن است و تقریبا یک سوم از اول 1 میلیارد دوز برنامه ریزی شده به صورت بالقوه واکسن در ابتدا به عنوان شناخته شده ChAdOx1 و در حال حاضر به عنوان AZD1222 توسط متعهد به $1.2 میلیارد دلار است.

Helen clark هدف در ابتدا تولید 4-5 میلیون دوز از یک ماه از آغاز ماه ژوئن و پس از آن به تدریج تا سطح شیب دار به 350-400 میلیون دوز در سال است.

“امیدوارم ما ساخت یک انبار از چند میلیون دوز را به کشور ما و دیگر مناطق در معرض خطر در سراسر جهان آمده اکتبر-نوامبر زمانی که دادگاه باید به این نتیجه رسیدند:” 39 ساله گفت: در حالی که به مهر نادر دسترسی به تور خود امکانات.

او افزود: تا به حال شده است با توجه به درک توسط تیم توسعه است که محاکمات به حال 80% شانس موفقیت داده است که این واکسن بر روی یک سعی کردم-و-آزمایش پلت فرم.

Men ride on a motorbike past a supply truck of India's Serum Institute, the world's largest maker of vaccines, which is working on a vaccine against the coronavirus disease (COVID-19) in Pune, India, May 18, 2020. Reuters

مردان سوار بر یک موتورسیکلت در گذشته یک عرضه کامیون هند سرم موسسه بزرگترین سازنده واکسن که در حال کار بر روی یک واکسن علیه این بیماری کروناویروس (COVID-19) در پونا هند, مارس 18 سال 2020 است. ایسنا

بر اساس این اطلاعات در حال حاضر در دسترس helen clark همچنین گفت که او پیش بینی AZD1222 خواهد بود یک تک دوز واکسن و نیاز به یک تقویت کننده دوز.

او می بیند AZD1222 به طور بالقوه در قیمت حدود 1000 روپیه (13 دلار) در هر دوز در هند اما انتظار آن خواهد بود تهیه و توزیع شده توسط دولت و بدون پرداخت هزینه.

سرم نیز در حال توسعه خود را در خانه واکسن گزینه برای مقابله با این بیماری گفت: helen clark.

ویال, لوله, مواد شیمیایی

حتی اگر واکسن موفق یک درمان برای مبارزه با COVID-19 هنوز هم مورد نیاز گفت: helen clark, ذکر برخی از مردم نمی تواند مورد نظر پاسخ ایمنی حتی اگر واکسینه شوند.

“شما ممکن است علائم خفیف ممکن است شما علائم شدید. آن سیستم شما بستگی دارد اما این احتمال وجود دارد,” او اضافه شده است. “همه واکسن به طور کامل موثر است.”

سرم موسسه تولید بیش از 1.5 میلیارد دوز واکسن هر سال برای همه چیز از فلج اطفال سرخک.

Helen clark می گوید که به این شرکت یک لبه در تامین منابع ویال و با کیفیت بالا و مواد شیمیایی مورد نیاز برای ساخت یک واکسن به صورت فله هنگامی که تمام مصوبات در محل هستند.

“ما باید همکاری با بسیاری از تامین کنندگان ما به یک تا دو سال موجودی ویال شیشه ای و لوله های شیشه ای مجهز در پیشبرد طوری خوشبختانه برای ما که نمی خواهد یک موضوع است.”

هر موفقیت آمیز واکسن است اما محدود به تامین کوتاه مدت در ابتدا تاکید کرد.

هند ثبت بیش از 6000 مورد جدید از coronavirus در جمعه آوردن مجموع آن به بیش از 118,000 موارد با بیش از 3500 مرگ حتی آن را به عنوان به تدریج شروع به سهولت آن نزدیک به دو ماه در سراسر کشور مستند.

شده اند وجود دارد بیش از 5 میلیون عفونت و بیش از 330,000 مرگ و میر گزارش شده در سراسر جهان است.

دولت هند آمادگی خود را برای پوشش هزینه های دادگاه ها از هر واکسن در کشور گفت: helen clark, و اضافه کرد که دولت تا به حال نیز ابراز علاقه به قرار دادن پیشبرد سفارشات به صورت بالقوه واکسن.

“ما رسیده و آنها شده اند بسیار مثبت” او اضافه شده است. “اما ما گفت: نگه … به عنوان ما نمی خواهیم به دولت پول تا زمانی که ما بسیار با اعتماد به نفس ما می تواند ارائه است.”

آنلاک ارزش در ‘اعتیاد’

سرم یکی از چند شرکت ramping تا استخدام در بحران بهداشت و درمان نیز طراحی جداگانه تسهیلات برای ساخت واکسن برای بیماری همه گیر در سطح بیماری است که می تواند رسیدگی به 90 ٪ از زمان واکسن نامزدها در حال توسعه فراتر از فقط COVID-19 آنهایی که.

A research scientist works inside a laboratory of India's Serum Institute, the world's largest maker of vaccines, which is working on vaccines against the coronavirus disease (COVID-19) in Pune, India, May 18, 2020. Reuters

یک دانشمند محقق با این نسخهها کار در داخل یک آزمایشگاه هند سرم موسسه بزرگترین سازنده واکسن که در حال کار بر روی واکسن در برابر بیماری کروناویروس (COVID-19) در پونا هند, مارس 18 سال 2020 است. ایسنا

که مرکز آن آماده خواهد بود در دو تا سه سال آینده قادر خواهد بود به طور بالقوه بوسیله اسباب گردنده از 700-800 میلیون دوز در سال با توجه به helen clark.

مدیر عامل شرکت گفت که او در نظر گرفته شده مصرف عمومی شرکت چند سال پیش به صندوق بزرگ حصول اما تغییر دوره زمانی که معاملات از طریق کاهش یافت.

در حال حاضر او با توجه به یک رویکرد متفاوت است. او در حال بررسی ایجاد یک برگزاری نهاد است که برگزار خواهد شد شرکت pandemic-سطح فن آوری از جمله ساخت و تولید, حقوق مالکیت معنوی و فروش تمام سرم را COVID-19-مربوط به نامزدها و فروش سهام اقلیت در سرمایه گذاری.

“که باز خواهد شد ارزش در اصلی اعتیاد به مواد مخدره,” او گفت:.

Helen clark گفت که او تا به حال درگیر بانکداران برای تست آب در این اما تاکید کرد او را تنها در نظر گرفتن فروش سهام اخلاقی در دراز مدت بودجه یا بودجه مستقل است که انتظار نداریم که بزرگ می گرداند و می خواهید به “تفاوت را به جهان”.

“پس از گرفتن آنها پردازنده من نمی خواهم به در یک وضعیت که در آن من باید به اتهام قیمت های بالا به آنها باز می گرداند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de