هندی-منبع دکتر زن و شوهر به دادگاه مبارزه با دولت بریتانیا بیش از مخاطره آمیز هدایت در PPE

لندن, مارس 22

هندی-منبع, دکتر, زن و شوهر, آغاز بررسی قضایی دادرسی در برابر دولت بریتانیا بیش از “خطرناک” ارشاد صادر شده در استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی مانند فولاد لباسهای سراسر کشور-بودجه خدمات بهداشت ملی (NHS) در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Dr Nishant جوشی و خود را حامله, همسر, Dr Meenal یعنی حال راه اندازی آنها اقدام قانونی در ماه گذشته با قبل از عمل نامه به دنبال پاسخ از انگلستان وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی و بهداشت عمومی انگلستان است.

در روز پنج شنبه آنها تصمیم به فشار پیش با این پرونده در دادگاه عالی در لندن پس از دریافت “مخدوش” پاسخ از دولت است.

“ما خواسته سوال ساده یک ماه پیش امید برای باز کردن گفت و گو و حل و فصل سریع با (انگلستان وزیر بهداشت) مت Hancock. در آن زمان بیش از 100 بیشتر بهداشت و درمان و اجتماعی کارگران درگذشت” زن و شوهر را گفت.

“وجود دارد یک انسان هزینه به این درد و رنج ما را به میدان فرستاد تماس های بسیاری از خانواده های داغدیده بسیاری از آنها سوالی در مورد تجهیزات حفاظت فردی و سیستمیک شکست. آنها در حال رفتن را از طریق بدترین غم و اندوه و تروما از زندگی خود را و آنها را شایسته پاسخ” گفتند.

این چالش قانونی در برابر هدایت که امر به بهداشت و درمان و مراقبت های اجتماعی کارگران ادعا می کند که آن را کاهش می دهد نیاز به پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و اجازه می دهد تا برای استفاده مجدد از برخی از PPE.

استدلال این است که این رود در برابر سازمان جهانی بهداشت (WHO) هدایت قرار می دهد و کارکنان بهداشتی درمانی در معرض خطر نقض قانونی خود حمایت در محل کار و حقوق بشر است.

زن و شوهر حقوقی تیم گفت: دولت نه تنها در زمان بیش از دو هفته برای پاسخ به اولیه حقوقی نامه بلکه جواب نداد همه نگرانی.

آنها همچنین ادعا می کنند که دولت حاضر اجازه می دهد تا انتشار پاسخ های اولیه.

جیمی پاتر شریک در Bindmans LLP و وکیل برای پزشکان گفت: “دولت همچنان به دنبال برای جلوگیری از شفافیت را به خطرات چنین کارگران روبرو هستند و با سطوح مختلف از PPE و تایید آنها از حق امتناع از به کار که در آن آنها در نظر گرفتن خطرات بیش از حد بزرگ است.

“آنها باید حق را به انطباق با دستورالعمل های WHO برای همه از کار خود را. دولت ممکن است در مواجهه با فشارهای موجود, اما آن چیزی است نسبت به فشارها و خطرات مواجه خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران با ناکافی PPE.”

“این که دستورالعمل های طراحی شده برای حفظ آن با وجود حمایت حاد کمبود PPE و دولت نیست توضیح داد که چرا آن را گرفته است یک رویکرد متفاوت است که باعث می شود در معرض خطر بیشتری برای کارکنان خط مقدم” اضافه شده استل Dehon از بنای آن را به نمایندگی از زن و شوهر در دادگاه.

جوشی و مختصر را نیز راه اندازی یک کمپین crowdfunding برای چالش قانونی است که در حال حاضر جذب 35,458 پوند در وعده در Crowdjustice.com فروم.

جوشی, پزشک عمومی (GP) کارآموز بوده و منجر به یک کمپین رسانه های اجتماعی برای هفته بیش از ایمنی راهنمایی و عرضه PPE برای کارکنان پزشکی.

یعنی بالینی همکار در پزشکی شد تصویر ماه گذشته خارج خیابان داونینگ در لباس کامل پزشکی مالش و فولاد ماسک برگزاری یک پلاکارد خواندن: “حفاظت از بهداشت و درمان کارگران”.

وزارت بهداشت است و نه اظهار نظر در چالش قانونی به طور مستقیم اما قبلا تاکید کرد که اقدامات در محل برای به حداقل رساندن خطر است. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de