Khashoggi خانواده ببخش قاتلان پاکسازی راه را برای قانونی کردند

ریاض, مارس 22

خانواده مقتول عربستان روزنامه نگار جمال Khashoggi روز جمعه گفت که آنها تا به حال ببخشند مردانی که به قتل پدر خود هموار کردن راه برای یک مهلت قانونی برای پنج تن از متهمان محکوم به اعدام برای اکتبر 2018 کشتن.

“اگر یک فرد می بخشد و باعث آشتی پاداش او است که به علت از خدا” Khashoggi پسر صلاح توییتی. “ما فرزندان شهید جمال Khashoggi اعلام کند که ما عفو کسانی که به کشته شدن پدر ما.”

در عربستان سعودی که فاقد یک نظام حقوقی مدون و پیروی اسلامی, قانون عفو و بخشش از خانواده مقتول را در مورد قتل می توانید اجازه می دهد تا به صورت رسمی عفو.

عربستان دادگاه که با صدور پنج حکم اعدام در ماه دسامبر گفت که قتل عمدی نبوده یک حاکم که مورد حمایت اظهارات توسط مقامات عربستان اما که مغایر با یافته های سازمان ملل متحد به رهبری تحقیق در Khashoggi کشته شدند.

اما Khashoggi را نامزد خدیجه Cengiz گفت: هیچ کس نمی تواند عفو قاتلان او. “هیچ کس حق عفو قاتلان. ما نمی خواهد عفو قاتلان و نه کسانی که دستور قتل” او گفت: در یک صدای جیر جیر.

Khashoggi گذشته دیده می شد در کنسولگری عربستان در استانبول در اکتبر 2, 2018, جایی که او رفته بود برای به دست آوردن اسناد و مدارک خود را قریب الوقوع عروسی. بدن او بنا به گزارش تجزیه و خارج از ساختمان خود را باقی می ماند نشده است.

قتل ناشی از جهانی داد و بیداد و مخدوش کردن تصویر از عربستان شاهزاده محمد بن سلمان. برخی از دولت های غربی و همچنین سازمان سیا گفت: آنها معتقد بودند او دستور قتل.

مقامهای سعودی را تکذیب کرد او با بازی در نقش یک, هر چند در ماه سپتامبر سال 2019 شاهزاده نشان داد برخی از مسئولیت پذیری شخصی گفت: “این اتفاق افتاد من تماشای”.

یازده مظنون در همه قرار داده بودند در دادگاه در مخفی رسیدگی در پایتخت عربستان ریاض است. سه نفر زندانی و دیگری سه نفر از اتهامات عنوان شده علیه آنها را رد کرد.

محاکمه محکوم شد سازمان ملل و گروه های حقوق بشر. اگنس Callamard سازمان ملل متحد گزارشگر ویژه برای فراقضایی خلاصه و یا اعدام های خودسرانه عربستان سعودی را متهم به ساخت یک “مسخره” عدالت اجازه می دهد طراحان اصلی از سال 2018 قتل برای رفتن رایگان.

Khashoggi پسر صلاح در آن زمان گفت: از دسامبر حکم که “آن شده است منصفانه و عدالت به دست آمده است”. ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de