May 22

بهداشت و درمان کارگران در بریتانیا و تایلند را آغاز کرده اند در یک دادگاه برای تعیین اینکه آیا دو داروهای ضد مالاریا می تواند به جلوگیری از COVID-19 از جمله یکی که ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او می گوید مصرف شده است.

مرگ و میر و عفونت

* بيش از 5.12 میلیون نفر گزارش شده آلوده شده اند در سطح جهانی و 332,328 فوت کرده اند با توجه به انتخاب شمارش به عنوان 0403 GMT روز جمعه.

اروپا

* بریتانیا گفت: آن موافقت کرده بود برای به دست آوردن بیش از 10 میلیون coronavirus آنتی بادی آزمایش از روشه و ابوت خواهد بود که نورد به سلامت و مراقبت کارگران از هفته آینده.

* بریتانیا است پایدار آن عمیق ترین رکود اقتصادی در قرن اما ویران ساخته شده توسط این بیماری همه گیر نمی خواهد به اندازه کافی به فشار بانک مرکزی به اتخاذ منفی نرخ بهره خبر های نظرسنجی ها یافت می شود.

* انگلیسی, وزیر بهداشت مت Hancock گفت او مطمئن است که یک COVID-19 پیگیری و ردیابی سیستم خواهد بود عامل در ماه ژوئن 1, اجازه می دهد مستند به قوانین کاسته بدون خطر افزایش عفونت.

آمریکا

* ایالات متحده امن است و تقریبا یک سوم از اول 1 میلیارد دوز برنامه ریزی شده برای AstraZeneca را تجربی COVID-19 واکسن با حمایت تا $1.2 میلیارد دلار است.

* برزیل دچار یک رکورد از 1,188 روزانه coronavirus مرگ و میر در روز پنج شنبه و سریع نزدیک شدن به روسیه برای تبدیل شدن به جهان شماره 2 COVID-19 نقطه داغ در پشت, ایالات متحده است.

* نصب فشار در برزیل نیروی کار از آشکار بحران اقتصادی برجسته شد در روز پنج شنبه به عنوان آمار و ارقام نشان داد 76 درصد افزایش رسمی نرخ بیکاری بیمه ادعا می کند.

* یک چهارم از آمریکایی ها علاقه کمی و یا بدون در نظر گرفتن coronavirus واکسن یک نظرسنجی در بر داشت با ابراز نگرانی از این که رکورد سرعت که در آن واکسن نامزدها در حال توسعه می تواند سازش ایمنی.

آسیا و اقیانوس آرام

* بانک مرکزی ژاپن ایجاد نسخه خود را از ایالات متحده فدرال رزرو “خیابان اصلی” برنامه اعطای وام به کانال بیشتر پول برای کسب و کارهای کوچک.

* نیوزیلند است و با توجه به توزیع رایگان پول نقد به طور مستقیم به افراد به عنوان یک راه سیاست محرک برای کمک به تقویت اقتصاد وزیر دارایی اعطای رابرتسون گفت.

* بلیط قیمت گذاری محدودیت های محافظ و عینک برای خدمه پرواز و بدون مواد غذایی در خدمت در هیئت مدیره هواپیما در میان قوانین پیشنهاد شده توسط هند هواپیمایی وزارت آن را به عنوان آماده به از سرگیری پرواز داخلی در روز.

* ژاپن را سالمندان کارگران یک بار کلید Abenomics هستند مبتلا به این بیماری همه گیر بسته کسب و کار حتی به عنوان آنها بیشتر در معرض خطر این بیماری نسبت به سایر گروه های سنی است.

* هزاران نفر از اندونزیایی ساخته شده در اواخر داش به ترک جاکارتا برای خود زادگاه این هفته به عنوان کشور گزارش خود بزرگترین روزانه پرش در موارد آوردن مجموع تایید شماره به 20,162.

* محدودیت های مسافرتی باعث کمبود نیروی کار در مالزی مزارع نخل, مقامات گفت.

خاورمیانه و آفریقا

* آفریقای جنوبی می تواند تا 50000 coronavirus مرگ و میر و به عنوان بسیاری از 3 میلیون عفونت تا پایان سال, علمی, مدل نشان داد که در روز پنج شنبه.

* لبنان را به وزارت بهداشت گزارش شده 63 مورد جدید بزرگترین واحد-روز افزایش پس از شیوع بیماری همه گیر.

* عبور استفاده شده توسط هزاران قبرسی روزانه بین ترک و یونانی نشین قبرس طرف جزیره ای تقسیم شده و مهر و موم شده بسته coronavirus مستند را به تدریج شروع به بازگشایی از ژوئن 8.

اقتصادی خرید اینترنتی

* ژاپن-قیمت مصرف کننده اصلی کاهش یافت و برای اولین بار در بیش از سه سال در ماه آوریل به صورت سالانه به عنوان ضعیف قیمت نفت و مستند اقدامات اوج کاهش خطرات.

* چین کاهش رشد سالانه هدف برای اولین بار و متعهد بیشتر هزینه های دولت, تنظیم حزن انگیز تن برای سال جاری جلسه مجلس در پکن.

* Fitch در رتبه کاهش داد و چشم انداز خود را در استرالیا آرزو ‘AAA’ امتیاز به “منفی” از “پایدار” به نقل از ضربه سنگین به اقتصاد و امور مالی عمومی از این بیماری همه گیر.

* انگلیسی ضریب اطمینان مصرف کننده در اوایل ممکن است آغشته به پایین به آن مشترک-پایین ترین سطح خود از زمان بحران مالی جهانی در سال 2009.

* ایرلند می تواند ارسال گسترده تر کسری بودجه در این سال از آن بدترین سناریو از 10 ٪ از تولید ناخالص داخلی حتی اگر آن را به طور کامل موفق به بازگشایی اقتصاد وزیر دارایی ششم Donohoe و گفتگو کرد. ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de