مردی که به ضرب گلوله 3 در آریزونا پیچیده احساس bullied: پلیس

گلندیل (ایالات متحده), 22 مارس

A 20-year-old کارگر ساختمانی که باز آتش در حومه ققنوس رستوران و خرده فروشی و پیچیده و مجروح شدن سه نفر می خواستند به مردم هدف خود را در گروه سنی در تلافی بودن bullied, مقامات روز پنجشنبه گفت.

تیراندازی رخ داد و بیداد شنبه شب پس از مشکوک آرماندو هرناندز مورد نظر است Westgate سرگرمی منطقه در گلندیل بازگشت به ماشین خود را به رسانه های اجتماعی تصویری و حاوی سه تفنگ, مجلات, پلیس گفت:.

“من قصد دارم به تیرانداز از Westgate سال 2020” هرناندز گفت: در اسنپ چت تصویری برگزاری یک آبجو در یک دست. این فیلم همچنین نشان می دهد AR-15-نوع تفنگ در صندلی عقب ماشین.

“بیایید این انجام می شود, بچه ها,” او گفت:.

هرناندز بعد از تسلیم گفتن کارآگاهان که او در نظر گرفته شده برای آسیب رساندن به 10 نفر هر چند معلوم نیست که چرا او را انتخاب کرد که تعداد.

“او می خواست برای به دست آوردن برخی از احترام و او احساس کردند که او شده بود مورد آزار واقع در زندگی خود” گلندیل پلیس گروهبان. شیدا استوارت گفت.

پلیس می گویند Hernandez فیلم برداری این حمله در حالی که نگه داشتن یک تلفن همراه با دست چپ خود را و انفجار دور با تفنگ در دست راست خود را.

دو قربانیان به ضرب گلوله کشته شدند در خارج از یک رستوران. به عنوان مسلح منتقل شده از طریق این مجموعه به پلیس گفت: او اخراج عکس برای ارعاب مردم قبل از تیراندازی سوم قربانی. مقامات می گویند آنها بر این باورند هرناندز در نظر گرفته شده و با استفاده از 90 دور از مهمات است که او را به این حمله بود اما خنثی هنگامی که تفنگ خود را مسدود.

هرناندز تسلیم بدون حادثه به یکی از اولین افسران که وارد این مجموعه در مجاورت این ورزشگاه که در آن NFL آریزونا کاردینالز بازی.

مقامات می گویند هرناندز زخمی شدن یک جوان 19 ساله که در بیمارستان بستری باقی مانده در وضعیت بحرانی است. 16 سال در نظر گرفته شد به یک بیمارستان با آسیب شد که تهدید کننده زندگی است. یک سوم قربانی, a 30-year-old woman آیا نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

هرناندز که در زندگی همسایه حومه شهر پیوریا می تواند بیش از یک دوجین به اتهام جنایت. یک وکیل به نمایندگی هرناندز در جلسه روز شنبه گفت: این هرناندز اولین تماس با سیستم حقوقی.

این هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری از عکس از کار اخراج شدند. محققان می گویند هرناندز در اطراف نقل مکان کرد این مجموعه در طول حمله ترک صرف پوسته در نقاط مختلف.

“آرماندو اظهار داشت: چندین بار او می خواست به انجام این جرم تیراندازی به احترام سخن گفت و از علاقه قبلی تیرباران های دسته جمعی که رخ داده است در سال های اخیر” پلیس گفت: در پرونده های دادگاه.

هرناندز اولین دادگاه ظاهر پنج شنبه. یک قاضی تنظیم از 1 میلیون دلار اوراق قرضه.

دادستان ادوارد فرمانده گفت: هرناندز بوده است خانههای گلی خالی از یک حمله در Westgate برای حداقل سه سال است.

فرمانده گفت: هرناندز نا امید شد یکشنبه به دلایل مختلف مانند قادر بودن به یک وعده غذایی در یک رستوران که دوستان خود را نمی او را به عقب زمانی که او وارد Westgate با 90 فشنگ و تفنگ.

دادستان گفت: هرناندز راه اندازی شد بیش از لبه چرا که او می خواست برای رفتن به سینما اما نمی تواند به دلیل بیماری همه گیر. فرمانده گفت: هرناندز پس از آن راه اندازی شد حمله و ارسال livestream از آن را به یک دختر علاقه مند شد.

فیلیپ بیتی, یک مدافع, نمایندگی هرناندز در این جلسه گفت: میزان پیوند مسخره بود.

دولت ایالت مارتین Quezada بود در طبقه سوم خانه در Westgate زمانی که عکس زنگ زد و برق قطع پس از تیراندازی رخ داد یک ترانسفورماتور برق.

خود را از پنجره او را دیدم مردم در حال اجرا پس از آن یک مرد به نظر می رسد به بارگذاری مجدد تفنگ در حالی که راه رفتن با آرامش به سمت ساختمان خود را. هنگامی که او بیرون رفت و او را دیدم دو نفر تخمگذار در خیابان گریه از درد.

“صادقانه بگویم من فکر نمی کنم بسیاری از آن واقعا در حل و فصل و در عین حال در مورد آنچه که من شاهد و آنچه در واقع در زمان و مکان وجود دارد خارج وجود دارد” Quezada گفت. —AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de