دولت روز چهارشنبه تصویب ویژه نقدینگی طرح به ارزش 30000 تومان کرور روپیه برای NBFCs.

توسط Ankur Mishra

صنعت مالی شورای توسعه (FIDC), صنعت, بدن, نمایندگی های مالی غیر بانکی شرکت (NBFCs) نوشته است به وزیر دارایی Nirmala Sitharaman به دنبال تغییر و بهبود به طرح های به آنها را بیشتر موثر است.

اخبار مرتبط

نماینده بدن به دنبال سه تغییرات به اقدامات مربوط به 30000 تومان کرور روپیه نقدینگی تسهیلات جزئی تضمین اعتبار طرح و تضمین وام از Rs 3,00,000 کرور به شرکتهای کوچک و متوسط. “ما درخواست شما را به گسترش تصدی ویژه نقدینگی طرح برای NBFCs به مقدار 30000 تومان کرور روپیه به مدت سه سال به جای سه ماه” به NBFC بدن گفت: در آن نامه است. هر NBFC اندازهایی از بودجه تحت این طرح ممکن است تا پایان اخلال در آن دارایی/مسئولیت بازی در این نامه بیشتر گفت.

دولت روز چهارشنبه تصویب ویژه نقدینگی طرح به ارزش 30000 تومان کرور روپیه برای NBFCs که تحت آن بانک مرکزی هند (RBI) را به طور غیر مستقیم خرید بدهی. “سه ماه استقراض نمی کند نیاز به یک دولت طرح NBFCs به هر حال قرض گرفتن پول از بازار برای چنین کوتاه tenures” یک سر از یک NBFC گفت: FE. “ما نیاز به پول برای دیگر تصدی از دولت برای هر طرح به طور موثر” فرد اضافه شده است.

FIDC نیز درخواست دولت برای تمدید دوره تصدی جزئی تضمین اعتبار طرح (PCGS) 2.0 به ارزش 45 ، 000 تومان کرور روپیه به سه سال از زمان تصدی یک سال است. کابینه در روز چهارشنبه به تصویب جزئی تضمین اعتبار طرح (PCGS) 2.0 برای بهبود نقدینگی کم-دارای سایه دهندگان و کاسته معیارهای خاصی برای پولد خرید NBFC دارایی توسط بانک دولتی زیر موجود PCGS 1.0.

این NBFCs نیز درخواست دولت برای ایجاد تغییرات در Rs 3-لاخ کرور خط اعتباری برای میکرو, شرکت های کوچک و متوسط (MSMEs). “درخواست تخصیص 20 درصد از Rs 3 لاخ کرور برای استفاده توسط NBFCs,” FIDC نوشت: به Sitharaman. این اطمینان حاصل شود که ضعیف تر پروفایل MSMEs که عمدتا catered توسط NBFCs قادر به دریافت وجوه اضافی از طریق این ابتکار FIDC بیشتر گفت.

آهن گزارش شده است که NBFCs ناراضی بودند با بازار ثانویه مشارکت مجاز تحت 30000 تومان کرور روپیه ویژه نقدینگی طرح. دولت مجاز است در هر دو بازار اولیه و ثانویه در خرید تحت این طرح است. NBFCs دارد و از نظر وجوه متقابل ممکن است سود بیشتری از این طرح با توجه به بازار ثانویه خرید. “ما در حال رفتن به ارسال به طور جداگانه در اجازه می دهد تنها بازار اولیه خرید زیر 30000 تومان کرور روپیه ویژه نقدینگی طرح” یک FIDC رسمی گفت: FE.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله