گفت: هرگز Covid موارد صفر خواهد بود با تاریخ خاص عذرخواهی برای تصور غلط: Niti Aayog V K پل

در مارس پل ساخته شده از ارائه در وزارت بهداشت جلسه مطبوعاتی که در آن او توضیح داد که چگونه این مستند کمک به محدود کردن گسترش ویروس.

دولت گفت: هرگز coronavirus موارد صفر خواهد شد توسط یک تاریخ خاص, NITI Aayog, عضو, V K پل گفت و عذر خواهی کرد برای هر یک تصور غلط در این زمینه است. در پاسخ به یک سوال در وزارت بهداشت در نشست خبری پل گفت: نمودار ارائه شده قبلا توسط او بود بر اساس ریاضی داده و وجود دارد “هیچ اشاره ای صفر کلمه در نمودار”. “حتی من گفت: هرگز این موارد خواهد بود صفر توسط یک تاریخ خاص,” او گفت. “ما به شما نشان داد که اطلاعات واقعی و بدون ادعا ساخته شده بود. من عذر خواهی برای این تصور غلط بود آنچه بود منتقل,” او اضافه شده است.

در مارس پل ساخته شده از ارائه در وزارت بهداشت جلسه مطبوعاتی که در آن او توضیح داد که چگونه این مستند کمک به محدود کردن گسترش ویروس. در یکی از اسلاید های منحنی نشان داد فعال موارد کاهش و به صفر مارس 16.
روز جمعه گفت: Paul مستند خاص بود, تلاش, اما آن را نمی توانید برای زمان نامحدود. “عادی باید بازگشت و در آنجا نیز سوال از معیشت مردم است. مستند نمی تواند برای همیشه لطفا برای. آن را به معنای شد برای یک هدف و آن را به دست آورد هدف تا حد بسیار زیادی. در حال حاضر بسیار مهم است که ما در نمایشگاه رفتار ما در یک شیوه ای است که باعث ایجاد مشکلات برای ویروس,” او گفت:. مرگ و میر به علت COVID-19 گل رز به 3,583 و موارد صعود به 1,18,447 در هند, با توجه به وزارت بهداشت.

اخبار مرتبط

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de