کره شمالی پایین نگه می دارد مشخصات عمومی مه: تحلیلگران

کیم مشخصات پایین می آید که کره شمالی تحمیل ضد coronavirus اقدامات اگر چه در این کشور می گوید که موارد تایید شده و زیر شدید گمانه زنی ها در مورد سلامت خود را ماه گذشته و پس از او از دست رفته با یک کلید سالگرد.

کیم علنا چهار بار در ماه آوریل و تا کنون در ماه مه در مقایسه با 27 بار در همان آخرین دوره سال است.

پس از به قدرت رسیدن در سال 2011 قبلی بدترین عمومی ظاهر کیم ساخته شده است که در آن ماه شد 21 در سال 2017, با توجه به شمارش توسط چاد o’carroll, مدیر عامل شرکت کره خطر گروه سئول مبتنی بر سازمان است که آهنگ کره شمالی.

“این کسب و کار به صورت عادی او گفت:” در یک پست در توییتر این هفته است.

به عنوان یک رهبر با نزدیک به مطلق قدرت بر کره شمالی 25.5 میلیون نفر و دسترسی به رشد زرادخانه از سلاح های هسته ای, کیم سلامت و محل نگهداری اغلب طلبه توسط جامعه بین المللی برای هر نشانه ای از بی ثباتی است.

اطلاعات در کره شمالی شدیدا کنترل می شود و با این حال به طور مستقل تایید جزئیات کیم تقریبا غیر موجود.

مقامات کره جنوبی گفته اند که آنها بر این باورند کیم محدود ظاهر عمومی ممکن است اقدامات احتیاطی در صورت coronavirus نگرانی. کره شمالی را لغو کرده است, به تعویق افتاد, یا باب روز پایین بسیاری از عمده مجامع عمومی به دلیل جدید کروناویروس.

وقتی پرسیده شد که در مورد کیم غیبت, کره جنوبی وحدت وزارت گفت: در روز جمعه این است که نظارت بر وضعیت اما اشاره کرد کیم است که اغلب از چشم های عمومی.

با استناد به ناشناس کره جنوبی, دولت, رسمی, JoongAng Ilbo روزنامه گزارش داد کیم ممکن است به انجام وظایف خود را از مورد علاقه ویلا در ونسن در ساحل.

اما رهبر کره شمالی نیز به سادگی ممکن است با تمرکز بر برخی از داخلی و اقتصادی و اهداف سیاسی او مشخص شده قبل از coronavirus بحران زده گفت: Rachel Minyoung لی سابق کره شمالی منبع باز تحلیلگر اطلاعاتی در دولت ایالات متحده.

“COVID می کند باقی می ماند یک نگرانی عمده برای کشور اما رسانه های دولتی پوشش COVID کاهش یافته است بیش از گذشته ماه یا بیشتر, بنابراین من نمی دیده می شود رژیم افزایش نگرانی,” او گفت:.

جمعه, علامت سه هفته پس از رسانه ای دولت گذشته نشان داد تصاویر کیم حضور در یک رویداد عمومی.

دولت کره شمالی گزارش رسانه های کیم با حضور در مراسم افتتاحیه یک کارخانه کود در مارس 1. که در ظاهر مشخص شده چرا تولید نسل برای کیم که بی سابقه نبود از یک تعطیلات بزرگ در 15 آوریل برانگیخته هفته بین المللی گمانه زنی ها از سلامتی و محل نگهداری آنها.

از آن پس رسانه های دولتی انجام داده یک جریان ثابت از داستان در کیم ارسال و یا دریافت نامه ها و مکاتبات دیپلماتیک اما نشان داده اند و نه او را از حضور در رویدادهای عمومی.

کیم طولانی ترین عمومی شرایطی بود برای 40 روز در سال 2014. کره جنوبی جاسوسی آژانس بعد گفت: کیم تا به حال تحت یک روش پزشکی در مچ پای خود در آن زمان.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de