پاکستان هواپیما با 107 در هیئت مدیره تصادفات در منطقه مسکونی در کراچی; بسیاری از ترس مرده

کراچی, مارس 22

بسیاری از مردم می ترسید مرده پس از خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) هواپیما با 107 نفر در هیئت مدیره سقوط یک پر جمعیت منطقه مسکونی در نزدیکی میدان هوائی بین المللی کراچی در اینجا در روز جمعه گفته مقامات نزدیک به یک هفته پس از پروازهای تجاری از سر گرفته شد در مقیاس محدود است میان COVID-19 همه گیر در کشور است.

پرواز PK-8303 از لاهور به زمین در کراچی هنگامی که آن را سقوط در جناح باغ در نزدیکی منطقه مستعمره مدل در Malir فقط یک دقیقه قبل از فرود خود را گفتند.

نجات کارگران جمع آوری در محل پس از خطوط هوایی بین المللی پاکستان پرواز سقوط کرد در یک مجتمع مسکونی در محله کراچی در 22 مه سال 2020 است. — AFP

این PIA ایرباس A320 حامل 99 مسافر و هشت خدمه سقوط فرود آمد به جناح جامعه مسکن واقع در نزدیکی فرودگاه سخنگوی دولت گفت: حامل.

“کاپیتان مطلع ترافیک هوایی در برج او را با داشتن مشکلات با دنده فرود قبل از ناپدید شدن از رادار” او گفت:.

هیچ تایید بر تلفات تا کنون, اما بسیاری از آنها می ترسید مرده رسانه های پاکستان گزارش شده است.

رئیس جمهور عارف Alvi ابراز غم و اندوه از دست دادن زندگی در سقوط هواپیما از حادثه.

نخست وزیر عمران خان در حالی که ابراز غم و اندوه عمیق از دست دادن ارزش زندگی به عنوان یک نتیجه از PIA مسافر سقوط هواپیما در کراچی دستور فوری پرس و جو به این حادثه.

ستونی از دود دیده می شود پس از سقوط از یک PIA هواپیما در کراچی پاکستان 22 مه سال 2020 است.

رئیس ارتش پاکستان ژنرال قمر جاوید Bajwa اسبق از دست دادن زندگی و کارگردانی نظامی برای ارائه کمک به دولت مدنی در نجات و امداد رسانی.

پرواز PK 803 بود که از لاهور به کراچی پس از سازمان هواپیمایی کشوری (CAA) محدود مجاز از سرگیری پروازهای داخلی آخرین شنبه هفته بعد از مستند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

کانال های تلویزیونی نشان داد چندین خانه و اتومبیل آسیب دیده در جامعه ای که در آن هواپیما سقوط کرد.

نجات کارگران و مردم جمع آوری نزدیک به سایت پس از خطوط هوایی بین المللی پاکستان پرواز سقوط کرد در یک مجتمع مسکونی در محله کراچی در 22 مه سال 2020 است. — AFP

امداد و نجات و پلیس گفته است که حداقل چهار بدن بازیافت شده از خانه های آسیب دیده تا کنون در حالی که چندین نفر زخمی شدند نیز گرفته شده به بیمارستان.

وجود دارد گزارش های ضد و نقیض درباره تعداد دقیق افراد در هیئت مدیره هواپیما.

ارشد مشترک با وزیر حمل و نقل هوایی ستار Khokhar گفت: پاکستان تلویزیون است که 99 مسافر و هشت خدمه در هیئت مدیره اما PIA سخنگوی عبدالله حافظ گفت که 91 مسافر و هفت خدمه پرواز.

هواپیما را از دست داده تماس با فرودگاه در 2.37 PM (به وقت محلی), حافظ, گفت:, و اضافه کرد که آن را خیلی زود در مورد مشکلات فنی مواجه شده و هواپیما.

آن خواهد شد که چگونه بسیاری از مردم مجروح شدند روی زمین. گزارش های رسانه ها نشان داد که تا 10 خانه ها و برخی از وسایل نقلیه آسیب دیده بودند.

نجات کارگران جستجوی قربانیان در محل پس از خطوط هوایی بین المللی پاکستان هواپیما در یک منطقه مسکونی در کراچی در 22 مه سال 2020 است. — AFP

حمل و نقل هوایی وزیر غلام سرور گفت که ارابه فرود هواپیما مشغول به کار شد.

PIA رئیس Arshad ملک گفت که خلبان گفت: برج کنترل در مورد داشتن یک مشکل فنی. خلبان اطلاع داده شد که دو فرودگاه در دسترس بود برای فرود او تصمیم گرفت برای رفتن در اطراف و سقوط کرد.

ارتش پاکستان و نیروی هوایی خود را فرستاده اند تیم برای انجام امداد و عملیات های کا گفت.

این PIA هواپیما به پرواز شد توسط کاپیتان سجاد گل.

یکی از ساکنان مستعمره که شاهد این تصادف گفت: Ary News channel که این هواپیما تا به حال آتش که از آن بال که سقوط به پشت بام برخی خانه ها قبل از آن سقوط فرود آمد.

“خیلی زود است که به می گویند که چگونه بسیاری از مردم فوت کرده اند در این حادثه غم انگیز اما… از آن خواهد شد یک معجزه اگر مسافران و خدمه جان سالم به این وحشتناک فرود” یک مقام ارشد پلیس گفت که خواست نامش فاش نشود.

آمبولانس و آتش نشانی وسایل نقلیه جمع آوری و در سایت یک مسافر سقوط هواپیما در یک منطقه مسکونی در نزدیکی یک فرودگاه در شهر کراچی پاکستان 22 مه سال 2020 است. — رویترز

این اولین بار است که عمده سقوط هواپیما در پاکستان پس از دسامبر 7, 2016 زمانی که یک PIA ATR-42 هواپیما از چترال به اسلام آباد سقوط کرد میدوی. تصادف جان تمام 48 مسافر و خدمه از جمله خواننده-تقدیر-مبلغ Junaid Jamshed.

“همه نماز من با خانواده. ما ادامه خواهد داد به ارائه اطلاعات به صورت شفاف,” حافظ گفت.

فیلم نشان داد plumes دود از محل سقوط. آمبولانس و نجات مقامات در صحنه وارد شده برای کمک به ساکنان.

نجات کارگران جستجوی قربانیان در محل پس از خطوط هوایی بین المللی پاکستان هواپیما در یک منطقه مسکونی در کراچی در 22 مه سال 2020 است. — AFP

یک بیانیه ارتش پاکستان بال رسانه اینتر-خدمات روابط عمومی (ISPR) گفت که ارتش نیروی واکنش سریع را و سند پاکستان رنجرز رسیده نقطه برای انجام عملیات نجات و امداد عملیات در کنار مدنی دولت.

ارتش پاکستان هوانوردی, هلی کوپتر نیز پرواز برای ارزیابی آسیب ها و تلاش های نجات.

نجات کارگران جمع آوری در محل پس از خطوط هوایی بین المللی پاکستان پرواز سقوط کرد در یک مجتمع مسکونی در محله کراچی در 22 مه سال 2020 است. —AFP

وزیر بهداشت و درمان و جمعیت رفاه اعلام کرده اضطراری در تمام بیمارستان های کراچی پس از حادثه, سپیده دم, اخبار نقل Meeran یوسف رسانه های هماهنگ به سند وزیر بهداشت عنوان کرد و گفت. PTI

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de