پاکستان هواپیما با 107 در هیئت مدیره تصادفات در منطقه مسکونی در کراچی; ترین ترس مرده

کراچی, مارس 22

بسیاری از مردم می ترسید مرده پس از خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) هواپیما با 107 نفر در هیئت مدیره سقوط یک پر جمعیت منطقه مسکونی در نزدیکی میدان هوائی بین المللی کراچی در اینجا در جمعه سخن گفته است.

پرواز PK-303 از لاهور به زمین در کراچی هنگامی که آن را سقوط در جناح باغ در نزدیکی منطقه مستعمره مدل در Malir فقط یک دقیقه قبل از فرود خود را گفتند.

نجات کارگران جمع آوری در محل پس از خطوط هوایی بین المللی پاکستان پرواز سقوط کرد در یک مجتمع مسکونی در محله کراچی در 22 مه سال 2020 است. — AFP

این PIA ایرباس A320 حامل 99 مسافر و هشت خدمه سقوط فرود آمد به جناح جامعه مسکن واقع در نزدیکی فرودگاه یک سخنگوی شرکت هواپیمایی ملی گفت.

“کاپیتان مطلع ترافیک هوایی در برج او را با داشتن مشکلات با دنده فرود قبل از ناپدید شدن از رادار” او گفت:.

پرواز PK 803 بود که از لاهور به کراچی پس از سازمان هواپیمایی کشوری (CAA) محدود مجاز پذیرش پروازهای داخلی فقط چند روز پس از هفته مستند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

کانال های تلویزیونی نشان داد چندین خانه و اتومبیل آسیب دیده در جامعه ای که در آن هواپیما سقوط کرد.

ستونی از دود دیده می شود پس از سقوط از یک PIA هواپیما در کراچی پاکستان 22 مه سال 2020 است.

امداد و نجات و پلیس گفته است که حداقل چهار بدن بازیافت شده از خانه های آسیب دیده تا کنون در حالی که چندین نفر زخمی شدند نیز گرفته شده به بیمارستان.

ارتش پاکستان و نیروی هوایی خود را فرستاده اند تیم برای انجام امداد و عملیات های کا گفت.

این PIA هواپیما به پرواز شد توسط کاپیتان سجاد گل.

یکی از ساکنان مستعمره که شاهد این تصادف گفت: Ary News channel که این هواپیما تا به حال آتش که از آن بال که سقوط به پشت بام برخی خانه ها قبل از آن سقوط فرود آمد.

“خیلی زود است که به می گویند که چگونه بسیاری از مردم فوت کرده اند در این حادثه غم انگیز اما… از آن خواهد شد یک معجزه اگر مسافران و خدمه جان سالم به این وحشتناک فرود” یک مقام ارشد پلیس گفت که خواست نامش فاش نشود.

نجات کارگران و مردم جمع آوری نزدیک به سایت پس از خطوط هوایی بین المللی پاکستان پرواز سقوط کرد در یک مجتمع مسکونی در محله کراچی در 22 مه سال 2020 است. — AFP

این اولین بار است که عمده سقوط هواپیما در پاکستان پس از دسامبر 7, 2016 زمانی که یک PIA ATR-42 هواپیما از چترال به اسلام آباد سقوط کرد میدوی. تصادف جان تمام 48 مسافر و خدمه از جمله خواننده-تقدیر-مبلغ Junaid Jamshed.

“همه نماز من با خانواده. ما ادامه خواهد داد به ارائه اطلاعات به صورت شفاف,” PIA سخنگوی عبدالله حافظ به نقل از به نقل از روزنامه سحر.

فیلم نشان داد plumes دود از محل سقوط. آمبولانس و نجات مقامات در صحنه وارد شده برای کمک به ساکنان.

یک بیانیه ارتش پاکستان بال رسانه اینتر-خدمات روابط عمومی (ISPR) گفت که ارتش نیروی واکنش سریع را و سند پاکستان رنجرز رسیده نقطه برای انجام عملیات نجات و امداد عملیات در کنار مدنی دولت.

نجات کارگران جمع آوری در محل پس از خطوط هوایی بین المللی پاکستان پرواز سقوط کرد در یک مجتمع مسکونی در محله کراچی در 22 مه سال 2020 است. —AFP

وزیر بهداشت و درمان و جمعیت رفاه اعلام کرده اضطراری در تمام بیمارستان های کراچی پس از حادثه, سپیده دم, اخبار نقل Meeran یوسف رسانه های هماهنگ به سند وزیر بهداشت عنوان کرد و گفت. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de