تومان 90,000-کرور discom بسته به افزایش اهرم PFC-REC: مودی

he agency expects PFC’s tangible common equity/tangible managed asset (TCE ratio) to fall by about 90 basis points if added to its balance sheet.آژانس انتظار دارد PFC را ملموس سهام مشترک/ملموس مدیریت دارایی (TCE نسبت) به سقوط حدود 90 اساس امتیاز اگر اضافه شده به ترازنامه است.

مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران تخمین می زند که هر چند 90,000 تومان وام برای discoms حمل کم خطر به دلیل تضمین دولت را افزایش اهرم PFC و REC اگر آنها رزرو شده به عنوان در-balance-sheet وام. آژانس انتظار دارد PFC را ملموس سهام مشترک/ملموس مدیریت دارایی (TCE نسبت) به سقوط حدود 90 اساس امتیاز اگر اضافه شده به ترازنامه است. “این خواهد وزن در PFC کفایت سرمایه و اهرم است که در حال حاضر متوسط به دلیل کسب REC” تحلیلگران مودی گفت.

قدرت وام دهندگان بخش PFC و شرکت تابعه آن REC را با استفاده از مقدار وام اختصاص داده شده به دولت-اجرای برق شرکت های توزیع (discoms) به طور مستقیم پرداخت ژنراتور (gencos) که مدیون پول از این اشخاص.

اخبار مرتبط

“این مثبت است به PFC و REC چرا که وام دهندگان باید قابل توجه قرار گرفتن در معرض gencos از جمله خصوصي gencos,” مودی اشاره کرد. تثبیت دارایی های غیر نمایشی PFC بودند و عمدتا از خصوصي gencos حسابداری برای حدود 8.3 درصد از وام ناخالص دارایی یا Rs 55,218 کرور از پایان دسامبر 2019.

وام تزریق اعلام شد وزیر دارایی Nirmala Sitharaman در مارس 13 به دم نقدینگی به بخش برق به عنوان بخشی از Atmanirbhar بهارات بسته است.

تازه وام با حمایت دولت تضمین می شود انجام می شود در دو تراشه ها جای دادند از 45 ، 000 تومان کرور روپیه و انتشار اولین جزء به هر یک از دولت discom خواهد بود مشروط مربوطه دولت تعهد به روشن دپارتمان غرامت به آن discom در سه سال و قرار دادن در جای خود معتبر مکانیزم انتشار یارانه – به معنای برای مصرف کنندگان اما روت را از طریق discoms – در پیش است.

برای دریافت tranche دوم از بسته discoms را مجبور به ارائه مدارک و شواهد از اقدامات صورت گرفته برای اجرای تعهدات اولیه که شامل فعال کردن دیجیتال, پرداخت قبض برق. در مرحله انتشار tranche دوم از 45 ، 000 تومان کرور روپیه discoms نیز به آمده تا با یک برنامه تایید شده توسط دولت مربوطه دولت برای کاهش ضرر و زیان خود را.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de