دانشمندان پیش بینی بالاتر از متوسط کومودو

جری بل سرب فصل طوفان پیش بینی با آب و هوا پیش بینی مرکز ملی اقیانوسی و جوی اداره تحویل هوا به عنوان بخشی از سالانه اعلام آژانس فصل طوفان چشم انداز.

در احتمالی زبان آژانس با استفاده از توصیف فصل پیش رو وجود دارد 60% شانس بالا-فصل عادی و فقط 10 درصد شانس از یک زیر-فصل عادی. آژانس دانشمندان همچنین تخمین زده می شود 70% شانس بین 13 تا 19 ساله به نام طوفان. از آن NOAA پیش بینی شده بین سه و شش خواهد بود عمده طوفان است.

در یک دمای فصل طوفان وجود دارد 12 طوفان به نام (کسانی که با بادها از 39 مایل در ساعت یا بالاتر) و سه عمده طوفان (زمانی که بادها رسیدن به 111 مایل در ساعت یا بیشتر). این کومودو ژوئن شروع می شود 1 و اجرا می شود از طریق Nov. 30 هر چند ظهور توفان آرتور در این ماه ساخته شده است این ششمین سال متوالی است که در آن یک نام طوفان تضعیف شده در قبل از آغاز رسمی این فصل است.

در تماس با خبرنگاران به اعلام پیش بینی کارلوس کاستیلو اقدام معاون مدیر سازمان مدیریت اضطراری فدرال گفت: coronavirus همه گیر می تواند اضافه کردن به چالش های این فصل است.

در یک سند صادر شده در چهارشنبه FEMA گفت: “به حداقل رساندن تعداد پرسنل استقرار در فاجعه نهفته مناطق” این فصل طوفان به جای تکیه بر آنچه آژانس به نام مجازی اشکال کمک.

FEMA توصیه های ایالتی و محلی اضطراری مدیران به آماده شدن برای طیف وسیعی از چالش های جدید از جمله “حمایت از سلامت و پزشکی سیستم های که در حال حاضر تاکید کرد با انتظار است که کسانی که خدمات اورژانس ادامه خواهد داشت مشمول مالیات به فصل طوفان.”

یکی از چالش های پیش فاجعه مقامات این است که چگونه برای محافظت از مردم مجبور به ترک خانه های خود را بدون افشای آنها را به کوروناویروس. قبلی طوفان فصول مقامات محلی و گروه های غیر انتفاعی باید با تکیه بر آنچه به آنها تماس بگیرید جمع پناهگاه — ردیف تختخواب تاشو در دبیرستان سالن کلیسا زیرزمین و یا دیگر فضاهای شلوغ.

صلیب سرخ آمریکا که مدیریت بسیاری از این کشور پناهگاه است “اولویت فردی در اتاق های هتل ها بیش از جمع پناهگاه” با توجه به استفانی رندن سخنگوی سازمان.

اما او گفت: اتاق های فردی ممکن است یک گزینه در مقیاس بزرگ بلایای طبیعی مانند طوفان سرخ عبور خواهد به جای تکیه بر “اضافی احتیاطی” برای گروه پناهگاه مانند نمایش های بهداشتی, ماسک, فضای اضافی بین تختخواب تاشو و فوق العاده برای تمیز کردن و ضد عفونی.

Coronavirus نیز قرار داده سویه جدید در FEMA که از یکشنبه بود مدیریت 103 عمده بلایای طبیعی در سراسر کشور با توجه به سوابق آژانس.

فقط 38 درصد از FEMA کارکنان در دسترس بود مستقر می شود به یک منطقه فاجعه; برای برخی از آژانس های تخصصی کارکنان از جمله زمینه رهبران و کارشناسان ایمنی کمتر از یک چهارم شد و در دسترس است.

“ما نمی شود چشم ما کردن توپ در مورد دست زدن به سایر بلایای طبیعی گفت:” پیتر Gaynor های FEMA مدیر در تماس با خبرنگاران در این ماه.

عوامل موثر در این سال پیش بینی بالا-فعالیت طبیعی شامل گرمتر از دمای سطح دریا درجه حرارت در مناطق گرمسیری اقیانوس اطلس و دریای کارائیب همراه با کاهش عمودی باد برشی که می تواند در حفظ و طوفان از تشکیل و یا از تبدیل شدن به قوی تر. نیز وجود دارد افزایش یافته غرب آفریقا موسمی.

یک مطالعه منتشر شده در دوشنبه پیشنهاد کرد که تغییر آب و هوا بوده است ساخت, طوفان در سراسر جهان قوی تر طی چهار دهه گذشته. این باعث می شود حس بصری است و انتظار می رود به رشد در طول زمان بدتر چون گرم آب اقیانوس تمایل به تقویت طوفان.

جنیفر فرانسیس یک دانشمند ارشد در جنگل سوراخ مرکز تحقیقات در بیانیه ای گفت: “اگر ما می خواهیم به نگه داشتن این خطرناک الگوهای از شتاب ما نیاز به اقدام فوری توسط دولت و بخش خصوصی رهبران به تغییر ما را از سوخت های فسیلی و به سمت انرژی پاک.”

بل گفت: در روز شنبه در تماس با عوامل دیگر باید حداقل تا کنون به حال به مراتب اثر بیشتری بر قدرت طوفان در اقیانوس اطلس شمالی از تغییر آب و هوا.

کسانی که شامل یک decadeslong چرخه افزایش و کاهش دریا-دمای سطح, شناخته شده به عنوان اطلس multidecadal نوسان و پدیده ال نینو و La Niña در اقیانوس آرام ال نینو تمایل به سرکوب طوفان فعالیت در اقیانوس اطلس; La Niña ترویج طوفان فعالیت وجود دارد.

منتشر شده در “بالا و فعالیت های دوران” از سال 1995 بل گفت. در این سال ال نینو در حال حاضر در یک کشور بی طرف که نه سرکوب و نه افزایش طوفان و فعالیت است. اگر La Niña باید توسعه در طول این فصل و سپس در پایان بالا از امروز پیش بینی می شود بیشتر احتمال دارد.

بل اضافه شده است که عناصر دیگر از تغییرات آب و هوایی شد کمک به تخریب طوفان از جمله افزایش سطح آب دریا و افزایش رطوبت هوا گرمتر است که می تواند به این معنی است که بارش باران و جاری شدن سیل از طوفان. در علاوه بر این به مسائل مربوط به آب و هوا “ما سواحل ساخته شده است فوق العاده” او اشاره کرد که قرار دادن بیشتر مردم در راه آسیب است هر طوفان روش.

برای تمام توجه که NOAA سالانه اعلام دریافت, هر چند آن را ارائه نمی دهد یک حکم قطعی در فصل طوفان گفت: اندرو Dessler, یک متخصص در تغییر آب و هوا در Texas A&M University.

به نام او که پیش بینی های “علمی جالب مشکل” اما گفت: “من فکر نمی کنم آنها به ما بگویید که در مورد چگونه برای آماده سازی.” آنها نمی توانند پیش بینی ریزش زمین ، و حتی در یک سال و با تعداد بسیار کمی از طوفان هوا “این فقط طول می کشد یک به یک فاجعه واقعی.”

او گفت: برای افرادی که در نزدیکی خلیج مکزیک و یا در سواحل شرق “شما باید آماده برای یک طوفان بزرگ بدون در نظر گرفتن پیش بینی است.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de