سیمبا Prabhtej سینگ Bhatia در زندگی فراتر از کار

Prabhtej Singh Bhatia, CEO and co-founder, SimbaPrabhtej سینگ Bhatia, مدیر عامل و بنیانگذار شرکت سیمبا

کار

آنچه که من در مورد کار من این است که قادر به ساخت یک نام تجاری است که طنین انداز با جوانان است. من افتخار قادر به ایجاد چیزی است که به ارمغان می آورد شادی در زندگی مردم است. من لذت بردن از بودن بخشی از یک صنعت که در آن ما باید غلبه بر چالش ها در طول سال و گسترش در کشورهای مختلف از کشور است. آن را بزرگ خواهد بود برای دیدن متحد مقررات در سراسر کشور است که به ما کمک خواهد کرد رسیدن به مصرف کنندگان است.

اخبار مرتبط

روزهای هفته تا کی

من شروع روز من با انجام یک تصویری/ صوتی کنفرانس تلفنی با تمام تیم ها برای به اشتراک گذاشتن به روز رسانی به موقع اخبار و به آدرس نمایش داده شد. وجود دارد بسیاری از مکالمات و جلسات طوفان مغزی در اطراف محصولات جدید و دسته بندی محصولات برای آماده سازی خودمان برای آینده است.

هر ماه ما دم از محاکمه دسته از مدل های جدید ما در آبجوسازی. و این چیزی است که مرا به هیجان می آورد بیشتر است. کل فرایند آزمایش با مدل های جدید و طعم مزه جلسات و بحث است آنچه که من نگاه به جلو به در کار من.

گاهی اوقات زمانی که حجم کار سنگین است من استراحت سریع با تماشای یک قسمت از من تمام زمان های مورد علاقه را نشان می دهد دوستان و یا خانواده مدرن برای شارژ کردن خودم.

آخر هفته

من معمولا صرف تعطیلات آخر هفته در دهلی نو و یا ریپور با خانواده من. در حالی که من روزهای هفته در بیشتر برنامه ریزی تعطیلات آخر هفته من بیشتر در مورد استراحت و گذراندن وقت با خانواده و دوستان است. من لذت بردن از رفتن به کشف مکان های جدید با همسرم و یا میزبانی خانواده دریافت-togethers. وجود دارد برخی از تعطیلات آخر هفته وقتی که من صرف یک روز تمام شراب خواری-مشاهده را نشان می دهد و ابتلا در خواندن من ،

اسباب بازی

من نمی تواند انجام دهد بدون گوشی هوشمند. اما با توجه به وضعیت کنونی روشن شدن بیش از حد. من کاملا چند کتاب در روشن شدن من و در حال حاضر به خواندن سه کتاب در 15 روز.

آرم

وقتی که می آید به حال وفادار به یک نام تجاری من می خواهم که به می گویند اپل. من اپل, iWatch, مک بوک و آیفون را تبدیل به مطلق ملزومات برای من. آنها با متصل اکوسیستم است که به من کمک می کند تا منجر دقیق زندگی با ماندن در بالای همه چیز.

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

BrandWagon در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین نام تجاری اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de