اطلس میسازد خاموش 68 با استناد به یک نیروبخش کاهش در تبلیغات’

اما در روز پنج شنبه 163-سال انتشار و اعلام کرد که اخراج 68, کارکنان, و یا 17 درصد از کارکنان آن شواهد که حتی قوی ترین رسانه های کسب و کار در معرض بحران است که ویران اخبار سازمان در سراسر کشور.

این خبر به دنبال یک پشت سر هم از اخراج در اخبار رسانه های کسب و کار هفته گذشته: 155 مشاغل از دست رفته در معاون 100 در Condé Nast 90 در این اقتصاددان 80 در کوارتز. کسانی که کاهش در آمد و در پی یک سقوط آزاد توسط coronavirus همه گیر است که قطع عمیقا به درآمد حاصل از تبلیغات.

اخراج در اقیانوس اطلس را تحت تاثیر قرار 22 کارکنان در سرمقاله بخش 11 از آنها مشغول به کار در آن در حال حاضر-توقیف تصویری بازو. بقیه مردم گذاشته بودند و عمدتا بخشی از زندگی-حوادث و بازاریابی بخش. اقیانوس اطلس را نیز برش های اجرایی پرداخت و انجماد حقوق.

اخراج ناشی از “یک شبه و نزدیک به کامل سقوط فرد در حوادث و در حال حاضر یک نیروبخش کاهش در تبلیغات” David Bradley, رئیس اطلس رسانه نوشت: در یک یادداشت به کارکنان.

اما برادلی اذعان کرد که اقیانوس اطلس ممکن است در نهایت حذف برخی از این نقش ها حتی بدون ویروس.

گذاشته شدن کارگران با دریافت حداقل 16 هفته’ حقوق و دستمزد به علاوه دو هفته دیگر پرداخت برای هر سال اشتغال فراتر از سال اول با توجه به یادداشت.

در ماه سپتامبر این نشریه شروع به شارژ خود را برای گسترش وب سایت. پس از اضافه کردن پرداخت دیوار آن را فروخته است 160,000 اشتراک و در حال حاضر 500,000 چاپ و اشتراک دیجیتال گفت: یک سخنگوی آنا Bross.

اطلس اختصاص داده شده منابع قابل توجه به پوشش همه گیر. آن COVID پیگیری پروژه خدمت کرده است به عنوان قابل اعتماد ضد از تایید COVID-19 نفر در ایالات متحده است. آن standout گزارش ها و مقالات باید شامل Yascha Mounk را “لغو همه چیز” و اد یونگ را “چگونه این بیماری همه گیر به پایان خواهد رسید.” این آغاز یک پادکست مربوط به بحران است.

پوشش می دهد: پس از این اطلس دارای اضافه شده 90,000 مشترکین برادلی گفت: بخشی از آن به طور کلی 160,000 مشترکین جدید. اما تاکید بر اشتراک بیش از درآمد حاصل از تبلیغات بود و نه به اندازه کافی برای جلوگیری از این کار کاهش است.

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de