بریتانیا دستور دادگاه آنیل Ambani به پرداخت دلار 717mn به بانک های چینی

Anil Ambani, Reliance Group, Reliance Group, Chinese banks, COVID-19, Justice Nigel Teare, Commercial Division, High Court of England and Wales, London, personal guarantee dispute, Reliance Communications Limited, Rcom, ICBC, Industrial and Commercial Bank of China, China Development Bank, Exim Bank of China, Judge David Waksman, State Bank of India, SBI, National Company Law Tribunal, NCLT, India, Reliance Communications, RCom, Insolvency & Bankruptcy Code, Reliance Infrastructure Limited, Reliance Power Limited, Reliance Capital Limitedآنیل Ambani سخنگوی گفت: مبلغ دستور پرداخت می شود بر اساس “ادعا تضمین” را “کاهش قابل ملاحظه ای” پس از حل قریب الوقوع RCom بدهی مطابق با عجز از پرداخت دیون & ورشکستگی کد 2016. (فایل تصویر)

انگلستان دادگاه در روز جمعه به کارگردانی و اعتماد رئیس گروه آنیل Ambani به پرداخت دلار آمریکا تقریبا 717 میلیون به سه بانک های چینی به دنبال بهبود بودجه به آنها بدهکار به عنوان بخشی از یک موافقتنامه وام در عرض 21 روز.

در از راه دور برگزار شد جلسه در خط روش در محل برای COVID-19 pandemic, عدالت, Nigel Teare حکومت در بخش تجاری از دادگاه عالی انگلستان و ولز در لندن که تضمین شخصی مورد مناقشه توسط Ambani الزام آور است بر او.

اخبار مرتبط

“آن اعلام شده است که تضمین های الزام آور در متهم (Ambani)” عدالت Teare را یادداشت.

“آن اعلام شده است که مبلغ قابل پرداخت توسط متهم به مدعی (بانک ها) به موجب تضمین تومان 716,917,681.51” آن را می خواند.

یک سخنگوی آنیل Ambani گفت: این موضوع مربوط به یک اتهام تضمین شخصی برای یک شرکت وام availed توسط Reliance Communications Limited (RCom) در سال 2012 برای جهانی refinancing.

“آن تأکید شده است که از آن شده است وام شخصی آقای Ambani. ICBC (بانک بازرگانی و صنعتی چین) ساخته شده و ادعای خود را بر اساس اتهام تضمین می کنند که هرگز امضا شده توسط آقای Ambani و او همواره رد کرده پس هر کسی مجاز به اجرای هر گونه ضمانت از طرف او” سخنگوی گفت.

“تا آنجا که به حکم دادگاه انگلستان نگران است, سوال از هر اجرای در هند بوجود می آیند نه در آینده نزدیک و آقای Ambani است به دنبال مشاوره حقوقی در دوره آینده از اقدام” سخنگوی گفت.

بانک ها – بانک بازرگانی و صنعتی چین با مسئولیت محدود بمبئی شعبه بانک توسعه چین و بانک Exim – چین گرفته بود ادعای خود را برای یک قضاوت خلاصه به انگلستان دادگاه عالی و در فوریه اعطا شد مشروط منظور در اثر یک سپرده پرداخت می شود به دادگاه در انتظار یک محاکمه کامل در مورد.

قاضی دیوید Waksman ریاست بیش از آن جلسه در فوریه 7 تنظیم کرده بود شش هفته جدول زمانی برای پرداخت 100 میلیون تومان در انتظار محاکمه در 2021.

این حکم دادگاه این هفته vacates تاریخ محاکمه قبلا تنظیم برای 18 مارس سال آینده و همچنین مسائل مربوط به دادگاه هزینه سفارش را به نفع بانک ها و اضافه کردن بیشتر 750,000 پوند به مقدار کلی بدهکار است.

با توجه به حکم دادگاه حدود USD 717 میلیون پرداخت می شود Ambani شامل اصل مبلغ برجسته تحت تاسیسات توافق دلار 549,804,650.16; بهره برجسته به عنوان از آوریل 22 USD 51,923,451.49; و به طور پیش فرض بهره با توجه USD 115,189,579.86.

“مقدار نهایی بدهکار توسط متهم (Ambani) به مدعی (بانک ها) تحت این تضمین باید بررسی موضوع به این نتیجه RCom عجز از پرداخت دیون اقدام” دادگاه دستور متحده ترک این گزینه باز به بانک ها دوباره مقدار نهایی در آینده است.

اشاره است به طور مداوم بانک دولتی هند (SBI) عجز از پرداخت دیون نرم افزار در شرکت ملی قانون دادگاه (NCLT) در هند مربوط به Reliance Communications (RCom) که بانک های چینی’ تیم حقوقی استدلال کرده بود تا به حال هیچ ارتباطی با دادگاه انگلیسی توانایی اقدام به تعیین مشتریان خود را ادعا می کند.

Ambani سخنگوی گفت: مبلغ دستور پرداخت می شود بر اساس “ادعا تضمین” را “کاهش قابل ملاحظه ای” پس از حل قریب الوقوع RCom بدهی مطابق با عجز از پرداخت دیون & ورشکستگی کد 2016.

“منظور از دادگاه را بدون تحمل در عملیات اعتماد به زیرساخت های محدود قدرت تکیه محدود و اعتماد سرمایه محدود” سخنگوی گفت.

صنعتی و بازرگانی بانک مرکزی چین با مسئولیت محدود بمبئی شعبه به نمایندگی از سه بانک های چینی به حال به دنبال قضاوت خلاصه در برابر Ambani بیش از یک اتهام نقض شخصی تضمین بدهی refinancing وام در حدود دلار 925 میلیون در ماه فوریه 2012.

Ambani رد ارائه اقتدار را برای هر گونه تضمین در نتیجه دادگاه عالی در بریتانیا – صلاحیت توافق به عنوان بخشی از شرایط موافقتنامه وام.

در آخرین جلسه در این مورد در ماه فوریه عدالت Waksman بود که حکومت او را قبول نمی کند Ambani دفاع که ارزش خالص تقریبا صفر یا که خانواده او نمی خواهد به او کمک کند که “فشار آمد به پرتاب” برای پوشش مشروط سفارش مقدار 100 میلیون تومان.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de