ما را از طریق آن دریافت کنید با هم: رضوان Mujib تولد در میان coronavirus بحران

امانت از عوامی لیگ برتر مرکز تحقیقات و اطلاعات و یا CRI او منتقل پیام در Facebook پست ضمن تشکر از همه برای “روشن کردن این غیر معمول تولد خود را با گرم و فوق العاده ولنتاین” در روز پنج شنبه.

“من آن را با من و خانواده و تلاش برای پاک کردن سر من از حد معمول جریان همه گیر مرتبط با افکار, اما آن را دشوار است به فکر می کنم در مورد آنچه در پیش روست” او نوشت های یک عکس از کیک تولد.

“هر آنچه در آن است که ما از طریق آن دریافت کنید با هم. سال آینده بدون شک می تواند یک چالش است اما من امیدوار هستم که بزرگتر و عاقل تر (شاید..) کمک خواهد کرد!,” او اضافه شده است.

حزب حاکم آن تحقیقات بال CRI و بسیاری از رهبران و مردم از حرفه های مختلف خواست او را در روز تولد خود را در رسانه های اجتماعی به عنوان او تبدیل شده 40.

فرزند ارشد در میان سه فرزند از Bangabandhu جوان دختر شیخ ریحانه و فرهنگستان شفیق احمد صدیق, رضوان متولد شد و در 21 مه سال 1980.

رضوان خواهر لاله Siddiq یک نماینده از لندن گشود. پدر خود را Shafiq کار کرده بود در تعدادی از دانشگاه ها در بنگلادش و خارج از کشور.

رضوان همچنین با این نسخهها کار به عنوان یک استراتژی و ارتباطات مشاور در حوزه های مختلف محلی و سازمان های بین المللی.

او فارغ التحصیل از سیاست و تاریخ بخش در مدرسه اقتصاد لندن قبل از انجام کارشناسی ارشد خود را در سیاست تطبیقی وجود دارد.

او در حال حاضر به نظر می رسد پس از CRI است و کار به توانمند سازی و الهام بخش جوانان از طریق آن جوان Bangla پلت فرم.

رضوان ناشر و معمار پشت ‘Mujib’ یک سرگذشتی رمان گرافیکی در پدر ملت برای خوانندگان جوان.

او همچنین نقش کلیدی در ساخت “حسینه خواستند: یک دختر داستان” یک مستند درام در پسر نخست وزیر شیخ حسینه خواستند و مادر ریحانه.

هر دو رمان گرافیکی و مستند درام شد و تحسین منتقدان در بنگلادش و فراتر از آن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de