چه صاحبان مرکز نیاز به انجام در زمان Covid

The ongoing Covid-19 pandemic has accelerated the shift from brick-and-mortar to e-commerce.ادامه Covid-19 همه گیر شتاب این تغییر از آجر و ملات به e-commerce.

توسط Saurabh Runwal

ادامه Covid-19 همه گیر شتاب این تغییر از آجر و ملات به e-commerce. E-commerce غول سرمایه گذاری کرده اند به شدت در دسته بندی محصولات گسترده تر و سریعتر تحویل بار و افزایش روستایی نفوذ به افزایش سهم خود از پای. در سال 2017, e-commerce, اختصاص 3 درصد از کل خرده فروشی در هند; بر اساس روند فعلی این نسبت بیش از دو برابر به 7 درصد.

اخبار مرتبط

این بیشتر شتاب میان مداوم Covid-19 بحران به عنوان حتی به طور سنتی بخش آفلاین از جمله مراقبت شخصی مصرف کننده لوازم خانگي و غیره در حال نشان دادن بالاتر تمایل به انطباق با تجارت الکترونیکی ، آجر و ملات خرده فروشی صاحبخانه باید تمرکز در کوتاه مدت بقا در حالی که دوباره ارزیابی استراتژی بلند مدت است.

فوری ترین تاثیر Covid-19 یک کاهش در بازار بلند. مستاجر می تواند چشم پوشی خود را اجاره تعهدات در دسترس نباشد پس از اشغال اموال در طول مستند است که توسط قانون ممنوع ساخت آن را تقریبا غیر ممکن است برای صاحبان مراکز به ساعت هر درآمد مجموعه به جز فروشگاه های مواد غذایی, که حساب برای 1-5 درصد کل درآمد اجاره. در علاوه بر این به صفر درآمد مجموعه های خرده فروشی صاحبخانه دریافت کرده اند ناچیز یا بدون مهلت در صورت بهره چشم پوشی از بانک ها خواهد شد و مبارزه را کامل اقساط حتی با سه ماهه deferments.

به عنوان صاحبان مرکز در هند دوباره استراتژی برای ماه های آینده آنها باید جراحی خود را برای سه چالش های مهم: افزایش در کوتاه مدت میزان اجاره renegotiations و تغییرات رفتار مصرف کننده.

افزایش در کوتاه مدت نرخ خالی: حق بیمه مراکز در ردیف 1 شهرستانها لذت بردم بسیار کم خالی (~5%) تا پایان سال 2019 با مارک های جدید مشتاق به تهیه کردن به رشد مرفه طبقه متوسط به مصرف کننده. اما در مقیاس بزرگ lay-offs و پرداخت-کاهش خواهد درایو مصرف کننده ریاضت اقتصادی در کوتاه مدت—اختلال تأثیر هزینه های اختیاری—ترجمه به یک ضربه مستقیم به خرده فروشان’ top-خط و در نتیجه توانایی خود را به پرداخت اجاره. H&M, یک غول جهانی در مد سریع با ~5k فروشگاه در سراسر جهان است با استفاده از بحران برای سرعت بخشیدن به تغییر آن آنلاین; آن را به اطلاع صاحبخانه آن را ممکن است برای جلوگیری از پرداخت اجاره و یا فسخ اجاره و کاهش سرمایه گذاری اضافی.

برای تعدیل این آمار بالاتر از جای خالی, خرده فروشی, صاحبخانه باید به دنبال یک سه جانبه روش: شناسایی پیکر بندی دوباره و جایگزینی.

شناسایی: این را قادر خواهد ساخت صاحبخانه برای شناسایی خطر مستاجران: کسانی که با بالا اهرم مشغول به کار در بخش های با بالاترین آنلاین گرایش و کم annualised (12 ماه انتهایی) تاریخی فروش و در خطر خواص (کسانی که در کم درآمد محلات بالا و عفونت نرخ).

پیکر بندی دوباره: کلید پیکر بندی دوباره است برای راه اندازی یک عامل مکانیزم برای چرخش سریع خالی پوسته از جمله تسریع حرکت کردن از مستاجران موجود انحلال مانده موجودی تغییر اندازه از فروشگاه فضاهای انعطاف پذیر تنظیم برای حرکت در مستاجران جدید (از جمله این فرصت را به نیشگون گرفتن و کشیدن اجاره نامه برای کاهش سپرده ها و دوره های طولانی تر از اجاره بها).

جایگزینی: صاحبان مرکز بدون شک مبارزه در کوتاه مدت با جذب مستاجران جدید—به عنوان بسیاری از خرده فروشان را به تسلیم جدید اجاره نامه. آن ممکن است مفید باشد به فراتر از زنجیره های بزرگ که به طور سنتی تحت اشغال فضا در مراکز. راه حل های نوآورانه مانند همکاری با اواسط تا بزرگ مقیاس مستقیم به مصرف کننده (DTC) علامت های تجاری است که به دنبال باز کردن اولین فروشگاه های فیزیکی کار می کنند. چند دیجیتالی مارک های بومی در ایالات متحده در حال حاضر شروع به گسترش خود را به صورت آفلاین-رد پای.

برای مثال Allbirds آنلاین پایدار کفش شرکت است که به دنبال آن به دو برابر ذخیره تعداد از 20 تا 40 در سال 2020 است. به طور مشابه Pepperfry هند آنلاین پیشرو فروشگاه مبلمان گسترش یافته به یک فروشگاه تعداد 65 کشور نقشه کشی در حدود ~40% از کل درآمد حاصل از آن کانال های آنلاین.

اجاره renegotiations توسط خرده فروشان: در این پست Covid-19 چشم انداز صاحبخانه باید پیش بینی سازمان مذاکره دوباره بلند مدت قرارداد. برای مثال در هنگ کنگ, ~50 علامت های تجاری شرکت در یک اقدام بی سابقه اعتصاب تعطیل از 200 فروشگاه در سراسر نخست مراکز برای یک روز به تقاضای خود را صاحبخانه پایین تر اجاره. عمده توسعه دهندگان املاک هندرسون زمین و خورشید کونگ Hai خواص در حال حاضر به موافقت بریده بریده پایه نرخ ~2 ماه. علاوه بر این در تلاش برای مقابله با فروش کم حجم, چند خرده فروشان در حال تلاش برای تغییر جهت گردش های توافق.

به عنوان صاحبان مرکز آماده شدن برای آینده مذاکرات آن ضروری خواهد بود برای حمایت از خرده فروشان در کوتاه مدت. یک گزینه قابل دوام خواهد بود معوق اجاره مجموعه (با 6-12 ماه تاخیر در دوره بسته به زمانی که حالت عادی رزومه). علاوه بر این, آن مهم خواهد بود برای مذاکره سفارشی برنامه های پرداخت بر اساس نوع فروشگاه ها و کلی فروشگاه قرار گرفتن در معرض.

دوباره نیرو مصرف کننده اعتماد به نفس: میزان تاثیر بر رفتار مصرف کننده در درجه اول رانده طول مستند دوره و همه گیر از گسترش. CapitaLand های سنگاپوری اموال توسعه باز کرده است همه از آن چهار مراکز در ووهان به عنوان از آوریل 2. مصرف کننده رفتار در ووهان در حال حاضر نشان داده شده است نشانه های دلگرم کننده از بازگشت به حالت عادی. در هند آن است که هنوز خیلی زود است برای پیش بینی چه شکل منحنی ریکاوری اتخاذ خواهد شد اما غیر قابل انکار صاحبان مرکز نیاز به تهیه استراتژی برای جذب مصرف کنندگان ارسال بحران است.

به عنوان خریداران بازگشت به مراکز استقرار پیشگیری از عفونت زیرساخت برای هر دو کارکنان و مشتریان را تبدیل به بهداشت. در ووهان مرکز کارگران در حال تنظیم کلی ترافیک در داخل مراکز برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ. علاوه بر این صاحبان عرضه کارکنان خود را با ماسک و دیگر تجهیزات حفاظتی. نیز وجود دارد که در حال انجام تلاش های آگاهی با کارکنان ترغیب مشتریان به استفاده استراتژیک قرار داده دست sanitisers و اغلب دست خود را بشویید. به عنوان هند بازار صاحبان نگاه به پیاده سازی تغییرات مشابه دیگر بالا از ذهن سوال خواهد بود که هزینه مفاهیم.

تنها راه برای آن را امکان پذیر خواهد بود برای تقسیم بار هزینه اضافه با خرده فروشان—به عنوان یک علاوه بر مشترک موجود در منطقه هزینه های تعمیر و نگهداری. بالاتر از همه مراکز باید با استفاده از خود سیستم عامل های دیجیتال به طور فعال ارتباط برقرار جمله زیرساخت های ارتقاء به خوبی در پیشبرد برای اطمینان از ثابت footfalls پس پرده برداشته می شوند.
در ماه های آینده چندین متغیر را تعیین می کند میزان تاثیر بر سازماندهی فیزیکی خرده فروشی.

مشاور با تحقیق شهر (Runwal گروه). دیدگاه شخصی

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de