65% مشتریان availed توقف می گوید: Bank of Baroda

After sbi and hdfc bank, now Bank of Baroda too cuts MCLR by 0.15 per cent across tenorsاین بانک همچنین گفت: وام به ارزش 60,000 تومان کرور روپیه واجد شرایط برای میکرو,شرکت های کوچک و متوسط (MSME) تضمین اعتبار طرح های اعلام شده توسط دولت است.

دومین بخش عمومی وام دهنده بانک Baroda (باب) ارائه مهلت قانونی به 65 درصد از مشتریان با ارزش خود مدیر عامل و مدیر عامل شرکت Sanjiv Chadha به خبرنگاران گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در روز شنبه. این بانک همچنین گفت: وام به ارزش 60,000 تومان کرور روپیه واجد شرایط برای میکرو,شرکت های کوچک و متوسط (MSME) تضمین اعتبار طرح های اعلام شده توسط دولت است. دولت قبلا تصویب بودجه اضافی از تا تومان 3 لاخ کرور به MSMEs از طریق معرفی اورژانس خط اعتباری تضمین طرح.

Sanjiv Chadha همچنین گفت: مهلت قانونی آمار و ارقام از دیگر بخش عمومی بانک ها باید بسیار متفاوت است. SBI روز جمعه گفت که حدود 20 ٪ از وام availed اند توقف. برای availing توقف باب تا به حال ارائه یک ‘انصراف’, سیاست برای مشتریان خود از مالی غیر بانکی شرکت (NBFCs). ‘انصراف’ سیاست به معنی توقف ارائه شد به طور پیش فرض به وام گیرندگان و کسانی که مایل به بازپرداخت نیاز به تماس با بانک. “توقف به NBFCs در مورد-به-مورد پایه و اساس در نظر گرفته شده است توسط ما” Chadha گفت. NBFCs بسیار متنوع بودجه راه… بنابراین این بخش ممکن است مناسب ترین برای توقف,” او اضافه شده است.

اخبار مرتبط

NBFCs صورت نقدینگی چالش در کوتاه مدت به آنها مهلت قانونی ارائه به مشتریان خود را, اما بسیاری از وام بانک ها با توجه به درخواست خود را تنها در یک مورد-به-مورد. SBI رئیس Rajnish کومار روز جمعه گفته بود این بانک ادامه خواهد داد به اتخاذ انتخابی مورد روند گسترش مهلت قانونی به غیر از بانک وام دهندگان. بانک مرکزی هند روز جمعه اعلام کرده بود تمدید مهلت قانونی برای وام گیرندگان از سه ماه تا 31 اوت.

در یک سوال از نیاز افزایش سرمایه Sanjiv Chadha گفت: این بانک در حال حاضر با نزدیک شدن به هیئت مدیره برای افزایش سرمایه حتی قبل از Covid-19 بحران است. “بسیاری از سرمایه ما فکر کردیم که مورد نیاز خواهد بود برای رشد…در حال حاضر در این شرایط آن کاملا امکان پذیر است که نسبت به رشد ممکن است پایین آمدن کمی و ما نیاز به ساخت سرمایه بافر احتمالا…”

او همچنین به ذکر است که بانک خود را به خوبی سرمایه گذاری شده برای در حال حاضر و آنها نمی بینم هر امری نیاز به افزایش سرمایه برای چند ماه.”اگر ما به توالی کل سرمایه بالا بردن هر زمان که اتفاق می افتد آن است که بسیار ممکن است که اضافی tier 1 (AT1) اوراق قرضه ممکن است آمده تا برای اولین بار” Chadha گفت. RBI قبلا دستور داده به طور کامل بنویسید AT1 اوراق قرضه به ارزش 8,400 تومان کرور روپیه به ازای هر طرح بازسازی برای بله بانک. Sanjiv Chadha گفت: “ما تصور بازار ممکن است عادی سازی بعد از بله, بانک قسمت.”

“اکثر مشتریان معتقدند همه چیز باید شروع به بازگشت به حالت عادی از ماه سپتامبر و باقی مانده 30-40 ٪ در ماه دسامبر” Chadha گفت: به نقل داخلی ارزیابی از بانک. او گفت: افتتاح سفر هوایی است که یک حوزه آبخیز’ لحظه. “این بسیار بسیار قوی سیگنال از دولت و…است که آن را آماده برای برخی از اندازه گیری ریسک را به مطمئن شوید که اقتصاد در مسیر بازگشت,” او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de