7-بعد نهادی قرنطینه برای عودت از 6 معرض خطر متحده: کارناتاکا دولت

After the returnees test negative for the disease in pool testing, they will be sent for home quarantine for another seven days, it said.پس از عودت تست منفی برای این بیماری در استخر, تست آنها ارسال خواهد شد برای خانه قرنطینه برای یکی دیگر از هفت روز آن را گفت.

در کارناتاکا دولت در روز جمعه گفت: عودت از شش متحده با بالا COVID-19 caseload — Maharashtra, Gujarat, دهلی نو, Tamil Nadu, Rajasthan و Madhya Pradesh — نگه خواهد نهادی قرنطینه به مدت هفت روز.

پس از عودت تست منفی برای این بیماری در استخر, تست آنها ارسال خواهد شد برای خانه قرنطینه برای یکی دیگر از هفت روز آن را گفت.

اخبار مرتبط

عودت از دیگر شيوع کم متحده خواسته خواهد شد که به دنبال 14 روز از خانه قرنطینه با توجه به روش عملیاتی استاندارد (SOP) برای ورود افراد از کشورهای دیگر به کارناتاکا صادر شده توسط دولت در بخش بهداشت و درمان در اواخر شب جمعه.

این SOP اجازه می دهد تا صفحه اصلی قرنطینه برای زنان باردار و کودکان زیر سن 10, کسانی که در سن 80 و بالاتر و علاج بیماران همراه با یک اپراتور پس از آنها تست منفی است.

در موارد خاص مانند تجار و بازرگانان در آینده برای کار فوری این دوره قرنطینه لغو خواهد شد اگر آنها ارائه یک گزارش از یک ICMR تایید شده آزمایشگاهی نشان دادن آنها آزمایش منفی برای COVID-19 آن گفت.

این گزارش نباید بیش از دو روز از تاریخ سفر می کند.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de