97 تایید مرده 2 جان سالم به در پاکستان سقوط هواپیما در نزدیکی کراچی

کراچی, مارس 23

نود و هفت نفر کشته شدند و دو مسافر به طور معجزه آسایی جان سالم به در یک تصادف مرگبار پس از خطوط هوایی بین المللی پاکستان هواپیما با 99 مسافران در هیئت مدیره سقوط به یک پرجمعیت منطقه مسکونی در نزدیکی میدان هوائی بین المللی کراچی در اینجا گفته مقامات در روز شنبه.

پرواز PK-8303 از لاهور سقوط در جناح باغ در نزدیکی منطقه مستعمره مدل در Malir در روز جمعه بعد از ظهر ساعت قبل از فرود در کراچی گفتند. یازده نفر بر روی زمین زخمی شدند.

سند سلامت مقامات گفته اند که 97 نفر تایید شده اند مرده در حالی که دو جان سالم به در برد, سقوط, طلوع نیوز گزارش روز شنبه.

هر دو از بازماندگان در شرایط با ثبات و 19 قربانیان شناسایی شده اند این گزارش گفت:.

ایرباس A320 هواپیمای حامل ملی تا به حال 91 مسافر و خدمه از هشت.

یک سوم شخص است که قبلا شناخته شده به عنوان یک بازمانده از هواپیما شد و بعد از تایید به یکی از ساکنان منطقه ای که هواپیما سقوط کرد. او در میان 11 نفر که مجروح شدند و در هنگام سقوط هواپیما به منطقه مسکونی آسیب رساندن به چندین خانه در این گزارش اضافه شده است.

Meeran یوسف رسانه های هماهنگ برای سند, وزیر بهداشت گفت که اکثریت مجروح شده بودند که آن زمان برای نماز جمعه زمانی که تصادف رخ داده است. او اضافه کرد که تمام ساکنان آسیب دیده بودند در شرایط با ثبات است.

سند وزیر بهداشت Azra Pechuho وجود دارد گفت: دو تن از بازماندگان از جمله رئیس کل بانک مرکزی پنجاب ظفر مسعود. او به مادرش به او اطلاع خود را به خوبی بودن.

فیصل Edhi از Edhi رفاه اعتماد گفت که حدود 25 تا 30 ساکنان خانه که آسیب دیده بودند با هواپیما نیز به بیمارستان منتقل و عمدتا با زخم سوختگی.

روی بال هواپیما هنگام سقوط-فرود آمار خانه های مسکونی مستعمره قبل از توفنده.

“حداقل 25 خانه ها شده و آسیب دیده در این حادثه” Edhi گفت.

با توجه به PIA رسمی کاپیتان مطلع کنترل ترافیک هوایی است که او با داشتن مشکلات با دنده فرود قبل از اینکه این هواپیما از رادار ناپدید شد.

علت سقوط هنوز به تایید شود. PIA اجرایی هوایی معاون مارشال Arshad ملک گفت: خلبان گفته بود کنترل ترافیک که هواپیما دچار “مشکلات فنی”.

هواپیما برای فرود آمد اما فقط قبل از این که خلبان گفت که او قرار بود برای رفتن در اطراف. در حالی که آینده برای یک لحظه فرود آن توسعه یافته و برخی از مشکلات و سقوط کرد.

“علت واقعی بدبختی شناخته خواهد شد پس از پرس و جو خواهد شد که آزاد و عادلانه و از آن خواهد شد ارائه شده به رسانه ها,” او گفت:.

ملک گفت که کل این عملیات را دو تا سه روز کامل.

پاکستان راه اندازی چهار عضو هیئت تحقیق به دانستن علت این تصادف.

هیئت مدیره خواسته شده است برای تکمیل این کاوشگر در کوتاه ترین زمان ممکن با توجه به رسمی اطلاع رسانی توسط حمل و نقل هوایی بخش از دولت است.

پرواز بود که از لاهور به کراچی پس از سازمان هواپیمایی کشوری (CAA) محدود مجاز از سرگیری پروازهای داخلی آخرین شنبه هفته بعد از مستند با توجه به محدودیت های مسافرتی مرتبط با COVID-19 شیوع.

این اولین بار است که عمده سقوط هواپیما در پاکستان پس از دسامبر 7, 2016 زمانی که یک PIA ATR-42 هواپیما از چترال به اسلام آباد سقوط کرد میدوی. تصادف جان تمام 48 مسافر و خدمه. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de