عوامی لیگ راه اندازی کمپین آنلاین در برابر COVID-19 به وقوع درگیری بر

گذشته از ساختمان آگاهی حزب حاکم در تلاش است تا به ارائه اطلاعات دقیق در مورد این بیماری برای مقابله با گسترش اطلاعات غلط در حالی که انجام کمک برنامه های آنلاین از طریق وب سایت رسمی خود و Facebook صفحه.

عوامی لیگ و سازمان های وابسته آن نیز رفتن درب به درب تحویل کمک ها بر اساس درخواست های آنلاین ساخته شده است.

آن را نیز به طور فعال مبارزه با ‘infodemic’ یک اصطلاح مورد استفاده توسط سازمان بهداشت جهانی برای توصیف فراوانی از اطلاعات غلط و یا خبر جعلی’ در این بیماری با توجه به تحقیقات خود wing, مرکز تحقیقات و اطلاعات (CRI).

“ما شروع به در حال اجرا برنامه های آگاهی پس از همه گیر ضربه زدن به کشور و منتشر دستورات دولت, سلامت و بهداشت, بخشنامه همراه با اطلاعات در مورد خدمات اورژانس برای کمک به شهروندان” Tanmoy احمد هماهنگی مهندس CRI گفت: bdnews24.com.

“ما در حال انتشار اخبار و اطلاعات در مورد طرح های دولت و کمک کار انجام شده توسط عوامی لیگ به نگه داشتن روحیه مردم بالا است.”

عوامی لیگ و دبیر کل Obaidul Quader تشکر این وب سایت و تیم CRI برای اجرای مجازی برنامه های میان coronavirus بحران است.

“نمایندگان محلی و عوامی لیگ رهبران و فعالان می توانید با ارسال عکس های خود را در تلاش های امدادی و دیگر خبری از مردمی از طریق ایمیل به [email protected] او گفت:” در یک پیام ویدئویی.

این حزب همچنین به طور منظم به برگزاری مجازی, بحث, برنامه, ‘فراتر از همه گیر’ با تمرکز بر بنگلادش توسعه اقتصادی و اجتماعی ایستاده در حال حاضر و پس از همه گیر بار.

“ما می خواهیم به کار با تمرکز بر نظر همه است و منعکس شده در این برنامه گفت:” نخست وزیر دستیار ویژه وکیل مدافع شاه علی فرهاد که در میانه های برنامه است.

“شما خواهید دید ارشد رهبران عوامی لیگ سیاستگذاران کارشناسان و دانشگاهیان و داوطلبان کارآفرینان جوان و بسیاری دیگر شرکت کننده در بحث.”

لازم است برای سیاست گذاران و سایر ذینفعان به دیدار بارها و بارها زمانی که کشور درگیر یک بحران است اما ممکن است در شرایط حاضر و فرهاد اشاره کرد.

“این است که در حال حاضر اثبات شده در سراسر جهان است که چنین مجازی برنامه ها موثر هستند,” او گفت:.

حداقل 455 پست های به اشتراک گذاشته شد از لیگ عوامی وب سایت و Facebook صفحه همانطور که از دوشنبه شب در, یک پیشنهاد برای جلوگیری از اطلاعات غلط در coronavirus.

اطلاعات در coronavirus این “بایدها و نبایدها” و دولت سفارشات ارسال شده در official Facebook page of عوامی لیگ می رسد 92.7 میلیون نفر سخن گفته است.

این حزب نیز آپلود آگاهی-ساختمان ویدئوها به آن Facebook صفحه و کانال یوتیوب سپردن یک ترکیب 14.2 میلیون بازدید تا سهشنبه شب.

حداقل 667 گزارش های خبری مربوط به عوامی لیگ Chhatra لیگ Jubo لیگ و دیگر آن مرتبط سازمان’ امداد تلاش های منتشر شده در, حزب, وب سایت رسمی.

رسول ربات اضافه شده به لیگ عوامی در Facebook صفحه پاسخ به سوالات متداول و 45,686 افراد درگیر با آن است. ربات سرویس به روی همه باز است.

دو لیست پخش با 68 فیلم با عنوان “کمک به مردم مضطرب در طول COVID 19 بحران’ ایجاد شده اند را در کانال یوتیوب.

به تعامل با نسل جوان دو جریان زندگی می کنند از فراتر از همه گیر سری چیده شده بودند در Facebook صفحه.

نشان می دهد زنده با عنوان “آگاهی برای جلوگیری از coronavirus بیماری همه گیر” و “کمک های انسان دوستانه در طول coronavirus بحران” که جریان در 15 مه و مه 19 به ترتيب تماشا 578,000 مردم با بررسی مثبت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de