بنگلادش راه اندازی ‘مواد غذایی برای ملت’, بازار دیجیتال برای اتصال به کشاورزان و مصرف کنندگان

تلفن همراه-رابط کاربری دوستانه با هدف جمع آوری محصولات کشاورزی به طور مستقیم از کشاورزان برای اطمینان از قیمت عادلانه و تقاضا-محور توزیع این محصولات.

این پلت فرم را کمک به کشاورزان و مصرف کنندگان کاهش خطر ابتلا به عفونت و سایر مشکلات آنها در بازارهای وزیر کشاورزی محمد Abdur Razzaque گفت: پس از راه اندازی بازار آنلاین در یک مجازی کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه.

“وقوع است مختل حمل و نقل و بازاریابی محصولات کشاورزی و سبزیجات و میوه های فصلی. کشاورزان با مشکلات فروش محصولات خود را در زمان و گاهی اوقات آنها را در یک قیمت عادلانه است. این ابتکار با هدف سهولت فرآیند تحویل مواد غذایی زنجیره ای” وزیر گفت.

او انتظار می رود این حرکت برای کمک به مقابله با چالش های جدید در مدیریت و توزیع مواد غذایی و محصولات کشاورزی در طول بحران.

“این کفش پلت فرم های دیجیتال را ایجاد پل ارتباطی بین کشاورزان و همه مربوط به توزیع کنندگان و مصرف کنندگان” وزیر فناوری اطلاعات و ارتباطات Zunaid احمد Palak گفت.

او امیدوار است این طرح نقش مهمی در نوسازی, تجاری و حمل و نقل در بنگلادش بخش کشاورزی.

کشاورزان قادر خواهد بود به فروش محصولات خود با استفاده از پلت فرم اتحادیه در سطح مراکز در هر منطقه. حدود 12000 داوطلبان در حال کار با پلت فرم برای توزیع محصولات با خیال راحت Palak گفت.

این پلت فرم استفاده می شود برای فروش و یا تبلیغ محصولات کشاورزی به صورت رایگان, مقامات گفت.

کشاورزان و تجار صاحبان انبار و توزیع کنندگان و نهادی مصرف کنندگان در دسترس خواهد بود در رابط با تشکر از شبکه ای از پلت فرم تجارت الکترونیک ‘Ekshop’.

آنها می توانند با بررسی قیمت و کیفیت با کسانی که از دیگر کشاورزان بر روی پلت فرم بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de