بانک ها می توانید کسب درآمد بیشتر با پرداخت دیجیتال; نیاز به انجام این کار به شلیک کردن درآمد

banks, digital payment, real-time payment, bank revenuesمحصولات و خدمات جدید دارای پتانسیل برای ایجاد جریان درآمد جدید و برای کمک به بانک ها و دیگر بازیکنان متوجه بازگشت سرمایه گذاری انجام شده در پرداخت سریع تر از سیستم های.

همگرایی واقعی-زمان پرداخت و باز بانکی – دو تا از روندهای کلیدی است که باید به شکل جهانی خدمات مالی صنعت در سال های اخیر – دارای وعده برای مصرف کنندگان و بانک ها که آنها خدمت می کنند. اما در حالی که اکثر مکالمات در اطراف ساختمان جدید سیستم پرداخت شده است در درجه اول با تمرکز بر سرعت آن است که به همان اندازه مهم است که به در نظر گرفتن چگونه به کسب درآمد از این سیستم های جدید. در نهایت محصولات و خدمات جدید—در هر دو مصرف کننده و شرکت های بزرگ پرداخت—دارای پتانسیل برای ایجاد جریان درآمد جدید و برای کمک به بانک ها و دیگر بازیکنان متوجه بازگشت سرمایه گذاری انجام شده در پرداخت سریع تر از سیستم های.

اتحادیه املاک-زمان پرداخت و باز بانکی نیز ایجاد مجموعهای از فرصت های فراتر از پرداخت برای بانک ها به ارائه محصولات جدید و خدمات به مصرف کنندگان از جمله در زمینه سرمایه گذاری و مدیریت مالی.
مصرف کنندگان بهره مندی از راحتی و بیشتر بدون درز پرداخت تجربه است که آنها را تشویق به در نظر گرفتن جدید خدمات مالی و تامین کنندگان. از سوی دیگر بانک ها می تواند به کاهش هزینه های خود را از طریق اتوماسیون و اطمینان از اولین تماس با جدیدتر چشم انداز ساخت آن را به یک وضعیت مطلوب برای هر دو طرف.

اخبار مرتبط

چگونه می توان داده های جمع آوری شده در این سرویس از این شخصی خدمات ؟ با باز بانکداری شخص ثالث شرکای مانند گوگل پرداخت (در صورت انتخاب) منبع دیگری از اطلاعات برای بانک ها که در آن یک API (Application Programming Interface) کمک می کند تا ساخت کامل تر مشخصات مشتری. بانک ها ممکن است داده های مشتری از داخلی یا خارجی پلت فرم و می توانید با استفاده از آن داده ها به صلیب فروش محصولات دیگر ایجاد tailormade شخصی ارائه می دهد و بیشتر.

بانک ها قادر به تولید جریان اضافی از درآمد از طریق صلیب فروش فرصت های بیشتر به راحتی ارائه سفارشی به مشتریان ارائه می دهد بر اساس مشخصات خود را. نتیجه می تواند به بهبود نرخ بهره وام های شخصی ارائه وام بر اساس عادات خرید و درآمد, پیشنهاد سرمایه گذاری به استفاده از پول نقد بیش از حد و یا به سادگی راحت تر روزمره پرداخت. در پاسخ به یک مشتری با ارائه وام را می توان برش از روز را به دقیقه صرف.

از سوی دیگر اگر چه آن را سخت تر به monetise P2P (peer-to-peer) پرداخت فوری انجام خواهد شد بنابراین فعال کردن بانک ها برای ارائه خدمات جدید به مشتریان شرکت های بزرگ و هزینه ای را که برای عملکرد. و در مورد کسب و کار برای بانکداری خرده فروشی? آن را حفظ مشتریان موجود و دستیابی به امکانات جدید از طریق هم خود و یا شخص ثالث کانال

به درو مزایای کامل از کسب درآمد فرصت های ارائه شده توسط همگرایی باز بانکی با زمان واقعی پرداخت و موسسات مالی باید انعطاف تمرکز بر کاهش اصطکاک از طریق طراحی بدون درز تجربه مشتری و راحتی و در دسترس است. ساختمان کارآمد زیرساخت پرداخت از بیشترین اهمیت برای موفقیت اما بانک ها نیاز به ساخت قوی جلویی توسعه محصول قابلیت دریافت بیشتر از سیستم جدید است. اگر آنها سرمایه گذاری در پرداخت سریع تر به ارمغان بیاورد مورد نظر را برمی گرداند.

بانک ها نیز می تواند نگاه در همکاری با fintech که باز می شود درآمد جدید راههای برای آنها. این رویکرد اجازه می دهد تا fintechs به ادامه تمرکز بر تجربه کاربر بدون درز در حالی که بانک ها می تواند به دست آوردن مشتریان جدید است. ظهور باز بانکی می تواند ارائه مزایای متعددی در مورد یک همکاری بین بانک ها و fintech. اولا بانک ها قادر به دست آوردن مشتریان جدید در هزینه بسیار پایین تر که همچنین افزایش سهم بازار خود را. همچنین ایجاد کراس-فروش فرصت های عنوان شده در بالا. در نهایت اکثر fintechs امروز باید یک درآمد اضافی از طریق کانال داده ها و یا اعطای وام رو بانک ها که کراوات با fintech همکاران برای یک وام می تواند خود را بهینه سازی مدل درآمد.

دیجیتالی و افزایش تجارت تلفن همراه بدون شک رفتن به تاثیر بر موجود جریان درآمد بانک ها در کشور ما است. همراه با انتظارات مصرف کنندگان که به طور مداوم رو به افزایش راههای جدید باز خواهد شد تا برای بانک ها برای افزایش مشتری دخالت و آنها را داد و ستد و حتی بیشتر بر روی سیستم عامل خود را به عنوان به طور کلی حجم معامله افزایش یابد. در به طور مداوم در حال تحول پرداخت اکوسیستم باز بانکداری و پرداخت دو روی یک سکه هستند: آنها بخشی از یک تحول بزرگتر در چه بانکی انجام شده است امروز. در حالی که بانک ها در حال حاضر یک چک لیست از داس و بسیاری از رقابت اولویت capitalising در این همگرایی وعده برای باز کردن یک دنیای جدید رو بطور کامل از فرصت ها است.

Somya Patnaik ارشد مدیر محصول در زمان واقعی پرداخت ACI در سراسر جهان است. گلزنی نویسنده شخصی است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de