برزیل جدید کانون با 20K مرگ و میر

Rio De Janerio/Moscow, مارس 22

گسترش Covid-19 در امریکا لاتین و روسیه ادامه دارد با هزاران نفر مورد جدید و مرگ و میر گزارش شده از جدید epicentres از این بیماری همه گیر.

برزیل باقی مانده کانون شیوع بیماری در آمریکای لاتین به عنوان coronavirus مرگ و میر در کشور پیشی گرفته 20,000 روز پنج شنبه پس از یک رکورد تعداد مرگ و میر در یک دوره 24 ساعته وزارت بهداشت گفت. بالاترین یک روز تلفات 1,188 در روز پنج شنبه تحت فشار قرار دادند به طور کلی مرگ, شمارش به 20,047.

برزیل در حال حاضر ثبت بیش از 3,12,074 موارد با کارشناسان گفت: عدم به معنی آزمایش ارقام واقعی احتمالا بسیار بالاتر است.

با منحنی آن از عفونت و مرگ و میر افزایش شدت این کشور از 210 میلیون دلار در رتبه سوم جهان از نظر تعداد موارد پشت سر ایالات متحده و روسیه است.

مرگ و میر — ششم بالاترین در سراسر جهان — دو برابر شده فقط 11 روز, با توجه به وزارت اطلاعات. با وجود نگرانی از گسترش این بیماری راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro روز پنج شنبه ادامه تماس های خود را به قراضه مستند اقدامات لازم برای احیای این کشور را اقتصاد ضعیف.

روسیه هم گزارش بالاترین روزانه سنبله در coronavirus مرگ و میر در روز جمعه به مقامات بهداشت ثبت نام 150 نفر از مرگ در 24 ساعت گذشته در آوردن این کشور تلفات به 3,249. روسیه نسبتا پایین مرگ و مير مطرح است ابرو در غرب با برخی از نشان می دهد که دولت این کشور ممکن است تحت گزارش ویروس های مربوط به مرگ و میر و دستکاری آمار. — سازمان

درهم مساجد به بسته ماندن برای نماز عید

دبی: مساجد بسته باقی خواهد ماند برای نماز در عید فطر, جشنواره, عربستان و امارات متحده عربی مقامات گفت: روز جمعه با دعوت مردم به رعایت دستورالعمل های ایمنی برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. عید ممکن است سقوط در روز شنبه و یا یکشنبه در منطقه خلیج فارس. عربستان اسلامی وزیر امور عبداللطیف آل شیخ به دستورالعمل نیست که نماز عید در مساجد عربستان تلویزیون دولتی به نقل از او عنوان کرد و گفت. در ماه رمضان نماز بدون نمازگزاران برگزار شد ائمه معصومین (ع) در دو مسجد مقدس مکه و مدینه در غرب عربستان.

مالزی ساعت در قرنطینه

کوالالامپور: نخست وزیر مالزی Muhyiddin یاسین را قرنطینه برای 14 روز پس از یک افسر که با حضور در یک جلسه با او در این هفته آزمایش مثبت برای جدید coronavirus دفتر نخست وزیری در بیانیه ای گفت: در روز جمعه. Muhyiddin آزمایش منفی اما “همه اعضای جلسه دستور داده شده است به انجام غربالگری و 14 روز’ خانه قرنطینه”, این بیانیه اضافه شده است.

بریتانیا سخت هنجارهای برای مسافران بین المللی

لندن: دولت بریتانیا تنظیم شده است به پرده سختی روش های جدید بعد از آن در روز جمعه برای مسافران بین المللی به کشور به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس مستند است که به تدریج کاسته و از جمله 14 روز اجباری قرنطينه و ممکن است جریمه برای نقض. تحت برنامه های مقامات بهداشت خواهد بود قادر به انجام چک نقطه اطمینان مردم با رعایت آنها خود انزوا در تعیین آدرس و تحمیل 1000 پوند جریمه بر کسی شکستن قرنطینه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de