چین همچنان به افزایش حضور نظامی در امتداد لاک زدن, فرمانده ارتش سراسیمه به بررسی وضعیت

India has made it clear that not once has its troops transgressed on the Chinese side. (Representative image)هند روشن ساخته است که پس از آن نیروهای ستم بر طرف چینی. (تصویر نماینده)

در میان رشد تنش بین هند و چین, هند, فرمانده ارتش ژنرال MM Naravane با عجله به لاداخ در روز جمعه به بررسی وضعیت وجود دارد و به جریان شمالی و فرمانده ارتش Lt Gen یکا جوشی و 14 فرمانده سپاه Lt Gen Harinder سینگ. او در جریان این فرماندهان در مراحل گرفته شده برای مقابله با چینی تجاوز و در این وضعیت در طول لاک است که زمان برای چند هفته در حال حاضر. “این اولین بار است که سطح بالایی از سفر رئیس پس از تشدید تنش بین نیروهای نظامی دو کشور باشد.”

هر چند بحث بین دو کشور هم در سطح دیپلماتیک و همچنین به عنوان نظامی سطح در دهلی نو و پکن در حال رفتن, شده است وجود دارد هیچ راه حل و در عین حال و در صورت آف ادامه خواهد داد.

اخبار مرتبط

آنچه تا کنون اتفاق افتاده است?

از آنجا که تنش ها را افزایش داده اند در امتداد خط کنترل واقعی (لاک) با ارتش های دو کشور منتقل شده اند نیروهای خود و دارایی های نظامی در این مناطق به جلو اما با سرزمین های خود را.

نیروهای نظامی در هر دو طرف باقی می ماند در حالت آماده باش بالا.

هند روشن ساخته است که پس از آن نیروهای ستم بر طرف چینی. و همچنین اظهار داشت که گشت زنی توسط سربازان ارتش هند بهبود یافته است. اما مردم چین ارتش آزادی (PLA) شده است هل دادن و تنه زدن و سنگ pelting در هند نیروهای نظامی و نیز مانع گشت.

به عنوان گزارش شده است کارشناسان در این منطقه و همچنین کسانی که از نزدیک نظارت بر Ladakh منطقه اعلام کرده اند که “این حوادث اتفاق می افتد به خصوص در فصل تابستان است. هر دو طرف در حال صحبت کردن است. هر طرف خود را ادراک در مورد لاک. وضعیت فعلی خواهد بود و تحت کنترل به زودی.”

استقرار نیروهای نظامی افزایش یافته است توسط هر دو طرف و این منجر به `stand-off ” در سه مکان مختلف. با این حال در چین بوده است و تهاجمی تر قرار داده است تا بیش از 80 چادر در Galwan دره و همچنین قایق با PLA پرسنل که در حال مسلح در Pangong Tso دریاچه. آنها همچنین هلیکوپتر برای نظارت هوایی.

برای جلوگیری از این کار از مرز جاده های سازمان (BRO) به طرف چین نیز در تعداد زیادی از مرز دفاع از نظام (BDR) نیروهای نظامی و ارسال آنها را به همراه لاک. تنش در هر دو طرف ایجاد شده است به عنوان طرف چینی بوده و افزایش اعتراضات به ساخت و ساز کار می کنند با فرض همراه لاک در سمت هند. فرض شده است بسیار به طور فعال تخمگذار جاده ها و پل ها که در حال اتصال Shyok-DBO جاده ها است. این ساخته شد در سال گذشته به اتصال این مناطق به جلو.

چرا تنش ؟

بانک مرکزی Pangong Tso دریاچه مانند نخل و دارای 8 تحمیل. این شناخته شده به عنوان `انگشتان’ به صورت demarcating خاک. با توجه به هند لاک شروع می شود از انگشت 8 و اصرار آن شروع می شود از انگشت 2.

و چینی ساخته شده اند مسدود کردن نقاط در انگشت 2.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de