COVID-19: برزیل پیشی روسیه شمارش با 3,30,000 تایید موارد

Rio De Janeiro, مارس 23

برزیل گزارش داد بیش از 3,30,000 موارد تایید شده از رمان coronavirus از جمعه بیش روسیه برای تبدیل شدن این کشور با دوم بیشترین تعداد عفونت های پشت تنها ما با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

برزیل وزارت بهداشت گفت: جمعه وجود دارد 3,30,890 تایید COVID-19 موارد است.

در آمریکای لاتین نیز ثبت بیش از 21,000 مرگ و میر هر چند کارشناسان بر این باورند که اعداد واقعی هستند بالاتر است.

برزیل گزارش 1,001 مرگ و میر بیش از گذشته 24 ساعت آوردن آن مجموع تلفات به بیش از 21,000. آن است که سخت ترین ضربه ملت در آمریکای لاتین است.

خبر آمد که ایالات و شهرستانها در سراسر برزیل بحث که آیا برای نرم کردن اقدامات محدود کننده معرفی شده برای محدود کردن گسترش ویروس و یا اجرای سختگیرانه تر مستندات.

در حالی که شهردار ریو دو ژانیرو گفت: او می خواهد به تدریج بازگشایی غیر ضروری مغازه ها در چند روز آینده, روزنامه, Folha de S. Paulo روز جمعه گزارش داد که سائو پائولو شد reevaluating خود را قبلا اعلام کرد قصد دارد برای بازگشایی تجارت و به جای آن ممکن است وارد lockdown.

یک موجی coronavirus است ravaging بخش هایی از آمریکای لاتین و تنظیم پرونده برای موارد و مرگ و میر جمعه در برخی از کشورها در جهان بیشترین نابرابر منطقه حتی به عنوان همه گیر مارس کاهش می یابد و در بسیاری از اروپا و آسیا و ایالات متحده است.

آمریکای لاتین دو تا از بزرگترین کشورهای — مکزیک و برزیل — گزارش تعداد بی سابقه ای از عفونت و مرگ و میر تقریبا هر روز این هفته با دامن زدن انتقاد از رئیس جمهور که باید آهسته راه می رفت خاموش شدن ناگهانی در تلاش برای محدود کردن آسیب های اقتصادی. — AP

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de