COVID-19: بحران PM بوریس جانسون قصد دارد به مقیاس Huawei نقش در انگلستان 5G شبکه می گوید گزارش

Boris Johnso, Huawei, Huawei 5G, London, Chinese telecom, china, Britain 5G network, coronavirus outbreak, telecom network, US, espionage, spying, Donald Trump, G7 summit, bilateral trade deal, Brexit, Conservative Party, COVID-19, coronavirus, Downing Street نمایندگان مجلس در انگلستان نخست وزیر خود حزب محافظه کار را یافت تا در برابر اتهام Huawei دخالت.

نخست وزیر بوریس جانسون قصد دارد به منظور کاهش چینی غول مخابراتی Huawei دخالت در بریتانیا 5G شبکه در پی شیوع کروناویروس, با توجه به رسانه های انگلستان گزارش روز شنبه.

به گفته ‘دیلی تلگراف’ Johnson دستور مقامات به تدوین برنامه ای است که ببینید چین دخالت در بریتانیا به روز رسانی شبکه های مخابراتی کوچک را به صفر توسط 2023.

اخبار مرتبط

“او هنوز هم می خواهد یک رابطه با چین اما Huawei معامله در حال رفتن به طور قابل توجهی کوچک برگشت. مقامات دستور داده شده است به آمده تا با یک طرح برای کاهش Huawei دخالت به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” این روزنامه به نقل از یک “نیز قرار داده شده” ،

“او شده است و بسیاری از soundings از خود نمایندگان مجلس به این موضوع و سهام خود را در نگرانی های جدی. معامله زده بود قبل از همه گیر ضربه اما coronavirus همه چیز تغییر کرده است” این منبع گفت.

این حرکت به دنبال یک موضع سختی گرفته شده توسط ما در برابر چین بیش از جاسوسی نگرانی های مربوط به دخالت خود در شبکه 5G. جانسون است که به دلیل دیدار با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه آینده برای G7 نشست با بریتانیا امیدوار به مقیاس مذاکرات بیش از یک تجارت دو جانبه در مقابله پی Brexit.

نمایندگان مجلس در انگلستان نخست وزیر خود حزب محافظه کار را یافت تا در برابر اتهام Huawei دخالت یک جنبش است که به سرعت جمع آوری زیر چین اقدامات در طول coronavirus بحران است.

خیابان داونینگ کاهش یافته است به نظر در گزارش اما جانسون پرچم برخی از اقدامات جدید در این نسخهها کار برای حفاظت از انگلیسی تکنولوژی در پی coronavirus در مجلس عوام در اوایل این هفته.

“ما قطعا آوردن به جلو اقدامات لازم برای اطمینان حاصل شود که ما برای محافظت پایه فن آوری و… شما با شنیدن یک مقدار زیادی بیشتر در مورد که در چند هفته آینده,” او گفت:.

گزارش های بعد پدید آمده است که جانسون می خواهد بریتانیا به بیشتر خودکفا و کمتر متکی به چین برای لوازم و کالا.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de