Covid-19 اثر: زمان برای ساخته شده در هند-تگ برای رفتن جهانی

چین و دست زدن به آن ویروس نهفته اقتصاد جهانی شدن سوخت خشم در پایتختهای جهان و flamed ضد چینی مبارزات. وابسته به ساخته شده در چین کالا و مواد خام کشورهای جهان بیش از امروز تجدید نظر در روابط تجاری با این کشور است. هند نه تنها لغو سفارشات برای ‘نادرست’ rapid test, کیت آن تجدید نظر سرمایه گذاری مستقیم خارجی, سیاست برای جلوگیری از ‘فرصت طلب تصاحب یا خریداری از شرکت های هندی با هدف چین است. تعجب آور نیست با توجه به نحوه هندی مارک های مانند Paytm Ola, BigBasket, Byju و دیگران به شدت با تکیه بر میلیاردها دلار از سرمایه گذاران.

اخبار مرتبط

حس مشترک دیکته جهان نگاهی به جایگزین هاب از تولید و منابع. در حالی که ممکن است بلافاصله کشورها مانند هند می تواند گام تا به چالش.

این Atmanirbhar بهارات طرح می تواند بسیار مورد نیاز fillip به این کشور را مختل عملیات کسب و کار ترویج را در هند تولید تشویق جایگزینی واردات پایین-فن آوری کالا از کشورهای دیگر به ویژه چین و تشویق تولید محلی در قیمت های پایین تر.

تومان 20-لاخ-کرور بسته محرک اقتصادی اعلام شده توسط دولت با تمرکز بر معافیت های مالیاتی برای کسب و کارهای کوچک و همچنین مشوق هایی برای تولید داخلی. تومان 3-لاخ-کرور وثیقه آزاد کمک دست به MSMEs کمک خواهد کرد که خم کردن عملیات خود را. این حرکت می تواند کمک به بازیابی هند کارخانه خروجی آن کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در ماه مارس با شاخص تولید صنعتی پیمانکاری 16.7%. بخش تولید خروجی کاهش یافت 20 ٪ در ماه مارس در حالی که تولید برق کاهش تقریبا 7% طبق اطلاعات. همه دسته از صنایع تولیدی نشان داد یک انقباض در تولید در ماه مارس با بدترین آسیب دیده بودن خودرو (کاهش 50٪) و کامپیوتر و محصولات الکترونیکی بخش (کاهش یافت و تقریبا 42 درصد).

ضد چین pro-هند
چین شده است در حال رشد و نفوذ در دیگر اقتصادهای در حال توسعه از طریق سرمایه گذاری و ایده های. عملا هر خانواده—از دستگاه های الکترونیکی خانگی محصول یا لوازم خانگي مصرف کننده—مصرف چین-تولید محصولات. آن سرمایه گذار-سیاست دوستانه و یا کارآمد پایه تولید کشور شروع به اصلاح اقتصاد خود را در سال 1978 و رشد تولید ناخالص داخلی به طور متوسط حدود 10% در سال است.

به عنوان بزرگترین تامین کننده به بزرگترین خرده فروشان در سراسر جهان, بانک جهانی 2018 داده ها نشان می دهد چین در سال 2018 به حال $14 تریلیون دلار رشد تولید ناخالص داخلی بود که یک افزایش بیش از 2 تریلیون دلار در مقایسه با سال 2017. اما همه این ها می تواند تغییر کند. “امروز یک نوع جنون ترس قابل مشاهده است به عنوان محموله شده اند اجازه ورود به بنادر. چین کشاورزی و اقلام مصرفی مانند چای باغبانی و پرورش گل می تواند دیدن یک سقوط. بنابراین سرمایه گذاری در فرآوری مواد غذایی بخش می تواند یک فرصت بزرگ برای هند به عنوان تجارت می تواند حرکت در خارج از چین می گوید:” آجی Sahai مدیر کل و مدیر عامل فدراسیون سازمان صادرات هند.

هند تولید ناخالص داخلی رشد خواهد کرد در 1.9% در FY2021 ساخت آن تنها دیگر عمده اقتصاد در کنار چین برآورد به رشد است. تعداد زیادی از رشد آن می تواند یک نتیجه از یک پست-Covid جهان با ضد چین شدند. کارشناسان احساس می کنید که اقتصاد جهانی می تواند به خروج از رکود نسبت به پایان سال تنها در صورتی تامین سمت محدودیت سهولت و تقاضا زنده. Biswajit دهار استاد مرکز مطالعات اقتصادی و برنامه ریزی دانشکده علوم اجتماعی JNU, دهلی نو می گوید: “چین آماده است به دوباره بجای اول برگشتن سریعتر از برخی از آن G20 همسالان و بقیه جهان ممکن است چاره ای به جز ادامه به تعامل با پکن به دلیل توانایی خود را برای عرضه است.

تا زمانی که چین قادر به نگه داشتن قیمت محصولات خود را کم و تولید در حجم آن را ادامه خواهد داد برای فروش در بازارهای جهانی است. فقط زمان خواهد شد بگویید که چگونه آمریکا و بقیه کشورهای پیشرفته, پاسخگویی به چین در پست Covid فاز.” به عنوان مثال تولید کنندگان چینی به حساب 70 درصد از خارج کالا. اگر ایالات متحده-چین را مختل زنجیره تامین با ما می توانید به دنبال جایگزین در هزینه های پایین تولید مناطق مانند بنگلادش و تایلند و فیلیپین.

شرکت های جهانی که رونق در بهره وری و هزینه های پایین تولید چینی هستند به احتمال زیاد به حرکت خود پایه پس از Covid-19. کره جنوبی و شرکت های ژاپنی را evinced علاقه به مهاجرت به سمت تولید منجر اقتصاد مانند هند و ویتنام و تایلند است. کامبوج و اندونزی و بنگلادش را بالا برده بازی خود را به عنوان مناسب ساخت هاب. ویتنام سرمایه گذاری در زیرساخت های حمل و نقل و مناطق ویژه اقتصادی به ارائه کنندگان دسترسی به آسه آن منطقه تجارت آزاد و ترجیحی تجارت پیمان با کشورهای سراسر آسیا و اروپا و آمریکا.

دهار می گوید که در تمام این مناطق یکی از کلیدی ترین عوامل رانندگی برای تحول صنعتی است که توسعه صنعتی خوشه جغرافیایی متراکم از شرکت ها و مراکز تولید دیده می شود به عنوان یک راه حل عملی برای رشد اقتصادی است.

به عنوان در ایالات متحده-هند استراتژیک و همکاری فروم 200 شرکت آمریکایی در حال حاضر به دنبال حرکت خود را به پایگاه تولید از چین به هند در اواسط 2019. این می تواند سرعت بخشیدن به پست-Covid. حدود 100 شرکت های ایالات متحده ممکن است تغییر پایه به اوتار پرادش از چین در میان آنها مسترکارت. یو پی اس و Fredix نشان داد علاقه به سرمایه گذاری در جور فرودگاه در حال توسعه لجستيک مراکز. بوستون علمی قصد دارد برای راه اندازی تجهیزات پزشکی طرح است.

به عنوان تا به بیش از 90 لاخ MSMEs و ماهر در کار دولت می تواند در میان frontrunners در مسیر رشد. Casa Everz Gmbh صاحب آلمان-بر اساس سالم و کفش با نام تجاری فون Wellx خواهد بود تغییر کل آن کفش تولید بیش از سه میلیون جفت در سال در چین به هند با سرمایه گذاری اولیه از 110 تومان کرور روپیه به ازای هر یک مقام رسمی از شرکت دارنده پروانه Iatric صنایع. جدید واحد تولیدی خواهد شد تا در اوتار پرادش از طریق همکاری با Iatric صنایع به عنوان بخشی از یک تفاهم با دولت به عنوان در هر PTI.

جایی که هند می تواند نمره
هند تلفن همراه و الکترونیک انجمن (ICEA) رئیس Pankaj Mohindroo می یابد عظیم فرصت در ساختمان هند به عنوان یک اضافی صادرات پایه و نه فقط یک تولید کننده برای بازار داخلی است. “وابستگی به یک جغرافیا و چین افزایش دستمزد مجبور جهانی زنجیره ارزش به دنبال مقصد دیگر. هند ساخته شده است آن صنعت تلفن همراه در درجه اول برای بازار داخلی با افزایش تولید در طول 2014-15 با گوشی های تلفن همراه به ارزش 18,900 تومان کرور روپیه افزایش یافته است که به 54,000 تومان کرور روپیه در 2015-16 به 90,000 تومان کرور روپیه در 2016-17 و طول Rs 2,10,000 کرور در 2019-20,” او می گوید.

بازار گوشی های هوشمند هند با پیشی گرفتن از آمریکا برای اولین بار تبدیل شدن به بزرگترین بازار گوشی های هوشمند در سطح جهان به 158 میلیون محموله در سال 2019 با 7% رشد سالیانه با توجه به قرابت پژوهش است. بازار بزرگ با توجه به گسترش مارک های چینی با قیمت گذاری تهاجمی و استراتژی تبلیغاتی. هر چند چین هنوز هم غالب است و باعث می شود تا برای حدود 70 درصد از بازار جهانی تلفن صادرات هند رو 15 درصد از این پای با ویتنام سریع در حال ظهور به عنوان یک بازیکن کلیدی با حدود 10% از جمله صادرات و با بازیکنان کلیدی مانند سامسونگ راه اندازی امکانات وجود دارد.

اما به عنوان در هر ICEA هند-صادرات الکترونیک—کنار گذاشتن گوشی های موبایل—باقی مانده اند بیشتر یا کمتر مسطح در حدود 5 میلیارد دلار از ابتدای دهه است. ویتنام صادرات افزایش نزدیک به 10 بار از $3.6 میلیارد دلار در سال 2010 به $34.5 میلیارد دلار در سال 2018 است. وزارت الکترونیک و فناوری اطلاعات (Meity) برنامه ریزی شده است به تازگی ابلاغ طرح به ارزش بیش از 48,000 تومان کرور روپیه برای ترویج الکترونیک, ساخت و تولید, به عنوان آن می خواهد به استفاده از این فرصت در ساخت هند یک جایگزین مناسب به چین است.

مارک های اصلی تعیین کرده اند تا خود را در تولید تجهیزات و برخی از شرکت های فرعی قرارداد تولید برای تولید قطعات الکترونیکی خدمات (EMS) شرکت های عامل از هند است. فن آوری های غول پیکر اپل برنامه ای برای تولید به 40 میلیارد دلار ارزش از گوشی های هوشمند در هند و حرکت تقریبا یک پنجم ظرفیت تولید خود را از چین به درو مزایای تولید جدید-مرتبط مشوق (PLI) طرح ارائه می دهد که یک 4-6% انگیزه ای برای تولید محلی است. به طور مشابه, تلفن همراه, بازیکن گدازه بین المللی تغییر خواهد کرد آن تولید و طراحی مرکز برای بازار صادرات از چین به هند در ظرف شش ماه. در واقع تهدید بهره در هند, آمریکا, رئیس جمهور تهمت و تهدید کرده است که با کف دست زدن مالیات بر شرکت هایی مانند اپل علاقه زیادی به تغییر تولید به هند است.

هند نیز با تجربه بالا سفارشی وظیفه (5-10%) بر واردات گوشی های تلفن همراه و قطعات آنها. شرکت های چینی مانند Xiaomi است که واردات محصولات از چین مجبور شدند برای ایجاد امکانات تولید در هند پس از دولت پیاده وظایف واردات. اما جدید هند سرمایه گذاری مستقیم خارجی قوانین آورده اند و ناامیدی به این بازیکن است.

به جهان چشم کشاورزی تولید از چین با احتیاط این است که هند می تواند نمره. به عنوان بخشی از Atmanirbhar طرح کشت و مشوق برای بخش کشاورزی و فعالیت های متفقین اعلام شده است که کمک خواهد کرد که در ساختمان زنجیره سرد و پس از برداشت و مدیریت زیرساخت ها است. این مرکز در ایجاد یک چارچوب قانونی را قادر خواهد ساخت که کشاورزان به تعامل با پردازنده های مجموعه بزرگ خرده فروشان و صادر کنندگان در نمایشگاه با شیوه ای. یک 10,000 تومان کرور روپیه طرح کمک خواهد کرد formalise میکرو شرکت مواد غذایی (MFEs). بودجه اختصاص داده شده است برای پروسس لبنیات گیاهی, کشت و زنبورداران.

هند یک صادر کننده بزرگ برنج و چای و گوشت و محصولات لبنی و عسل و باغی و محصولات ارگانیک که باید برای غلبه بر Covid چالش است. قبل از Covid مرکز شناسایی 21 محصولات کشاورزی از جمله عسل و سیب زمینی و انگور و سویا و بادام زمینی است که هند می تواند صادرات با استفاده از تجارت محدودیت در برابر کالاهای چینی.

Sahai می گوید: “پس از Covid کشورها به دنبال به سمت هند برای پردازش مواد غذایی دریایی در تولید گوشت و میوه و سبزیجات و چای و برنج و دیگر غلات به عنوان آنها نگران به واردات محصولات خوراکی از چین است. اصلاحیه در کالاهای اساسی عمل خواهد شد نه تنها فعال کردن قیمت بهتر تحقق برای کشاورزان در رابطه با روغن های خوراکی دانه های روغنی و حبوبات و پیاز و سیب زمینی و غلات و حبوبات, اما همچنین کمک به صادرکنندگان به انبار برای تحویل به موقع. هند است که تمام مجموعه به عنوان رهبر جهان در, دریایی, صادرات و زمان سقوط بسیار موقتی است.”

وقتی که می آید به منسوجات اما هند شده است و قادر به ایستادگی زمین خود در بازار صادرات است. در سال 2000 سهم خود را در صادرات جهانی از لباس بود 3%, در حالی که بنگلادش و ویتنام تا به حال نسبتا پایین سهام. اما در سال 2018 در حالی که بنگلادش و ویتنام افزایش یافته بود سهام خود را به 6.4 درصد و 6.2 درصد هند به اشتراک گذاری افزایش یافته و به تنها 5.8%.

کشورها به دنبال به سمت هند برای, دریایی, تولید, در میان چیزهای دیگر به عنوان آنها نگران به واردات آن از چین می گویند کارشناسان (بلومبرگ).

زمان گرفته شده به چین به جدید GST رژیم و تجدید نظر صادرات مشوق های در سال های گذشته به وضوح نهفته صادرات و اخیر کاهش جهانی تقاضا افزایش رقابت در بازارها است. طبق مراقبت از رتبه های 2019, هند پیش بینی شده است به از دست دادن سهم بازار به بنگلادش و ویتنام برای پوشاک readymade صادرات به اتحادیه اروپا به دلیل کاهش رقابت به عنوان بنگلادش است وظیفه-دسترسی رایگان به اتحادیه اروپا. هند صادرات پوشاک شامل عمدتا از پنبه پوشاک (51%) با مرد ساخته الیاف (MMF) حسابداری برای حدود 28 درصد. هند نیاز به تنوع بخشیدن به آن فیبر پایه به عنوان مصرف جهانی است متنوع و مرد دارای سهم بسیار بزرگتری نسبت به پنبه.

شورای توسعه صادرات پوشاک (AEPC) رئیس جمهور یک Sakthivel شناسایی اقدامات لازم برای افزایش صادرات پوشاک در هند است که پتانسیل عظیمی از بازارها مانند ژاپن و کره جنوبی. “تقاضا برای مرد پارچه در سراسر جهان در حال افزایش است به عنوان یک جایگزین برای پنبه در میان تغییرات جهانی روند مد. در حال حاضر یک مرد غالب جهانی الیاف نساجی مصرف با 72 درصد و سهم مرد و 28 درصد برای الیاف طبیعی. سهم مرد شده است به طور پیوسته افزایش به دلیل محدودیت های ذاتی رشد پنبه و دیگر الیاف طبیعی. از این رو, ما به طرح کراوات با NIFT فارغ التحصیلان به تولید MMF لباس. همچنین حذف ضد دامپینگ وظیفه انجمن اولیا و مربیان (خالص اسید ترفتالات) را ترویج رشد MMF شرکت. کاهش قیمت PTA افزایش سود عملیاتی از نخ پلی استر سازان توسط 15-20 ٪ می گوید:” Sakthivel.

بخش دارویی است که نه متکی به خود است و تا حد زیادی وابسته به 60-70 ٪ از چین عمده مواد مخدر. “چین تامین کنندگان پیشرو از مواد شیمیایی پایه و مواد فعال دارویی (APIs) با حجم بازار جهانی است. شرکت های هندی تمرکز بر روی فرمولاسیون اما نیاز به کاهش وابستگی به واردات می گوید:” راوی Uday Bhaskar مدیر کل دارویی شورای توسعه صادرات از هند است.

هند صادر دارو به 202 مقصد در طول FY20. هر چند Covid-19 نهفته هند داروسازی صادرات پایین آوردن رشد به تک رقمی این است تشکیل شده تقریبا 32.74 درصد از کل صادرات.

هر استراتژی برای کاهش وابستگی به واردات از رابط های برنامه کاربردی کابینه تصویب یک طرح در ارتقاء عمده مواد مخدر در پارک 3,000 تومان کرور روپیه برای پنج سال آینده به منظور کاهش هزینه تولید عمده مواد مخدر در هند و وابستگی به کشورهای دیگر همراه با PLI طرح به افزایش تولید داخلی از بحرانی کلید شروع مواد (KSMs) مواد مخدر واسطه و رابط های برنامه کاربردی.

چالش ها
اگر این بحران دیده می شود به عنوان یک فرصت وجود دارد که نیاز به معرفی اصلاحات ساختاری مانند قابل توجهی نیروی کار و زمین اصلاحات اجازه می دهد کسب و کار به استخدام و آتش handholding سرمایه گذاران مستقیم, مالیات بر سود در SEZs و plug-and-play امکانات. “کشورهایی مانند اتیوپی و کنیا باید بخش-مهارت های خاص افاضه به کار و ایجاد جهانی زیرساخت ها برای جذب سرمایه گذاران خارجی شروع به تولید در زمان یک هفته. سرمایه گذار دارای گزینه های بسیاری. کشورهایی مانند ویتنام در حال فعال در رویکرد و اطلاع یک افسر به ارائه قانونی گواهی عدم سوء پیشینه و مجوز برای هر سرمایه گذاری در کشور می گوید:” Sahai اضافه کرد که ایجاد خوشه های صنعتی جدید یک شبه اتفاق نخواهد افتاد.

“ویتنام ارائه می دهد نیروی کار ارزان اما آن 100 میلیون جمعیت کوچک است در مقایسه با چین 1.3 میلیارد و جاده ها و بنادر در حال حاضر مسدود است. هند دارای نیروی انسانی اما سطح مهارت در پاییز کوتاه و دولت قوانین نسبتا محدود. ایالات متحده-چین تعرفه جنگ داده است هند یک فرصت به سطح شیب دار تا دسترسی به بازار در کالاها مانند فولاد و پنبه,” او می گوید.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de